Skocz do zawartości

Białoruś Festywal Maj 2017


Rekomendowane odpowiedzi

witam. do postoju poza zlptem dogadany jest plac (parking przy aquapark) i na terenie obozu letniego dla dzieci około 500m dalej. Dam adres troszke później


 Szanowny  W. Michale.

Dnia 19 01 2017 r, wysłałem swoje zgłoszenie na zlot w Mińsku na podany adres mizida @tut. by. Dzisiaj otrzmymałem informację  z konsulatu w Warszawie  że nie ma mnie na liście uczestników. Mogę otrzymac wize pełnopłatną. ?.

Dziś znaleźliśmy że mała lista gości zgubiła sie w MSZ. Kogo udało się poinformowałem mailową. Liste pilnie dosłaliśmy do wysyłki w konsulaty.
Przepraszam najmocniej. Postaramy się wszystkie nieporozumienia pilnie poprawić. Minister obiecywał że w razie opóźnienia z naszej strony dadzą swiatło na wizy ekspresowe w Białej Podlaskie. Postaramy się żeby wszystko wyszło dobrze. Ale niestety problemy się zdarzają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy w czwartek 27.04 będzie można stanąć na jakimś campingu i zostać do zlotu???   Plac czy parking ogólnodostępny mnie nie interesuje.

Obawiam się Adamie, że z tym będzie spory problem. Z bazą campingową na Białorusi cieniutko, albo jeszcze cieniej. A może się mylę?

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Adamie, wjazd na miejsce zlotu zaplanowany na 28 z mozliwościa przedłużenia pare dni po zlocie- będą wycieczki. Przed i po zlocie była umowa z aquapark i letni obóz niedaleko na postój kamperowców. Z tym że w obozie terytoryum ogrodzony a aquapark to parking asfaltowy przy budynku. Spodziewam się że załog już będzie sporo.

Jeżeli wam jednak to nie bardzo odpowiada bo obawiacie się lub coś- proszę o sygnał, poszukam coś innego.

 

Lepiej piszcie do mnie direct na maila: mizida@tut.by

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Michał!!       Będę w czwartek wieczorem. Gdzie ten obóz letni? Gdzie będą spali ci co przyjadą wcześniej?  Bo chyba nie tylko ja?

Poradż coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce na pobyt przed zlotem i po:

Kamping: ГУО "Минский городской образовательно-оздоровительный центр "Лидер"

223034, Минская обл., Минский р-н, район деревни Ждановичи

53.9562194,27.4427698

oficjalnie tam na 20 miejsc ale zmieści się i więcej.

https://www.google.ru/maps/@53.9564995,27.4425499,19z/data=!3m1!1e3

https://www.google.ru/maps/dir/53.9505298,27.4453926/53.9562623,27.4412727/@53.953386,27.4414032,16z/data=!3m1!1e3!4m2!4m1!3e0?hl=ru-RU

koszt 10 usd za auto/doba. mają prąd, wodę, zlew na wode i kasety, prysznic

Na wszelki wypadek kemping w Mir jak by się jechało tam na zwiedzanie zamku:

 

(Мирский замок) 20 мест. +375296208671 Сергей.

https://www.google.ru/maps/@53.4528173,26.4545689,18z/data=!3m1!1e3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek Michał, czy możesz nam podpowiedzieć odnośnie miejsca zakupu Viatola, jesli chcemy przekroczyć granicę w Siemiatyczach. Obawiamy się, czy będzie możliwy zakup viatola, aby nie było problemów po drodze do Brześcia, gdzie planujemy zwiedzanie miasta Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.