Skocz do zawartości

Prawo jazdy .


gochec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam przyczepe z angli coachman 320,ona ma mase wlasna kolo 800kg,a dmc 1000kg jakie prawo jazdy na osobowke i ta przyczepe ,czy wystarczy B,czy jednak B+e ,zamierzam wybrac sie nia do niemiec czy tam tez B czy B+E,dzieki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nierozumie przycEpa lekka jaka moge ciagnac na b to 750kg dmc,tak czy jest jakos inaczej z kampingami.jest ktos w stanie mi to wytlumaczyc.z gory dziekuje

A co tu do rozumienia? W skrócie do DMC zestawu 3.5t jedziesz na B. Powyżej B+E lub B96.

 

Samo DMC przyczepy nie ma znaczenia bo samą przyczepą jechać nie będziesz. Jeden na B pociągnie 500 a drugi i 1500. Wszystko zależy od holownika a nie od prawa jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z profilu, ale okazało się że kolega myślał  że to jest forum wróżbitów.

Chyba to wiesz co po jajkach :]   :]   :]   dane dokładne dane zapodaj :ok:

 

Trzy posty autora tematu i zupełnie nic nie wiadomo  :niewiem:

Aby się nie denerwować w przypadkach, jak w/w mam prostą zasadę, którą wyrażam "sygnaturą" :]

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.