Skocz do zawartości

Poszycie wewnętrzne. Pomocy!!!


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Tomii za namiar :hehe: Niestety Pan z tego ogłoszenia chyba jest troche niekompetenty gdyż stwierdził że wymiana całego stelaża drewnianego nie jest możliwa, chroń boże nasz kraj przed takimi fachowcami :oslabiony: Jeszcze raz dzięki Tomi za dobre chęci... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki Tomii za namiar :hehe: Niestety Pan z tego ogłoszenia chyba jest troche niekompetenty gdyż stwierdził że wymiana całego stelaża drewnianego nie jest możliwa

Ja myślę że jemu się po prostu nie chciało :-]. To jest jednak kupa roboty :oslabiony: i fachowiec może krzyknąć ceną taką jaka wartość przyczepy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za namiary, niestety zabrałem się sam za naprawe gdyż Ci fachowcy jakoś niechętnie podchodzą do swoich klientów... wczoraj rozbebeszyłem cały przód i tu ciekawostka :oslabiony: brak konstrukcji od samej podłogi aż do okien i narożniki wszystkie do wymiany (rozsypało się aż pruchno przy odrywaniu pilśni), niestety było już za późno na zrobienie fotek wiec jutro je zrobie i zamieszcze, może wtedy będziecie wstanie doradzić. Przejrzałem praktycznie całe forum i przyznam że jeszcze tak fatalnego stanu na oczy nie widziałem... Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak apropos jak robisz przod to zrob przednia podloge.

 

Umnie okazalo sie, ze podloga do remontu :-] wszystkie boczne listwy do wymiany. te narozne miedzy sciana a podloga. wymienilem tylko jedna listwe przednia a pod spob na laczenie dalem blache kwasowke. Zrobilem taki fartuch ktorych wchodzi pod podloge 20 cm i wchodzi do schowka tez z 20 cm

 

stwierdzam ze przyczepa byla bita :-] dostala strzal od spodu :oslabiony: widocznie ktos skrecal mocno i slupek wjechal pod przyczepe. Dlatego wszystko mi zgnilo bo ktos aby zalatac w ta wyrwe wsadzil deske do krojenia!! :hehe:

 

Nikt tego nie uszczelnil. Tylko zamaskowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do podłogi jeszcze się nie dostałem, wiec nie wiem jak głęboko sięga zgnilizna ale listew bocznych przy podłodze nie ma wcale :-] pozostały tylko szczątki po listwach :oslabiony: może jutro uda mi się już dostać do podłogi to zdam obszerne relacje :hehe: Pozdrawiam forumowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie koledzy ponownie, oto pierwsze zdjęcia z rozbioru poszycia!! przyznam szczerze że się trochę załamałem, zastanawiam się czy warto to wogle remontować?? może miał ktoś z was podobne doświadczenia i będziecie mogli doradzić??

 


narożnik tylny

post-50357-imported-e0ba968c-8387-4f1a-9c8e-23c48d8a4ca0_thumb.jpg

 

Ślady po pruchnie króre rozsypało się po dzjęciu tapety

post-50357-imported-b0b992cc-b8f8-42d2-99b3-67375d7157d9_thumb.jpg

 

Tak wygląda dach po oderwaniu kawałka tapety

post-50357-imported-e1b8ed5e-fad5-4337-b9f7-9b1ad1867578_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witajcie forumowicze, kolejne fotki z remontu przyczepki :ok: została wymieniona cała konstrukcja drewniana, od bocznych łat podłogowych do samych poprzecznych dachowych, a wykończeniówka w trakcie jak widzicie sami, systematycznie będę dorzucał fotki, jeśli macię jakieś sugestie proszę piszcie. Pozdrawiam szanowne forum

 


post-51064-imported-e04845b5-ff2c-4c8e-8335-b07153baddf1_thumb.jpg

 

 

post-51064-imported-376ad186-9204-4789-b951-c88dc393ed97_thumb.jpg

 

 

post-51064-imported-6fa00950-e9d1-4dd4-91d8-8264fcf54dc0_thumb.jpg

 

tak teraz wygląda dach

post-51064-imported-54871282-9361-4cf7-8dcd-fc0319c367fb_thumb.jpg

 

 

post-51064-imported-23150b10-9225-4452-9eb9-b60dc2ff65ce_thumb.jpg

 

 

post-51064-imported-1d732e1e-c552-493d-82fa-f2680faa060b_thumb.jpg

 

 

post-51064-imported-5cba0a9e-3a88-498e-b75c-622aa2a08cfb_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jest to robota w lekkim pośpiechu gdyż za 2 tygodnie mamy jechać na wczasy właśnie z tą cepką :ok: a remontuje ją tylko popołudniami więc ciężko bedzie ale myśle że dam rade voice :ok: w miare możliwości i wolnego czsu bedą dorzucał relacje z remontu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jest to robota w lekkim pośpiechu gdyż za 2 tygodnie mamy jechać na wczasy właśnie z tą cepką ;) a remontuje ją tylko popołudniami więc ciężko bedzie ale myśle że dam rade voice :ok: w miare możliwości i wolnego czsu bedą dorzucał relacje z remontu

 

wiem ile to cierpliwości i pracy wymaga jak chcesz żeby było dobrze, ja też jestem w trakcie remontu swojej Hobbistki ale już finiszuje, pozostała tylko kosmetyka.

Moja relacja jest TUTAJ

 

Jeszcze raz POWODZENIA i obyś zdążył :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem temat w moim Stercku :] Listwy wyglądały podobnie jak u ciebie, czyli dokładnie nie było ich ;). Wrażenia z własnoręcznie zrobionego remontu - bezcenne. :ok::ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.