Skocz do zawartości

Ile rocznie przejeżdżacie z przyczepą?


szary11

Roczny dystans pokonany z przyczepą  

163 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ile km przejeżdżacie holując kemping?



Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 81
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Moje podsumowanie sezonu 2016 :]

 

Sezon dla nas zaczął się 1 stycznia i jak na zimę przystało był śnieg i mróz :)

 

Zakończyliśmy 31 grudnia. Pojechaliśmy w góry ale śniegu brak a specjalnie na tę okazję zamontowałem 6 nowych zimowek :foch:

Liczby:

32 wyjazdy

68 nocy w przyczepie

10950 km z budą na haku

 

Wszystkie wyjazdy w Polsce z małym incydentem w Peenemunde. 8 razy Bałtyk, 2 razy w góry a reszta gdzieś koło komina.

No to wyrazu szacunku dla kolegi.

To się nazywa "podróżowanie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem oddałem też swój głos.

Tyle, że jestem troszkę ciekaw w jakim celu i co ma pokazać ta ankieta??

Może trochę marudzę bo i pora dosyć późna

Cel - ciekawość.

Co pokazać? - statystykę dla zaspokojenia ciekawości, porównanie do swojego wyniku. Ot tyle :niewiem:

 

Głębi brak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Swoj glos oddalem i za duzo mi nie wyszlo.

Kilometry kilometrami. Ale przeciez nie o kilometry w karawaningu chodzi. Tak sie mnie przynajmniej wydaje. Najwazniejsze sa miejscowki, sposob spedzania czasu oraz ludzie, ktorych spotykamy.

Ciekawe byloby tez zestawenie ilosci kilometrow z iloscia dob spedzonych w przyczepce. Wtedy mozna by dojsc do wniosku, ze w pewnym momencie bardziej zasadny wydaje sie kamper od przyczepy (Duzo km, malo dob).

Edytowane przez liwiusz333 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe byloby tez zestawenie ilosci kilometrow z iloscia dob spedzonych w przyczepce. Wtedy mozna by dojsc do wniosku, ze w pewnym momencie bardziej zasadny wydaje sie kamper od przyczepy (Duzo km, malo dob).

Faktycznie ilość spędzonych w przyczepie dni zdecydowanie lepiej oddaje nasz stosunek do karawaningu niż przebyte kilometry. U nas w 2016 roku wyszły 42 noce i tylko 3840 km. Czy to dużo? Nie wiem, najwięcej nocy (km nie) w naszej niezbyt długiej karawaningowej przygodzie. Czy jesteśmy z tego zadowoleni? Oczywiście, że tak. Mało czasu w aucie, dużo w plenerze. Faktycznie bujamy się głównie po okolicy ale za to latem prawie co weekend w lesie albo nad jeziorem. Zeszły sezon nam się przeciągnął do połowy listopada i za chwilę otwieramy nowy więc mam wielką nadzieję, że w tym będzie o kilka/kilkanaście więcej tym bardziej, że już jesteśmy wstępnie umówieni na zakończenie sezonu w sylwestra 2017 i rozpoczęcie w nowy rok 2018 :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa do 2015roku...5-8tyś km

Kamper w tamtym roku 8,5

Był jeden sezon gdzie wykręciliśmy blisko 100noclegów :)

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Tomii odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.