Skocz do zawartości

Kilka pytań kupującego


jacekzoo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wieczorem podeślę ci fajne ogłoszenie.

Ok dzięki :)

A przy tak małych dzieciach jest sens upierać się przy łóżkach piętrowych? Bo widze że piętrusów jest duuużo mniej. Bo tak myślę że osobno to tak jak będa miały po 10 lat, a teraz mogą spać razem. Zwłaszcza że chcę pojeździć z buda z 5-7 lat a później wymienić na coś nowszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz piętro. Szybko rosną i wykopują się z łożek.

Buda mniejsza przy tym i bardziej zwrotna.

Szczerze to trochę bałem się że tak odpowiesz. Z fajnym piętrowym układem znalazłem tylko tego knausa z poprzedniej strony. I jedną na markplatz.nl tylko że w tamtej trzeba złożyć stolik żeby był dolne łóżko. I tyle na przejżane allegro, otomoto, marktplatz i olx, 99% normalne łóżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl... Sam powiedziałeś, że kupisz i potrzymasz ze 6 lat. A może dłużej?

no tak, dlatego skłaniam się właśnie do pietrusa, tylko chodzi mi o ilość wystawionych, pojedyncze sztuki. One są aż tak nietypowe? Czy aż tak szybko się sprzedają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki :)

A przy tak małych dzieciach jest sens upierać się przy łóżkach piętrowych? Bo widze że piętrusów jest duuużo mniej. Bo tak myślę że osobno to tak jak będa miały po 10 lat, a teraz mogą spać razem. Zwłaszcza że chcę pojeździć z buda z 5-7 lat a później wymienić na coś nowszego

U mnie bez problemów było do wieku 9-12 lat. Ten sezon był ostatni z jednym łóżkiem, sprzedaję obecną budkę i szukam piętrowego spania, za 5-6 lat pewnie nie będzie potrzeby żadnych łóżek dla dzieci jak przesłaną jeździć z nami

 

Ale z piętrusami problem jest, bo zazwyczaj są duże i np dla mnie to się nie nadaje, dlatego myślę nad przebudową tego co mam.

 

 

wysłane z telefonu

 

Edytowane przez chris_66 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, dlatego skłaniam się właśnie do pietrusa, tylko chodzi mi o ilość wystawionych, pojedyncze sztuki. One są aż tak nietypowe? Czy aż tak szybko się sprzedają?

Na olx jest tec wystawiony z piętrowymi wyrkami dość krótki za 18tysiecy. Jak znajdę linka to podeślę . Kobitka wystawia dwie identyczne aukcje . Dość dużo fotek województwo śląskie.Może szybciej znajdziesz nim ja do kompa dojdęhttps://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-z-2003r-tec-tour-400-tk-4-osobowa-CID5-IDd6a4z.html

Znalazłem

Na olx jest tec wystawiony z piętrowymi wyrkami dość krótki za 18tysiecy. Jak znajdę linka to podeślę . Kobitka wystawia dwie identyczne aukcje . Dość dużo fotek województwo śląskie.Może szybciej znajdziesz nim ja do kompa dojdęhttps://www.olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-z-2003r-tec-tour-400-tk-4-osobowa-CID5-IDd6a4z.html

Znalazłem

Edytowane przez andross (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dzieci spały razem w łóżku do tego roku, jeden 14, a drugi 7lat, nie wiem czy warto już brać przyczepkę z piętrusem, może lepiej francuz i podkowa, albo małżeńskie i podkowa, w tych przyczepach jest większy wybór i nie są za wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dzieci spały razem w łóżku do tego roku, jeden 14, a drugi 7lat, nie wiem czy warto już brać przyczepkę z piętrusem, może lepiej francuz i podkowa, albo małżeńskie i podkowa, w tych przyczepach jest większy wybór i nie są za wielkie

Co znaczy ten francuz, bo już ktøryś raz o tym czytam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.