Skocz do zawartości

Karkonosze


Magda Pawłowicz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.01.2019 o 10:52, bw81 napisał:

Hej,

Z racji zmiany holownika zastanawiam się nad pierwszym zimowym wyjazdem. Nigdy nie byliśmy zimą na kempingu. Z tego co czytałem to kamp 66 jest całoroczny. Był ktos może w zimie? Podzielicie się opinią? 

@bw81 byliśmy równo rok temu w styczniu. Kamp fajny, kibelki i natryski ogrzewane, ciepła woda do woli, przy każdej parceli 230v. Generalnie polecam, na pewno tam w zimie wrócimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki Jacek za info.

Jak z dojazdem w zimie? Będąc w Szczyrku w piątek, zobaczyłem ile jest śniegu. Bandy na ponad 1,5m. bardzo wąsko - miałbym bardzo duży problem ( o ile w ogóle) przejechać z budą 2,5m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... https://www.karpacz.pl/kamery-w-karpaczu ........ wsio widać na kamerkach ...

.... a dojazd z drogi Jelenia - Karpacz wygląda tak (w okresie bez-śniegowym) 

TOM

Edytowane przez TomekKnaus (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że musiałbyś wcześniej zadzwonić i pogadać z obsługą na kempingu żeby ewentualnie odgadnęli szerzej. Dojazd do Karpacza jest dość dobry na drogę do kempingu skręca się z krajówki po której jeżdżą ciężarówki wiec szerokość tam jest. Gorzej zapewne jest na drodze do kempingu. Ta droga latem jest dość wąska. Zimą, moim zdaniem, się z nikim tam nie miniesz nawet z osobowką. Ta droga może być odśnieżona na szerokość samochodu. I pewnie musieliby dla ciebie jakiś ciągnik tam puścić żeby było szerzej. Poza tym nawet jak zrobią Ci 2.50 przejazd to możesz mieć problem ze skrętem na kemping. Ja tak miałem w Niedzicy, z wyjazdem z parceli.  Musiałem złapać gościa co odśnieżał kemping i poprosić go o to żeby zrobił szerszą drogę a i tak przyczepa mieściła mi się na styk. Ostatecznie wyjeżdżałem kawałek na moverze. Weź dobrą łopatę do śniegu i bedzie dobrze. 

Rób zdajecia dla następnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bw81 napisał:

Dzięki Jacek za info.

Jak z dojazdem w zimie? Będąc w Szczyrku w piątek, zobaczyłem ile jest śniegu. Bandy na ponad 1,5m. bardzo wąsko - miałbym bardzo duży problem ( o ile w ogóle) przejechać z budą 2,5m.

@bw81 Nie będzie problemu, jak my byliśmy to stał obok tabbertem, dwuośka 650 długości i jakoś tam wjechał. Ewentualnie dzień wcześniej zadzwoń się zapowiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.