Skocz do zawartości

Pszczółka 2


zanka

Rekomendowane odpowiedzi

Aaa .To wiem. Widziałam taki schowek w którymś kampiórku, jak szukałam swojego- ale w żadnym piętrusie. Piętrusów i tak jest, jak na lekarstwo.  No raczej na nartki to chyba jednak pozostanę przy pensjonacikach :] Ale szukaj Panie. I pochwal się w końcu tym swoim nowym nabytkiem!!!


Heniekag- I Ty też???  Z dziećmi?Pozostaje mi tylko głębokie ukłony Wam złożyć.  Ze mnie cienki bolek :] :] Jedyne co kiedyś mi przyszło do głowy - to taki wypad, ale tylko we dwójkę z Mężem Przydziałowym do Livigno na free ski -czyli w kwietniu, ale  jednak wygodnictwo zwyciężyło :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie... Czy Ty polo63 sugerujesz,że jestem stara i zniedołężniała? :] :] :]Dziś jeszcze nie;P  Ożesz Ty!  Czekaj, jak się spotkamy kiedyś to Ci pokażę ,gdzie raki zimują :]  :]  :]Nie kiedyś - tylko w majowy długi zapiątek:P  Ty widzisz to mordercze narzędzie w moich rękach na zdjęciu? :]  :]  :]  Jestemy w tym samym "wieku" więc mało widzę :P

A tak na serio, to raczej dopóki dzieciarnia z nami będzie jeździć ,  to lepszego układu nie znajdę,a i finansowo więcej się nie wypstrykam. No chyba ,ze wygram w totka- w którego nie gram :] , więc musiałby nastąpić cud :] Także  na zmianę to się nie zanosi- taki jest plan Wiem coś o planach w karawaningu;p

A alkowa na zdjęciu faktycznie wygląda dosyć  nisko, ale swobodnie tam siedzę wyprostowana, zaleta "krasnali" więc ruszać się w środku też można :] :]  hehe tylko kampiór podpór jednak nie ma, więc nie wiem czy to się uda,bez wzbudzania sensacji :] :] :]a my mamy :P

 No i plan mam w przypływie gotówki zakupić ścianki do markizy. Albo uszyję :]myślę że prędzej to drugie - toć fabryka tak dobrze nie zrobi jak Ty wszechstronnie uzdolniona o Pani:) :blagac:

Tylko niech wróci, bo już jestem na skraju załamania :blagac: :blagac: :blagac: a najgorsze, bo nie to,że się robi. On czeka aż... będzie cieplej, będzie miejsce itd,itp. a tak mało brakuje... mam nadzieję... Wierzę, że wszystko będzie lepiej jak się zapowiada

Sorki że w tekście "namieszałem" ale kto mi zabroni :] (a poważnie to chyba lepiej widać sens mojej wypowiedzi)

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] :] :]  Polo-Ty to mi chcesz jednak podpaść :] :] :]  Ja Ci dam krasnali!!! Wiesz, ile się naszukałam,żeby  wzrost Męża Przydziałowego pozwolił mi na beztroskie noszenie obcasów ? :] :] :]

Hmm  macie podpory powiadasz... My mamy takie koziołki, do podstawienia, ale dwa i to z tyłu.  To nie wiem ,czy to zapewni odpowiednią sztywność( Pszczółki oczywiście) :] :] :]

 A majówka coś mi się zdaje odpływa w sina dal- nie wyrobimy się jak nic. :'(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie,że chcę (podpaść Tobie)-bo inaczej to dalej Będziesz wymówek szukała, by w maju się nie spotkać

U nas podpory są pod łóżkiem na tyle Cimperka,ale używane są tylko podczas zimowania kamperka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny ten Szerszeń!! Mam nadzieję go zobaczyć kiedyś na żywo i Was poznać osobiście :D Trzymam kciuki za maj!

Chociaż znam to uczucie niepewności...

Myśmy kupili starszego kamperka i z myślą do przebudowy...z realnym terminem 3lat budowy (ale równocześnie jego użytkowanie) - niestety poprzedni sezon zafundował nam zupełnie inne atrakcje i większość z zaplanowanych prac nie została jeszcze zrobiona...

 

Co do układu: My może dlatego iż jesteśmy ciut starsi ( jakieś 2-4lata ;) ), ale jednak woleliśmy syna exmitować do alkowy, a drugiego położyć na "stoliku dziennym", a sam sobie fundnąć wzdłużnie francuza i mieć układ taki (już po modyfikacjach) :

osiolek%20teraz.jpg

Tym bardziej że moje chłopaki są już ciut większe i etap z piętrówkami też mamy za sobą :D

Ciasno nam ciut (jak to Stef też zauważył), ale też mamy sporą kuchnię, wysoko lodówkę i prysznic co przy układzie łóżek był dla nas optymalną zabudową. Też mając na uwadze że synowie w pewnym momencie przestaną jeździć z nami i wówczas będzie dla nas mocno obszernym pojazdem :D

 

A z czasem może go uzupełni jeszcze mały blaszak - fajnie jak by był z napędem 4x4 :)

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Polo63  no przecież wiesz ,ze bardzo bym chciała :oslabiony:

 

 Misio-   Również mam nadzieję,ze nastąpi w końcu ten dzień,że się doczłapiemy na któryś zlot.

