Skocz do zawartości

Ile rocznie przejeżdżacie z przyczepą?


szary11

Roczny dystans pokonany z przyczepą  

163 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile km przejeżdżacie holując kemping?



Rekomendowane odpowiedzi

A u mnie padnie chyba rekord już jest 13,323 kilometry i 81 dni w trasie.

A był w planach wyjazd w Bieszczady, ale to blisko i pogoda się skiepściła.

Ale jak słonko błyśnie no to ..............

W trasę . .

 

slide_DSCN0561.JPG

Edytowane przez zundapp600 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja trochę zaktualizuję swój licznik, kamperem jeszcze jakieś 2000 dojdzie, i to chyba nie ostatnie słowo bo widzę szansę na Portugalię jeszcze w tym roku. Francja jest super po sezonie.

 

Wysłane z mojego Tapatalka

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mały offtopic. czy robiac tyle km z przyczepa wymieniacie częściej olej w holownikach? tzn. jeżeli wymieniam co 15k bez przyczepy, to jak zrobie w tym 3k z przyczepa to czy wtedy warto wcześniej wymienić olej?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo samochód ma zmienny okres przeglądów. Przy mojej eksploatacji woła do serwisu co 30000km. W instrukcji jest jednak wyraźnie napisane że w trudnych warunkach eksploatacji (ciąganie przyczepy się do nich zalicza) wymieniać trzeba częściej. Robię po prostu jedną wymianę miedzy oficjalnymi czyli co mniej więcej 15000km. Częściej mi się zwyczajnie nie chce choć z pewnością by to nie zaszkodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tomii odpiął/ęła ten temat
  • 7 miesięcy temu...

Czas podsumować kolejny rok czyli 2018. W tym roku nie uda nam się spędzić kolejnego Sylwestra z przyczepą. Wybraliśmy trochę wyższe góry więc z budą nie ma szans. 

Tak zakończyliśmy ten rok karawaningowo. 

 

IMG_20181215_100103.jpg

IMG_20181216_185206.jpg

W poprzednim roku(2017)10630km, 41 wyjazdów i 98 nocek w przyczepie. 

W 2018 roku 13800km tylko po naszym pięknym kraju, 45 wyjazdów i 104 nocki. 

10 razy nad pięknym Bałtykiem, 7 razy w górach a reszta gdzieś bliższe rejony koło domu tak do 100km.

 

Edytowane przez danielpoz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny wynik

Ja samą budą może z 10kkm wyjeździłem, ale dojazdy i doloty (głównie) to inna historia. Nocy też nie liczyłem . Rodzina, a szczególnie dzieciaki zaliczyły 2 miesiące prawie nonstop. Na nowy rok plany są raczej lotnicze więc buda odpocznie .

 

Wszystkim przy tej okazji życzę samych pozytywnych wrażeń turystycznych i podróżniczych, zdrowia i zdrowia, a reszta sama się ułoży. I uśmiechu i radości na codzień

Do zobaczenia gdzieś na świecie (mam nadzieję że na tym ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie tylko jakieś 40 noclegów oraz około 6 tyś kilometrów - w porównaniu do Was cienizna :ph34r:

Jednak pierwszy rekord, jaki osiągnąłem, to do połowy sierpnia nie spędziłem ani jednego weekend'u w domu :look:  Byłem wtedy już na tyle zmęczony, że mimo ładnej pogody nie miałem już siły wyjeżdżać :(

Drugi rekord, mniej związany z karawaningiem, to przejechanie rowerem z bagażami (z noclegami w namiocie na dziko) w 5 dni ponad 300 kilometrów trasą Green Velo od Białegostoku do Białej Podlaski :jump: Potem przez tydzień miałem zakwasy :blink:

Ja także życzę Wam samych udanych wypadów w nowym roku i do zobaczenia na szlaku :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.