Skocz do zawartości

Białogard


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

Pamiętajmy tylko, że w większości cepek/kamperów z wiekiem 10+ lat znajdzie się jakieś miejsce które można by już naprawiać lub poczekać jeszcze trochę i dopiero naprawiać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 734
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja kupiłem swoją w tamtym roku od nich i dopiero po jakimś czasie zorientowałem się że na tabliczce znamionowej DCM 1300 a w dokumentach 1400. Tabliczka tam gdzie jest wybita masa tak jakby specjalnie porysowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem u nich w tamtym roku jak chcieliśmy kupić przyczepę. Przyczepy w doskonałym stanie nie przychodzą, są szykowane szorowane itp. Jak byliśmy to przez przypadek weszliśmy pod dom i tam 2 sztuki stały jedną akurat szykowali nowe firanki, obicia itp. Druga stała do przyszykowania,  powiem że troszkę mnie zniesmaczyło jak zobaczyłem jej wygląd, a na pewno za tydzień będzie jak igła. No cóż taka robota, nie mówię że mają brzydkie bo ładnie przyszykowane, uważać trzeba i to nie tylko na handlarzy ale też na prywatnych. Jeśli kogoś interesuje przyczepa wyszorowana, wyświecona to tak na pewno warto tam kupić ale jeżeli nie chcesz przepłacać to trzeba szukać od właściciela tak jak oni kupują i samemu przyszykować sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mnie zaskoczyłeś, jak kupowałem moją to wcale przyszykowana nie była. Inne na placu też, Ola mi mówiła że tak jak do nich przychodzą to tak wystawiają. Nic nie naprawiają i nie nawet nie sprzątają... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wyszorowanymi to bym nie przesadzał. Ja tam żadnej wyświeconej nie zauważyłem. Fajne na pewno jest to, że nie ogałacają przyczep i praktycznie każda ma na wyposażeniu przedsionek, kabel zasilający, zbiorniki na wodę itp. Często można znaleźć po poprzednich właścicielach mikrofalę, tv, grilla, czy naczynia, garki czy sztućce. Pytanie tylko czy każdy sobie "życzy" takich gratisów.

P.S Jacek mnie wyprzedził z wpisem.

Edytowane przez marcin81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę co widzieliśmy z żoną było to w tamtym roku w czerwcu. Może dlatego widzieliśmy co widzieliśmy że wjechaliśmy tam z drogi nie dzwoniąc i to popołudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem w grudniu 2016, moja na pewno nie wyglądała na pucowaną, a jechałem z umówienia. Inne też nie były nawet sprzątane. Nie wiem, może pare razy ktoś im nagadał że takie nieprzygotowane czy cuś... trudno mi powiedzieć, na mnie wywarli dobre wrażenie, gdybym lmc nie trafił przypadkiem prywatnie to u nich złożyłbym zamowienie na podobną budkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Białogardzie przyczepy przygotowują do sprzedaży, sami mi o tym mówili kiedy swoją u nich kupowałem. Z tym przygotowaniem mojej przyczepy to słabo wyszło, lepiej żeby tego w ogóle nie robili. Mycie i czyszczenie to rozumiem, chcą poprawić wygląd. Ale uszczelnianie/maskowanie silikonem uszkodzonych zawiasów w oknie dachowym... to już bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kocur napisał:

W Białogardzie przyczepy przygotowują do sprzedaży, sami mi o tym mówili kiedy swoją u nich kupowałem. Z tym przygotowaniem mojej przyczepy to słabo wyszło, lepiej żeby tego w ogóle nie robili. Mycie i czyszczenie to rozumiem, chcą poprawić wygląd. Ale uszczelnianie/maskowanie silikonem uszkodzonych zawiasów w oknie dachowym... to już bez sensu.

Rozumiem że masz 100% pewności że to oni napaćkali silikon? Generalnie w używanej budce nigdy nie wiadomo co mógł wykombinować sam handlarz, a co poprzedni właściciel. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poraża mnie chłopaki Wasza łatwowierność.....zacznijcie porównywać oferty z zachodnimi portalami a później zastanówcie się z jakiego powodu u nas jest taniej. Kiedyś rozpływaliście się w samych superlatywach nad sprzedawcą z Częstochowy dopóki jeden z nas nie kupił tam zgniłka. Wracając do tematu w Białogardzie też są lepsze i gorsze przyczepy jak wszędzie, a stwierdzenie że nie szykuje się przyczep do sprzedaży jest zgoła niepoważne. Zawsze się szykuje czy to auto czy przyczepę. Jak się człowiek nie zna na przyczepach i nie wie gdzie ma zajrzeć, co sprawdzić to się bierze kogoś do pomocy. Ciągle pokutuje mentalność "chcę stan salonowy za cenę używki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roadwarrior23 mi akurat tego nie musisz mówić....

moja i te kilka co tam oglądałem nie była szykowana, w sensie nie była wypucowana na błysk, jak auta u przeciętnego handlarza gdzie plak idzie w ilościach hurtowych. Przez 2 lata co ją miałem nie wyszło nic co było załatane albo podpucowane. Nie jestem łatwowierny ani nie uważam że którykolwiek handlarz jest po to żeby nam czyt. Kupującym zrobić dobrze i żeby sprzedać budę tanio, tylko po to żeby zarobić.  

15 minut temu, roadwarrior23 napisał:

Ciągle pokutuje mentalność "chcę stan salonowy za cenę używki".

Większość pewnie tak ma, ja jednak uważam że za kwotę 20-30k można kupić fajną i suchą budę, nie chodzi o stan salonowy, ale bez zgnitych czy zamokniętych fragmentów czy bez wymienianych narożników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, jacekzoo napisał:

Większość pewnie tak ma, ja jednak uważam że za kwotę 20-30k można kupić fajną i suchą budę, nie chodzi o stan salonowy, ale bez zgnitych czy zamokniętych fragmentów czy bez wymienianych narożników

W pełni się z Tobą zgadzam..... co do tego czy innego Sprzedawcy uważam że zawsze trzeba zachować czujność i zdrowy rozsądek. Nie kierować się tylko dobrą opinią.

Edytowane przez roadwarrior23 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.