Skocz do zawartości

Diabla Góra 10-13 listopada


Szaraja

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałam  zaprosić wszystkich chętnych na spotkanie na campingu Diabla Góra nieopodal Sanoka.

Termin jak wyżej, oczywiście z możliwością wcześniejszego przyjazdu i pozostania po planowanym spotkaniu. Koszt zgodny z cennikiem (-10%), jeśli będzie ok. 0 stopni, to łazienki będą normalnie dostępne- koło placu, przy niższych temperaturach będą udostępnione łazienki w domkach. Oczywiście jest też możliwość przyjazdu do domków - w tym przypadku każdy dzwoni do właściciela i umawia się osobiście.

Ogniska i spotkania w wiacie - ocieplonej i zabezpieczonej od wiatru.

poniżej link do strony - nas nie dotyczy termin zamknięcia campingu

http://www.diablagora.com.pl/index.php?lang=pl

Proszę o dopisywanie załóg na zasadzie "kopiuj wklej",

Do zobaczenia

1. Jacek Sz. i Szaraja

Edytowane przez Szaraja (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No i masz ba.. Kobieto placek . Jeszcze dobrze nie wróciłem , a tu już trzeba się chyba powoli ponownie pakować .

Sprawdzamy grafiki , znaki dymne i damy znać . A pisać że bardzo , ale to bardzo chciałbym być nie muszę chyba pisać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje nam się że najrozsądniej dla jadących od Krakowa, zjechać dopiero z autostrady w Łańcucie i kierować się na Dynów,dalej na Sanok, gdzie sa oznaczenia. Adam z uwagi na dużą przyczepę jeździ od strony Sanoka, ten dojazd zwłaszcza jesli byłby śnieg jest szerszy i wygodniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy byliśmy ostatnio w Bieszczadach i Ed zasuwał z nami na Sine wiry to mu docinałem że : " dla towarzystwa to i Cygan dał się powiesić"  ( myślę że się nie obraził )  . Tak samo teraz . Nie mamy wyboru , towarzystwo szykuje się przednie więc jedziemy bez względu na pogodę . Myślę że pogoda w wypadku Diablej góry będzie miała bardzo małe znaczenie . Domków i pokoi jest sporo więc zawsze można gdyby zima dała znać z tego skorzystać . Wiata ( zwana drewutnią ) jest ocieplona więc ewentualny mrozik nie zaszkodzi .

1. Jacek Sz. i Szaraja
2 Grace & adje
3 Leszek , Lucyna , Saba jeżeli pojedziemy z przyczepą .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I po co wracaliśmy - wystarczyło trochę poczekać. Ale jak tu nie jechać? Może zameldujemy się chyba wcześniej. Adaś klub za jeden raz nie ucieknie :skromny:

 
1. Jacek Sz. i Szaraja
2 Grace & adje
3 Leszek , Lucyna , Saba jeżeli pojedziemy z przyczepą .
4.AdamH & M
5.ed i jola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się rozglądam  rozglądam za ciekawymi miejscami niedaleko Tyrawy Solnej i myślę że na jakąś wycieczkę o tej porze roku pasowała by wizyta w rezerwacie Polanki . Nie byłem tam nigdy ale z opisów w internecie widać że miejsce może być ciekawe .
Więcej okolice Sanoka zjeździł Adam więc pewno jego trzeba by wypytać co ciekawego w Sanoku można zobaczyć .
Ja jeszcze tylko polecał bym "perełkę " o której mało kto wie. Ruiny klasztoru w Zagórzu . Miejsce naprawdę urokliwe . Z Tyrawy to jakieś niecałe 30 km . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się rozglądam  rozglądam za ciekawymi miejscami niedaleko Tyrawy Solnej i myślę że na jakąś wycieczkę o tej porze roku pasowała by wizyta w rezerwacie Polanki . Nie byłem tam nigdy ale z opisów w internecie widać że miejsce może być ciekawe .

 

Leszku, jeszcze nie zdążyłem zapytać a Ty już odpowiadasz. :hop1: ,właśnie miałem pytać bywalców o jakieś propozycje wycieczkowe.

Bo okolicy nie znamy, w Bieszczady dosyć kawałek więc chyba nie będziemy się tam pchali a trochę podreptać chcemy. :tuptup:

Jeśli gdzieś na miejscu to jest to najlepsza opcja

Tak wiec jesteśmy chętni na w/w wycieczkę.

 

Skrót przed Sanokiem ( w lewo ) sporo daje. Da się z szeroką p-ką.

 

Adam, chodzi o tą drogę? post-1061-0-94603400-1477386977_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.