Jump to content
mp-pp

Jezioro Garda

Recommended Posts

Voku

A kiedy się wybierasz w lipcu? Ja koło 22.07

smoczaki

Planuję być 10 lipca posiedzieć do 14 zobaczę 

Voku

Był ktoś w tym roku nad Gardą, może coś dopowie albo poleci jakiś kemping który tu jeszcze nie został opisany 

smoczaki dojechałeś?

Edited by Voku (see edit history)

smoczaki

Narazie siedzę na kempingu Sabbiadoro i chyba nie dojadę na Garde ogólnie po Jeziorach w Villach chcę się trochę wygrzac w nocy w Austrii troszkę zimno dla dzieciaków dzisiaj się dopiero rozbiłem posiedzenie tu troszkę zobaczę :D

dudek_t

Wreszcie zauważyłem kogo spotkałem na kempingu w Wiedniu :) Miło było zamienić chociaż pare zdań. Pozdrawiamy! 

IMG_1533.jpg

smoczaki
9 godzin temu, dudek_t napisał:

Wreszcie zauważyłem kogo spotkałem na kempingu w Wiedniu :) Miło było zamienić chociaż pare zdań. Pozdrawiamy! 

IMG_1533.jpg

Ja też dziękuję za rozmowę parę dobrych rad w sprawie Gardy super było spotkać kogoś z forum pozdrawiam z Sabbiadoro :D

Voku

Ja obecnie też pod Wiedniem :D

jackas

Czekam  na informacje. Podobno wschodnią część Gardy polecana bardziej 

MaciekR4

Wschodnią nie jechałem, ale zachodnią - żeby przejechać to jest piękna, ale ciasna w cholerę, nawet za bardzo nie ma gdzie stanąć autem wyższym niż 2m choć na chwilę.

Voku

Dziś jestem na kempingu Lido ogólnie słabo z miejscem, na zaplanowanym kempingu nie było miejsca dlatego padło na ten, ale i Tak może że 3 parcele do wyboru.

Jutro może uda się wrzucić jakieś foty, ogólnie jest gorąco.

Voku

wwGarda widok z kempingu

20180715_085059.jpg

Ja siek
22 godziny temu, Voku napisał:

wwGarda widok z kempingu

20180715_085059.jpg

Cześć i czołem!

Byłem tam z rodzinką w zeszłym roku, ogólnie wydaje mi się, że spokojny kemping. Czysto, personel ok, sklepik dość dobrze wypisażony na terenie kempingu. Plaża kamienna, ale to standard w tych okolicach. Jest też basen na terenie kempingu, jeśli dobrze pamiętam.

Nie jestem jeszcze doświadczony w kempingach, ale uważam, że śmiało można polecać ten Lido ;)

Voku

Kemping spoko wysoki standard, każda parcela ma swoje przyłącze elektryczne 10A, wodne i odpływ na szarą wodę.

Kemping trochę taki tarasowy dobrze mieć mover bo miejsca na manewry za dużo nie ma.

Baseny super dla dzieciaków i dorosłych idealne każdy coś znajdzie 4 Baseny i zjeżdżalnie

Samo jezioro jak jezioro mnie nie urzekło, plaże małe kamieniste, woda zielona od glonów a na dnie muł, może dlatego kąpiacych się jak na lekarstwo. Woda jak na górskie jezioro nawet ciepła.

Dzisiaj wyjazd do Pizy

Będzie lepszy wstawię więcej zdjęć

20180716_111711.jpg

20180715_125413.jpg

Ja siek
28 minut temu, Voku napisał:

Kemping spoko wysoki standard, każda parcela ma swoje przyłącze elektryczne 10A, wodne i odpływ na szarą wodę.

Jeżeli tego nie wprowadzili w tym roku, to na tańszych parcelach nie ma odpływu, ale area servizioservizio jest w sumie zawsze dość blisko, więc i to nie wydaje się być problemem.

I faktycznie. Tak jak widać na pierwszym zdjęciu - ułożenie powiedzmy tarasowe, co ma swoje wady i zalety. ;)

jackas

Spiaggio D oro?