 

Ty masz tak elegancko zrobione przekierowania do swoich pojazdów, a ja blondyna się naszukałam i ... nie znalazłam :]  Super. I Osiołek i Hobbik superowe , tylko mało zdjęć do Osiołka. Ale masz Panie Kolego  wybór jak ta lala.  Gratki spóźnione , ale wielkie. :]

A co do układu  to każdy ma swój ulubiony - no chociaż rozumiem - ta różnica wieku :] - dorosłość ma swoje wymagania :]  Ja tam jeszcze nie dorosłam, to mogę sobie poskakać po drabince :]

Ale Wasz  układ jest bardzo fajny-nie rozumiem czemu ciasno? Podłogi mniej , ale wydaje mi się ,że  optycznie jednak przestrzenniej powinno być? Spoko. Zrobicie sobie w tzw. międzyczasie. U mnie trochę inaczej, bo do zrobienia mam sporo takich dupereli, które nie mogą poczekać, więc dlatego tak smarczę w mankiet. Jak wróci ten nasz kampiór już idealnie jeżdżący, to musimy zakasać rękawy i zrobić resztę i dopiero ruszyć na wojaże. Nic to . Przeżyję , bo cóż mam zrobić.

 

 Hehehe Aleś mnie Groszku67 podsumował z ta tróją- dobrze ,że nie na szynach :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanka - zaś marudzisz (mówią że: chcieć to móc - nie musisz czekać na zeschnięcie się klejów ścian itp. (jak to miało miejsce u mnie) - możesz jeździć jak Pszczółka do Was tylko wróci, a resztę robić jak to ładnie (mądrze :look: ) do Misia napisałaś "w tzw. międzyczasie".

Dzięki zanka - żeś szczera "blondynka" bo i ze mnie jeszcze większy "blondyn" dzięki Tobie dowiedziałem, się że te "podpisy" u Misio mają jeszcze inne zastosowania :] , ale wstyd (tyle lat w niewiedzy) - Buhaha

 

Mało miejsca do chodzenia w środku - ależ marudzicie - Żanetę to jeszcze rozumiem, bo nie była u mnie w Cimperku, ale Ty Michale :].

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam zenko, przypadkiem nacisnąłem w telefonie i nie zauważyłem, że post poszedł. Twój projekt jest na 6+☺. Poczytałem i zacząłem przeglądać znany portal ogłoszeniowy. Kamperek jest moim marzeniem. Z cepką ruszamy tylko na główny urlop. Może kamperek pomógłby wyjechać w weekendy. Na takiego, żeby bez remontu wsiąść i ruszyć w trasę nie stać mnie. Szczerze podziwiam Ciebie i innych, którzy się angażują w remonty i śledzę Wasze zmagania, oczywiście trzymając kciuki. Nie wiem, czy druga lepsza część naszego związku zaakceptowałaby remont, wszak w garażu stoją trzy gotowe.... do remontu motocykle z PRL-u. Jeszcze raz, wielki podziw dla Twojej pracy. 6+☺.

 

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Groszku nic się nie stało - zabawnie wyszło :]

I tak to widzisz jest. My też rzadko wyjeżdżaliśmy  naszym klamotem, więc nastąpiła próba z kamperem. Jak wyjdzie zobaczymy.  A,że  też niestety jakoś dziwnie nie opływam w nadmiar gotówki(hmmm, ciekawe dlaczego), a uparłam się ,ze kampiór ma mieć  pasy dla dzieci przy kanapach- trzypunktowe( sprzedając przyczepkę o tym nie myślałam, bo .. nie wiedziałam,ze poniżej 94 roku kampiórki nie mają pasów. Nie było wyjścia.. Trzeba było znaleźć takiego, co pasy ma  i będzie nas stać :look: :look: :look: -i jeszcze z naszym ulubionym układem- wybór- mówię Ci -szalony  :]  :]  :]  Efekt-  do remontu- jak to mówią -"Chciało ciało -teraz cierp"  Optymistycznie wychodzę z założenia,że będzie dobrze, a czy na 6+ to nie wiem -z "5-" też się ucieszę :] 

 Tak więc   -ogarnij motorki , a przynajmniej poudawaj,żeby nie było,że nic nie robisz i kombinuj :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.