Skocz do zawartości

Białogard


kocur

Rekomendowane odpowiedzi

Mam być w Warszawie w piątek rano wiec możemy pojechać razem ale wracał bede inna drogą

Chyba muszę odpuścić, Ostatnie 2 tyg. byłem w trasie w poszukiwaniach, a na Święta jadę do Wrocławia. Przed świętami muszę parę rzeczy zrobić, a tylko ten przyszły week. mi zostaje...ale przemyślę. (a ile bym Ci musiał dołożyć i którędy byś wracał)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 734
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Chyba muszę odpuścić, Ostatnie 2 tyg. byłem w trasie w poszukiwaniach, a na Święta jadę do Wrocławia. Przed świętami muszę parę rzeczy zrobić, a tylko ten przyszły week. mi zostaje...ale przemyślę. (a ile bym Ci musiał dołożyć i którędy byś wracał)

 

Cześć jeśli pojadę to służbowym więc do Białogardu masz za free a będę wracał przez Łódź .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modyfikacje trwaja... przyczepka zarejestrowana na DMC 1300 i ma OC+AC. Wszystkie usterki i mankamenty wyeliminowane. Instalacja oświetlenia jest w 100% już LED, nadmuchy przerobione, mikser powietrza przod/tył dolozony, wyprane wszystko... teraz tylko czekać aż będzie korzystna pogoda i klejenie solarów... tył sie trochę zmieni..

 

attachicon.gifFB_IMG_1481570291952.jpg

Bartek jeszcze jedno pytanie co to mikser powietrza przód/tył ? To jest jakiś podzielnik ciepła na przednia i tylna część przyczepy ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{style_image_url}/attachicon.gif karawaning.png

 

Nalepka to cos takiego ... Polaczenie logo forumowego jako motyw przewodni + nick + my + nasza kraina....

 

Pozdrawiam Lucjan, może w końcu uda sie w tym roku wpaść na kawę i obejrzec Burstnera - 28.12 bede w Opolu to sie dzien przed odezwę ...

Dzięki . Myślałem, że to jakaś forumowa akcja. Będę też musiał zamówić naklejkę w końcu :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc a bardziej czytając post widzę, że u większości z Was prace wrą przy przyczepach. Zastanawiam się jak Wy to robicie jak na zewnątrz jest np. -5 stopni a teraz nawet więcej....

Podziwiam za takie zaangażowania :) ja teraz zbieram sprzęty do montażu na wiosnę  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc a bardziej czytając post widzę, że u większości z Was prace wrą przy przyczepach. Zastanawiam się jak Wy to robicie jak na zewnątrz jest np. -5 stopni a teraz nawet więcej....

Podziwiam za takie zaangażowania :) ja teraz zbieram sprzęty do montażu na wiosnę :]

Niektórzy mają ogrzewanie na hali i plus 15 stopni wystarczy do wygodnej pracy B)

 

wysłane z telefonu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można w przyczepie nic robić jak jest zimno....

 

ponieważ nasz oddech się skropli i ściany i materiały łapią  wilgoć - ja zawsze grzeje budę na 15-20 stopni i wtedy działam, a po skończonej pracy wyłączam ogrzewanie i dokładnie wietrze przyczepę przed jej szczelnym zamknięciem...

 

wczoraj u mnie nie było źle - o 19:00 było tylko (-9) a w środku ponad 20stC, siedziałem w przyczepie od 15:00 do 22:00 ;-) - same zakładanie pokrowców, firanek i zasłonek to 3h roboty...  ale za to Warke Strong chłodziłem przed przyczepą ;-)

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można można jeżeli masz coś do zrobienia wewnątrz :) Ja mam parę tematów na zewnątrz przyczepy i dlatego czekam na wiosnę lub lepszą "czytać" cieplejsza pogodę. Ale patrząc na wkład Twojej pracy w przyczepę to szacun. Na przedstawiony zdjęciu prezentuje się ładnie ....taka czysta i lśniąca :]  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...  prezentuje się ładnie ....taka czysta i lśniąca :]  

 

podwójne mycie - raz chemią (NERTA 1:25 z wodą) i raz szamponem z woskiem (SONAX), plastiki myje POLERINEM 2, elementy aluminiowe (Starwax), felgi raz na jakiś czas kwasem ;-)...

 

Żadnego mycia karcherem - tylko miotła na kiju lub szmata, karcher źle wpływa na uszczelniacz i mocno wciska w wodę w szczeliny... Karcher ewentualnie do spłukiwania mgiełką lub do spłukania wstepnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj moją z grubsza umyłem, w końcu względna pogoda bo albo deszcz albo na minusie. Jak przyjedzie od Andrzeja jak mi te rogi poprawi to wtedy jä porzädnie wypucuje, nie chciałem na to dużo wody lać. Bartek a na dach można wejść żeby porządnie rzy oknach umyć? Czy lepiej z drabiny i szczotką do mycia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartosz a skąd miałeś plik źródłowy do logotypu ? Chętnie bym zrobił coś podobnego :)

 

wpisz w google karawaning.pl, włącz grafika i wybierz duże pliki ;-) podane jak na tacy do przeróbek - http://images4.fotosik.pl/28/3peypswpt14ijuka.jpg

 

 

Bartek jeszcze jedno pytanie co to mikser powietrza przód/tył ? To jest jakiś podzielnik ciepła na przednia i tylna część przyczepy ....

 

to taki bardziej ciekawszy rozdzielacz powietrza za piecem

 

http://forum.karawaning.pl/uploads/monthly_11_2015/post-11643-0-85206500-1448571887_thumb.jpg

 

- sterujesz przepustnica czy ma być mocniej na przód czy na tył - większość przyczep to ma - delikatne ramie od spodu rozdzielacza za piecem, w LMC można jeszcze spotkać AIRMIXY jak dodatkowy element - do lata będę musiał założyć u siebie, choć zima tez jest pożądane bo powietrze w przyczepie nie jest takie suche...

 

 

tu masz trochę więcej .... http://forum.karawaning.pl/topic/20689-ogrzewanie-przyczepy-poprawa-wydajno%C5%9Bci-zmniejszenie-ha%C5%82asu/

Ja dzisiaj moją z grubsza umyłem, w końcu względna pogoda bo albo deszcz albo na minusie. Jak przyjedzie od Andrzeja jak mi te rogi poprawi to wtedy jä porzädnie wypucuje, nie chciałem na to dużo wody lać. Bartek a na dach można wejść żeby porządnie rzy oknach umyć? Czy lepiej z drabiny i szczotką do mycia?

 

ja dachu nie myje - po co? deszcz i wiatr robi to za mnie - czasem tylko na mokro zamiotę....

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć jeśli pojadę to służbowym więc do Białogardu masz za free a będę wracał przez Łódź .

Nie jednak odpuszczam. Obiecałem sobie, że Hobby w ostateczności, a w moim przedziale cenowym tylko Hobbitki mają. Po za tym ten weekend nie do końca mi pasi, jak wcześniej pisałem. Chcę jadąc do Wrocka na święta obejrzeć dwa tematy i jak będą słabe to po nowym roku zaatakuje Białogard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.