Skocz do zawartości

Białogard


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 734
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kiepsko szukasz ... ja wczoraj tam byłem i wybrałem kolejną budke... jeśli któraś Cię interesuje, to widZiałem wszystkie...

 

Agnieszki nie znam ale z Aleksandra Rozmawialem wiele razy...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. OC, PRzegląd załatwisz na miejscu. Ja odbierałem od Nich przycZepe na gotowo....

Teraz 500 Hobby.. W środę jadę po nią.

 

Na forum jest od Nich już kilkadziesiąt przyczep i nikt nic złego nie pisał... normalni ludzie, są dla Ciebie, możesz pomacać i obejrZeć bude i nikt Cię nie będzie popedzal i instrupwal... chcesz to kupisz a jak nie to będą szukać dla Ciebie tej wymarzonej. Ja na jedna czekałem 3miesiace teraz też czekałem od września... ustalasz kryteria, budget i look który Ci odpowiada... jeśli sie trafi to zadzwonią do Ciebie...

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. OC, PRzegląd załatwisz na miejscu. Ja odbierałem od Nich przycZepe na gotowo....

Teraz 500 Hobby.. W środę jadę po nią.

Na forum jest od Nich już kilkadziesiąt przyczep i nikt nic złego nie pisał... normalni ludzie, są dla Ciebie, możesz pomacać i obejrZeć bude i nikt Cię nie będzie popedzal i instrupwal... chcesz to kupisz a jak nie to będą szukać dla Ciebie tej wymarzonej. Ja na jedna czekałem 3miesiace teraz też czekałem od września... ustalasz kryteria, budget i look który Ci odpowiada... jeśli sie trafi to zadzwonią do Ciebie...

Tą 2007r? Jak tak to fajna budka. A oglądałeś może tą? https://www.olx.pl/i2/oferta/knaus-450-blue-line-z-moverem-CID5-IDiGpEX.html#:d6a49955dc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja frau mnie pogoniła że jej się nie podoba. Bardziej ta https://www.olx.pl/i2/oferta/dethleffs-450-new-line-CID5-IDiCU8Z.html#:d6a49955dca o tej co sądzisz? Jaki stan? W środku na tyle przestronna że spokojnie można urzędować 2+2? Fajna bo ma osobny prysznic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kolegą Bartekzg (był ze mna) dokładnie oglądał przez ponad 2h... napisz do niego. Ma pełną wiedzę i dokumentację foto... Nie wiem jaka podjął decyzję co do jej zakupu ale na pewno udzieli Ci informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już się uśmiechnąłem, dzięki. A jak jest z tymi papierami? Bo oc i przegląd nie wystarczy, to nie jest tak jak ciągnięcie auta na drukowanych plastikowych ala niemieckich blachach? Dobrze póki nie zatrzymają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, dostałem od pani Aleksandry dodatkowe zdjęcia tej przyczepy, bo nie ukrywam że zainteresowałem sie tym modelem. Wydaje się, że przyczepa ma popękany przód, pozalepiane to jest taśmami. Ciekawe co powie na temat tej przyczepy Bartosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pęknięcia sa, to urok tego rozwiązania. Jak pisalem, Bartek ja przeswietlil z każdej strony, dosłownie.

 

Z tego co pamiętam to pęknięcia są pozaklejane , są 2 mniejsze ale na poziomie dolu bakisty nie szkodliwe dla przecieków. Woda jak cos pójdzie przez bakiste pod spód. Brak w niej cieplej wody. Instalacja jest częściowo wprowadzona od baterii. Brak nadmuchu na całą przyczepe. Ogólnie ładna, troszkę dwie półki podniszczone i trzeba dokrecić w kilku miejscach mebelki

 

 

Ogólnie czysta i ładna. Ale trzeba jej poświęcić trochę czasu ... dobry weekend i bedzie cacy.

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.