Jump to content
Marcin_G

Zimowanie przyczepy Kraków/Nowy Sącz i okolice

Recommended Posts

fendtKR

Zgadza się Białoruska. Stałeś tam Buerstnerem?

Voku

Nie Hobikiem, Ketrab stał tam Buerstnerem, niestety cena kosmiczna tym bardziej że parking w połowie pusty 140zł/mc, Jak by dobrze poszukał to z okolicy jest 4-5 osób które szukają miejsca na trzymanie przyczepy.

Edited by Voku (see edit history)

fendtKR

Lokalizacja mi tam pasuje, mam kilometr do domu. Z ceną można się próbować dogadać ;)

Edited by fendtKR (see edit history)

Voku

Raczej z ceną nic nie ugrasz, ale jak ci odpowiada to ok.

Karolina Konsorcjum

Hej! 

Dla poszukujących miejsca na zimowanie kampera/przyczepy oferuję miejsce w ocieplonej, zamkniętej hali na Woli Batorskiej k. Niepołomic. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc więc zapraszam do kontaktu. 

Namiary: tel 606 748 907

mail: karolina.kaminska@konsorcjum.co

pawel1966

Rozmawiałem przed chwilą z tą Panią Karoliną - pojadę zobaczyć to miejsce bo w sumie mam tam łatwy dojazd. Ale tak dla informacji poszukujących miejsca na przyczepę - Hala już nieaktualna, pozostały tylko miejsca na zewnątrz. Podobno istnieje możliwość podłączenia do prądu i nabrania wody. Ale zobaczę jak wygląda na miejscu i dam znać.

pawel1966

Jakiś czas temu pisałem o tym,że Elcamp podniósł cenę za parkowanie ze 100 złotych do 350. oczywiście rozwiązałem umowę i chyba nie tylko ja. Poinformawałem ich, że przyczepę zabieram 29 marca i wtedy ją stamtąd zabrałem...Ale. wczoraj dostałem fakturą za parkowanie  za okres...do 16 kwietnia:) oczywiście od razu interweniowałem i dostałem korektę. Ale o czym to świadczy?  to się chyba nazywa burdel?

jackas

Równie dobrze mogłeś mieć datę rozliczeniowa  16.03-16.04.

pawel1966
8 minut temu, jackas napisał:

Równie dobrze mogłeś mieć datę rozliczeniowa  16.03-16.04.

gdybym ze swojej strony czegoś zaniedbał pod względem formalnym nie miałbym zastrzeżeń. ale nie zaniedbałem. Więc...?

tbuchwald

Witam,

Chcialem odswiezyc temat. Mozna wspolnie wynajac wieksza powierzchnie do podzialu.  W Krakowie lub okolicy. 

Pytanie ile by bylo zainteresowanych osob i jaka cena wchodzi w gre. Sam jestem na etapie zakupu nowej przyczepy,

dlatego szukam miejsca postojowego w sensnownych warunkach i cenie.

Moze ktos cos polecic w Krakowie lub okolicy?

Dzieki

Tomo

Voku

W Krakowie to chyba tylko parkingi zostają koszt 120-150+ za miesiąc. 4km od Góry Borkowskiej 120-250zł jest jeszcze coś lecą na Warszawę 30km od Krakowa ale ceny też chyba podobne.

w79

Bierun, S Camp. Pytalem w weekend mowili ze 100 za miesiac

tbuchwald
Posted (edited)

To pewnie jest  'pod chmurka' ? Na okres letni troche daleko jak chcemy aktywnie korzystac z przyczepy w weekendy na zime bylo by ekstra jakby bylo pod dachem.

Czy bylyby osoby w Krakowie i okolicach zainteresowane wspolnym wynajeciem hali na nastepna zime ? Jak tak dawajcie znac zobaczymy ile jest osob i czy ma to

rece i nogi finansowo.

T. 

Edited by tbuchwald (see edit history)

Voku

W hali to ceny zaczynają się od 250zł. Ja raczej szukam czegoś taniego. Mam pokrowiec więc jakieś tam zabezpieczenie przed śniegiem jest.

w79

a może parking pod Forum?