Jump to content
Drizzt

Budowa kampera

Recommended Posts

danielpoz
27 minut temu, chris_66 napisał:

A kto wyda atest na montaż tego w samochodzie emoji848.png. Jak nie masz fabrycznych punktów montażu to wiesz gdzie to sobie można wsadzić emoji33.png
Bo szyna z atestem na coś to nie wszystko.

Cztery lata to sporo. Jednak firma która robiła ze mną przebudowy nadal to robi bez żadnych problemów. emoji106.png

W Ducato nie ma i nigdy nie było fabrycznych otworów. Z tego powodu są dedykowane elementy do montażu foteli w danym modelu auta. 

Podaj nazwę firmy o której piszesz. 

chris_66
W Ducato nie ma i nigdy nie było fabrycznych otworów. Z tego powodu są dedykowane elementy do montażu foteli w danym modelu auta. 
Podaj nazwę firmy o której piszesz. 

Płyta podłogowa jest uniwersalna, osobowo bagażowa i ma wszystkie przetłoczenia, wzmocnienia i inne takie. Nie ma tylko wszystkich "gwintów - czyli otworu w płycie i przygrzanego od spodu elementu z gwintem do przykręcenia fotela, ławki albo ucha pod ładunek).
Ma te otwory które są potrzebne dla danej wersji.
Pozostałe "gwinty" możesz łatwo dorobić wiedząc gdzie są miejsca na nie. I w ten sposób poprawiasz fabrykę. Jednak to są punkty na "gwinty" przewidziane konstrukcyjnie przez fabrykę. I tam możesz sobie montować co chcesz, szyny, fotele, bagażnik na skuter, cokolwiek co chcesz i masz fantazję
Problem jest jak płyta jest inna dla osobówki a inna dla busa Nie masz żadnych punktów potencjalnie do wykorzystania pod inne gwinty

Na słupkach bocznych gwinty są praktycznie zawsze i wszystkie bo w osobówce są tam pasy a w bagażówce punkty mocowania ładunku

danielpoz

Teorie masz opanowaną ale praktyka jednak idzie swoją drogą😏 Jest zupełnie inaczej niż Ci się wydaje. 

Mocowania pasów rozbawiły mnie najbardziej🤣

To jaka nazwa tej firmy? 

chris_66
Jest zupełnie inaczej niż Ci się wydaje. 

To jaka nazwa tej firmy?

Cieszę się że wiesz lepiej

Nie będzie nazwy firmy

danielpoz
Posted (edited)
2 minuty temu, chris_66 napisał:

Cieszę się że wiesz lepiej emoji106.png

Bo ja mam tak zrobione auto. No i wiem jak wygląda konstrukcja blaszak którego dałem do przerobienia. 

2 minuty temu, chris_66 napisał:

Nie będzie nazwy firmy emoji56.png

Tak czułem że to kolejny raz tylko wytwór Twojej fantazji🤣

Edited by danielpoz (see edit history)

chris_66
Tak czułem..........

Do czego masz montowane fotele, jeśli do szyn to jak one są mocowane do podłogi, gdzie punkty do pasów.

Nie będę Ci udowadniał na tłoczni ani zgrzewalni jak to wygląda bo i tak wiesz lepiej

danielpoz
3 minuty temu, chris_66 napisał:

Do czego masz montowane fotele, jeśli do szyn to jak one są mocowane do podłogi, gdzie punkty do pasów.

Pisałem że są szyny i wzmocnienia. No chyba nie myślałeś że jest zrobione jak kiedyś przez garazowcow na blachowkrety. Nie wiesz jak są montowane pasy? Ty nie wiesz skoro robiłeś tyle różnych zabodow z tą firmą widmo😏

Każdy fotel ma swój odzielny pas przytwierdzony do fotela/podłogi. To chyba oczywiste. 

8 minut temu, chris_66 napisał:

Nie będę Ci udowadniał na tłoczni ani zgrzewalni jak to wygląda bo i tak wiesz lepiej emoji106.png

Po co jeszcze brniesz skoro sam się już odkryłes jaka wiedzę posiadasz w tym temacie. Tłoczenia, zgrzewalnia tam też pracowałeś i nabyłeś takie doświadczenie? 🤣

Temat wyczerpany. 

chris_66

Temat wyczerpany. 

Oczywiście, szczególnie że.........wszystkie pasy i fotele są takie same

Skoro tak uważasz to zgadzam się

Rozbawiłeś mnie

a1ff0983e35d3de647c0cde7b8311953.jpg&key=3a61f3d943dd8b8b92b3a68031f08bd54a53caf24ce3f23a0f1ccbe4f6d89fed78c7dd91db9dbe55d0069343da2ad99d.jpg&key=c37fa7a330705ee50ebf09997ef8f29ed433354f6175a6e0fc3756ac26d2083a1781f65752fa2d7f99878d38036bf622.jpg&key=01b76f3fb42ab34b4d49566cccaef8f6e2c92d8c7170798d515bd50994e31455583d27136382a74b058b4b2ba15dde7e.jpg&key=9f34e3bc76707879f91f945f1031639b09be2c9684e2248de03fc5dafe5034b5

danielpoz

Ubawiłem się do łez. To teraz pomysł jak wyglądają 3 lub 4 fotele w jednym rzędzie i ich pasy🤣

Jesteś nie do pobicia, ale grunt że przyznałeś mi racje😎 

Pozdrawiam praktycznie😏

chris_66
grunt że przyznałeś mi racje

skoro to takie ważne dla ciebie to tak, masz rację i twoja racja jest twojsza niż mojsza i tylko twoja racja jest najtwojsza

danielpoz
43 minuty temu, chris_66 napisał:

skoro to takie ważne dla ciebie to tak, masz rację i twoja racja jest twojsza niż mojsza i tylko twoja racja jest najtwojsza emoji2956.png

emoji56.png

Klawo🤣