Skocz do zawartości

Bieszczady z ominięciem kempingów (na dziko) wrzesień/październik 2016


polo63

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatni weekend nie był zbyt piękny, ale ten zapowiada się dobrze. Ktoś będzie w jakichś "dzikich" miejscach z pt/sob czy sob/niedziele? :-) Jak prognozy się utrzymają to podjadę może gdzieś...

Pole namiotowe w Berezce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Pole namiotowe w Berezce

 

 

Dzięki, walczę z awarią przekładni/magla, cieknie mi płyn. Daleko nie mam w Bieszczady, ale mogę nie zdążyć wyrobić się dzisiaj, a wyjazd jutro to za krótko przyczepką... W każdym razie korzystajcie, bo pogoda piękna dzisiaj, jutro i w niedzielę do południa...

Zazdroszczę.

Rozumiem że jesteście na polu BPN w Bereżkach? Zastanawiałem się czy można tam przyczepami wjeżdżać. W miarę nowe pole. Podejdźcie sobie  "od tyłu" na Caryńską, przez Kolibę. Pusto. Nawet w sezonie niewiele ludzi... Wszyscy od Ustrzyk idą... Tylko jeśli będziecie chcieli po powrocie schłodzić się przy zimnym piwie to trzeba je zabrać ze sobą z dołu. W Kolibie alkoholu nie sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się tym ciepłem bo niestety nadchodzi ochłodzenie. Znaczne. W środę kulminacja ochłodzenia, w ciągu dnia tylko plus 3 stopnie (!!!), a jeszcze dzisiaj było ponad 20... No i sporo deszczu już od jutra...

No chyba że to pomyłka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My niestety już wróciliśmy.

Bieszczady jak zwykle wspaniałe, pogoda była ekstra. Turystów na trasach w tygodniu niewielu

ale w sobotę Bukowe Berdo było sporo.

Jedna noc przymrozek -5 st.C, samochód, przyczepa, daszek pokryty warstwą lodu ale od czego mamy ogrzewanie..

Staliśmy na polu biwakowym w miejscowości Bereżki (nie mylić z miejscowością o podobnej nazwie koło Polańczyka)

pomiędzy Ustrzykami Górnymi a Lutowiskami. Pole jest przy drodze ale w głębi tak, że ruchu samochodowego nie słyszy się.

Położone jest "tarasowo" na niezbyt równym terenie tak, że z najazdów trzeba korzystać.

Ma być przed następnym sezonem wyrównane.

Wjazd dla przyczep i kamperów zupełnie bez problemu ale na szczęście nie po asfaltowej drodze.

Na polu są stoły, ławy, wiaty, sanitariaty, ciepła a nawet gorąca woda, wszystko czyste prawie nowe.

Pole wybudowane 3 lata temu ze środków unijnych.

Chcąc korzystać z wiaty ogniskowej należy umówić się dzień wcześniej z Nadleśnictwem i opłacić drewno.

W sezonie jest bardzo oblegane więc raczej trzeba wcześniej się umówić najlepiej bezpośrednio z obsługą.

Telefon mogę podać zainteresowanym na PW.

Obsługa pola bardzo sympatyczna i pomocna. Pozdrawiamy.

W tym sezonie pole jest czynne jeszcze do 16. 10. 16 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poludnie dnia wczorajszego dojechalismy pod Lutowiska,pogoda była ładna to wybraliśmy miejscowke z najlepszym widokiem na góry i doliny (nie na parkingu tylko na szczycie góry po drugiej stronie ulicy,z parkingu krzewy porosly i zasłaniają doline) po paru godzinach naszym mgły i do teraz z widoku nici

Swoją drogą dziwna pogoda tu jest bo ponad 12h deszcz pada,a mgła nic nie opada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety wiele się przez najbliższe dni nie zmieni, oprócz tego że temperatura jeszcze spadnie do kilku powyżej zera...

No i może śniegiem sypnąć jak będziesz w pobliżu Ustrzyk Górnych, bo im bliżej dolnych to powinien jeszcze być deszcz....

Jeszcze jedno - jeśli ten pagórek na którym jesteś ma jakieś wystawienie północne to przenieś się w inne miejsce, bo w nocy wiatr z północy będzie baaaaardzo mocny...

Edytowane przez typ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.