Skocz do zawartości
szary11

Ile rocznie przejeżdżacie z przyczepą?

Roczny dystans pokonany z przyczepą  

140 użytkowników zagłosowało

1. 1. Ile km przejeżdżacie holując kemping?

Rekomendowane odpowiedzi

szary11

Analogicznie do przebiegów aut ciekawe ile robicie km z ogonem na haku :hmm::)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
reflexes

W tym roku liczę dość skrupulatnie i w tej chwili mam troszkę ponad 3600 km samych przejazdów z przyczepą na haku. Nie liczę w tym żadnych wycieczek w koło przyczepy. Mam nadzieję, że plany uda się zrealizować i jeszcze coś dokręcę do tego wyniku.  

P.S. Dodatkowo liczę sobie noclegi i wyszło mi 39 do tej pory. Nie wiem czy aż czy tylko ale nasz sezon nr 4 uważam, że najlepszy. Wrośliśmy w karawning na dobre (albo karawaning w nas) i kombinujemy jak najwięcej czasu spędzić poza domem, a jedyne co nam w tym przeszkadza to pogoda (bo mamy ten fart, że pracujemy od poniedziałku do piątku i teoretycznie każdy weekend mamy wolny :yay: ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Magda Pawłowicz

Oddałam głos, choć to mój mąż kieruje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartosz_b

Kampery też można pod przyczepy zaliczyć ? :) Mi wychodzi rokrocznie jakieś 10000km

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Socale

Zdecydowanie więcej od maksymalnej opcji. Jeden wypad np do Chorwacji to samej drogi mam już okolice 3000km

Ale 10k nie przekraczam, czasami trzeba popracować zamiast podróżować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacek00

Ja 5-10k km. W tym roku mniej z racji młodej. Ale w przyszłym roku już wracamy do normy czyli bliżej 10k powinno być :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prusiak

Przydała by się opcja 10000 i więcej... bo byle jeden wyjazd za granicę (np. Chorwacja) to już ponad 3000

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartoszK

Zdecydowanie więcej od maksymalnej opcji. Jeden wypad np do Chorwacji to samej drogi mam już okolice 3000km

Ale 10k nie przekraczam, czasami trzeba popracować zamiast podróżować :)

Gdyby Szary dodał opcje ze więcej niz 15.000 z przyczepą to tez bym się zastanowił czy aby tyle mi nie wyjdzie...

do tego samochody prywatne - 2szt łącznie 110-130tys. rocznie

do tego samochód służbowy - od marca 26tys., na wczesniejszym w tym roku 11tys ;-)

kiedys było lepiej - rocznie sie robilo prywatnymi samochodami 140-160tys na rok ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
RM77

Fajne pytanie, z przyczepą  kempingową około 8-10 tys. a z pozostałymi przyczepami - do 25 tys.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kit

Głos oddany :ok: ostatni nasz rok całkiem sie zmienił pod względem wyjazdów przebiegów itp wiec stan podałem na sezon 2016

... faktycznie troche inne przebiegi mogły by sie znaleść ale co tam :piwo:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
WojtexJanex7

Głos oddany, ale ja to tak tylko skromnie jakieś niecałe 2tyś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Helmut

Wszystko zalezy od zaplanowanego kalendarza urlopowego. Chyba nikt z przyczepą do pracy nie dojeżdza?  :hmm: wiec dla mnie powyzszy wykaz jest jak najbardziej trafny. W Niemczech średniorocznie jest to około 2000-2500 km. Zapaleńcy pokonują naturalnie więcej.  :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jacekzoo

Gdyby Szary dodał opcje ze więcej niz 15.000 z przyczepą to tez bym się zastanowił czy aby tyle mi nie wyjdzie...

do tego samochody prywatne - 2szt łącznie 110-130tys. rocznie

do tego samochód służbowy - od marca 26tys., na wczesniejszym w tym roku 11tys ;-)

kiedys było lepiej - rocznie sie robilo prywatnymi samochodami 140-160tys na rok ;-)

Średnio 450km dziennie? Nie machnąłeś sie gdzieś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BartoszK

są takie "doby" ze licznik przeskakuje o prawie 2.500km ;-)

Obecne VOLVO (samochód prywatny mój - nie żony  :]  :]  :]  ) użytkuję od 05.08.2016 - i do dziś dnia ma przejechane od tego czasu prawie 20.000...

Poniżej masz przykładowy jeden mój przejazd - start w środę około 18:00 - powrót w nocy z czw/pt okolo 1:00 - za kierownica spędziłem coś kolo 25 godzin a w podróży ponad 31 godzin...

post-11643-0-02371400-1476119438_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bozka

Nam już wyszło prawie 10 tys. Jest jeszcze planowanych kilka weekendów więc przekroczymy prawdopodobnie 10 tys.

W ubiegłym roku wyszło prawie 10 tys ale to był nasz właściwie pierwszy sezon z przyczepą.

Praca trochę kuleje i inne sprawy ale będzie czas na odrabianie po sezonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi