Skocz do zawartości

Białogard


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 734
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Muślicie że ten eifel 460 będzie większy od tej w środku? https://www.olx.pl/i2/oferta/dethleffs-camper-2-przedsionki-pokrowiec-zimowy-CID5-IDhxV0D.html#d25ddce915

Bo ta byłaby za ciasna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dokładnie Jacku00...

Ale 300 km po Pl to i tak sporo. W tym roku najwiekszy skok miałem 320 km i to było dużo.

250-280 jest bardzo ok.

My też 2-3 dni i w drogę :skromny: .

 

U nas w tym roku taki rodzaj podróży wymusiła młoda. Nie chcieliśmy jej męczyć, bo pojechała na wakacje mając 1.5 miesiąca raptem :-) Pierwszy wyjazd zaliczyła mając 2 tygodnie.

 

No i okazało się, że właśnie w ten sposób chcemy podróżować. Przyjeżdżasz na miejsce. Godzina młoda i jeszcze masz cały dzień przed sobą :-)

 

PS. Widziałem Twoją budkę u A-1. Moja już przytargana do domu (Sorki z OT).

Andrzej już się nawet za nią zaczął zabierać. Nawet moja budka się załapała na fotce i jest na stronie firmowej Andrzeja :-)

 

A żeby nie było za bardzo OT, to Jacku moja budka w przyszłym roku będzie na sprzedaż, jak tylko odbiorę nową.

 

Może cię zainteresuje, chociaż chyba za małe DMC jak na Twoje potrzeby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś o nią na K.pl pytał.

Dla mnie ten producent odpada na starcie, bo ten przód uwielbia pękać, nawet na podwórku po zimie masz niespodzianki...

Tak, ja byłem ją oglądać dla kogoś, fajna, ale za ciasna w środku. Dla mnie ideałem, no poza piętrusem, byłaby ta https://www.olx.pl/i2/oferta/hobby-495-excellent-easy-z-malzenskim-lozkiem-CID5-IDiBgTT.html#:d547492ea4#gallery

W środe Bartek ma zweryfikować to zamoknięcie. Jak mokra to odpada, ale jak sucha to mocno się zastanawiam. Bo mają drugą hobbitke w tej samej wielkości ale inny układ i już nie pasuje, kuchnia ze zlewem malutkie, nie taka przestronna...

A najśmieszniejsze że zaczynałem poszukiwania od takiej do 1100dmc, malutką na 4-4,5m :) śmieje się że jeszcze troche poszukam i dojde do dwuosiówek

Edytowane przez jacekzoo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś o nią na K.pl pytał.

Dla mnie ten producent odpada na starcie, bo ten przód uwielbia pękać, nawet na podwórku po zimie masz niespodzianki...

i co najlepsze ,naprawisz ,czy wymienisz przód i masz bumerang nie wiadomo kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co najlepsze ,naprawisz ,czy wymienisz przód i masz bumerang nie wiadomo kiedy.

Tylko kukałem od środka bakisty to pęknięcia nie mają wpływu na szczelność, ta ściana jest jakby dołożona na wierzch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kukałem od środka bakisty to pęknięcia nie mają wpływu na szczelność, ta ściana jest jakby dołożona na wierzch

nie wydaje mi sie już widziałem taką rozebrana, 

naprawiana była po 3 miesiącach od wymiany ściany na gwarancji

Edytowane przez andross (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pęknięcia d wysokości parapetu trzeba pilnować. Reszta poniżej nie gra roli... ale lepiej podkleic taśma wulkanizowana na ciepło wzdłuż boku z góry na dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta co podlinkowałem to miała pęknięcia tylko na wysokości klapy bakisty, także bidy nie ma. Ale nie wiedziałem że to aż tak uporczywe :/ Bartek pytanie do Ciebie, jutro będę dzwonił do białogardu, powoływać się coś na Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz. Kazdego tak samo obsluza, bez rekomendacji. Wypytaj co chcesz. Poproś o zdjęcia tego co cie interesuje a ja resztę sprawdzę i to co będziesz chciał.

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, najbardziej mnie martwi to zawilgocenie o którym wspomniałeś. Nie chce mokrej a ta bardzo mi się podoba...

 

Generalizując to 90% hobby ma podmoknięte narożniki na podłodze po zewnętrznej stronie, wynika to z tego ze ściana m.in. hobby schodzi sie na płasko z podłogą i woda spływając po ścianie ciągnie pod podloge...

 

Fabrycznie rozwiązano to tak, ze w narożnikach były kapiwąsy, i po nich woda schodziła poniżej podłogi, z czasem one parcieją, kruszą sie i odpadają...

 

Jeśli podłoga jest cała, bez rozwarstwień i pęcherzy to nie ma paniki - wysuszyć i zaimpregnować.

 

Ja dodatkowo u siebie robiłem tak... Kupujesz elastyczna tasme chromowaną 40mm - http://allegro.pl/listwa-ozdobna-40mm-chrom-czarna-listwy-ozdobne-i5507741395.html- kleisz ja na 2cm na krawędzi ściany po całej długości na taśmę 3M, od góry uszczelniasz spoinę klejem/uszczelniaczem bezbarwnym. i tak 2cm listwy wystaje poza ścianę a poniżej podłogi - woda juz nie zachodzi na podłogę - laik pomyśli, że tak było i będzie mu sie podobalo a mądry zapyta jak to zrobiłeś -  a wierz mi zadanie swoje spełnia i robi super robotę i do tego ładnie wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.