Skocz do zawartości

Bieszczady z ominięciem kempingów (na dziko) wrzesień/październik 2016


polo63

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ed napisał:

 Misiu ? a miała być Wetlinka.

Polo63 my się wybieramy do Wetlinki Górnej 16-22.10. Może dziecka wyzdrowieją?

 

@ed już mam dość tego urlopu:(, 19 mamy wesele więc nici z wyjazdów, ślicznie za zaproszenie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

7 godzin temu, ed napisał:

 Misiu ? a miała być Wetlinka.

Ale 11-13.10 w Wetlince zlot VW, Cisna bieg Rzeźnika, brak towarzystwa...a na Węgry może się okazać że nawet i 7 zestawów pojedzie...

Polo - to zdrówka życzymy !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda się poprawia więc jadę jutro . W Ustrzykach Górnych jest imprezka dwudniowa " czart granie "   . Jak by  był w tamtych okolicach jutro lub w sobotę to można by kawę wypić ☺️
 https://www.kiwiportal.pl/wydarzenia/599324/ustrzyki-gorne-16-czart-granie-w-ustrzykach-gornych-pkr18 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wszystko wyszło , koncercik palce lizać . Najlepiej to chyba wypadła lubelska konfedreracja bardów . Ale inni tez niczego sobie .
W sumie wspaniałe dwa wieczory . W dzień na szlakach . Szeroki Wierch , Dawno nie zaliczana Tarnica , Połonina Caryńska . Ludzi od groma bo pogoda dopisuje . Wiatr co prawda wieje mocno ale słoneczko i bezchmurne niebo rekompensuje to .
Wracając do tematu z tym stawaniem na dziko . 
Jest kilka miejsc do zatrzymania się , najwięcej od Ustrzyk Górnych w stronę Czarnej .Wiele ludzi staje też na parkingach ale przy całkowitym obłożeniu parkingów całymi dniami w weekendy to przyjemność wątpliwa .
Ja widział bym tez problem ze stawaniem na dziko o tej porze ze względu na możliwe włamania i dewastacje . W razie wycieczki przyczepa zostaje nie strzeżona i nawet jak nic w niej nie ma to ktoś może zdewastować . A niestety teraz widać że część młodzieży przyjeżdża  na weekend w takie miejsca by się " zabawić " .  Ale to już indywidualna ocena  ja piszę o swoich spostrzeżeniach . Ja stałem w Ustrzykach Górnych . Na kempingu dużo miejsca , Było coś z 5 przyczep i kilka kamperów .  Można w miarę bezpiecznie zostawić przyczepę . 
Teraz od wczoraj cztery dni ostrej pracy i od nowa . Nikt się nie odzywa to może przynajmniej Eda gdzieś tam  spotkam . Miło by było .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.