Skocz do zawartości
bammber

Miernik wilgotności drewna - warto???

Rekomendowane odpowiedzi

Pierzasty
Napisano (edytowane)

W tych okolicach jest bardzo niewygodny do napełniania zbiornik wody i ślady na stelarzu są w wielu miejscach(sucho tam). Ślady pozasychanej wody były również w plastikowej podstawie zbiornika.. Myślę, że po jakimś rozlaniu wody. Choć, ten element stelaża ze zdjęcia ma trochę podwyższoną wilgotność, ale zrozumiale,bo jest tuż przy ścianie, w miejscu gdzie są najwyższe wskazania miernika.

Podwyższona wilgotność jest na ścianie,  i nie wiem czy ktokolwiek bez miernika by to wyłapał. W rogu podłogi/ściany gdzie ta wilgotność jest suchy kurz :)

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierzasty

Wczoraj bawiłem się w czyszczenie instalacji wodnej i powiem, że kilka razy podczas płukania napełniałem zbiornik. Jest pomyślany bardzo źle. Sam trochę narozlewałem. A sam zbiornik jest na szarym tyle przyczepy, myślę że jeden przejazd z napełnionym zbiornikiem i ślady na listwach gotowe :) . tak że na listwach się nie doszukujcie. Na szafce działowej Krzysiu też nie ma śladu Dam wam kolejne zdjęcie na którym już jest lekko widoczny ślad na ścianie. Ale jak napisałem , NA ŻYWO BEZ MIERNIKA jest to nie do wychwycenia. Stałem się mocnym zwolennikiem tego użądzenia.

20180226_072155.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi