Skocz do zawartości

Bieszczady z ominięciem kempingów (na dziko) wrzesień/październik 2016


polo63

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety wiele się przez najbliższe dni nie zmieni, oprócz tego że temperatura jeszcze spadnie do kilku powyżej zera...

No i może śniegiem sypnąć jak będziesz w pobliżu Ustrzyk Górnych, bo im bliżej dolnych to powinien jeszcze być deszcz....

Jeszcze jedno - jeśli ten pagórek na którym jesteś ma jakieś wystawienie północne to przenieś się w inne miejsce, bo w nocy wiatr z północy będzie baaaaardzo mocny...

 

 

typ właśnie wg moich wyliczeń owe wystawienie on ma,ale od południa (za plecami)droga i drzewa,więc wiatr rozbijają ładnie,przed doliną od północy Góra wyższa jak ta na której jesteśmy to wiatr tyż rozbija, wogole wiatrow tu nie bylo jeszcze,a za 2h 24h mina nam. dzięki za info,ale pozostawiamy tutaj.

 

Misio dzięki Waszym myślą Truma ładnie się spisuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 199
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Powiem tak,śnieg pada tam gdzie jest wyżej,teraz w m.Dołżyca jesteśmy tylko siapi deszczyk i 7st.C zjechalismy z gór,by nas nie zasypało,chcieliśmy stanąć w Baligród Ale miejsca nie znaleźliśmy i aż tu nas przywialo☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BIGL jakie dwa tygodnie? W następny weekend w Cisnej jest zlocik i "musisz" poprawki do tego terminu mieć zaliczone by być tu z Nami

P.S. Nie strasze tylko pisze,ze nie jest tak źle jak pokazują media☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Egzaminy już dawno pozdawałem i zaliczyłem - jest co oblewać bo były ciężkie :skromny: . Termin się przesuną z powodów zdrowotnych i na to nie mam rady.... :oslabiony: Urlop już zaklepałem i jak się uda to przybędziemy ale dopiero po 18... Zlocik sobie odbijemy następnym razem :]

To zdrówka życzymy i gratki egzaminów,no i do zobaczenia gdzieś tam w świecie skoro ty Was nie bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Nie strasze tylko pisze,ze nie jest tak źle jak pokazują media☺

 

Taaa :-)

Zdjęcie z dzisiaj z okolic Koliby albo Caryńskiej chyba:

http://tinyurl.com/h4uhfua

Byliście obok w Bereżkach nie tak dawno :-)

PS.

Jutro w Bieszczadach będzie nadal zimno i mix, ale jest szansa na przebłyski słońca :-)

Im bardziej na północ od Bieszczadów (czyli połonin) tym lepiej.

Edytowane przez typ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa :-)

Zdjęcie z dzisiaj z okolic Koliby albo Caryńskiej chyba:

http://tinyurl.com/h4uhfua

Byliście obok w Bereżkach nie tak dawno :-)

PS.

Jutro w Bieszczadach będzie nadal zimno i mix, ale jest szansa na przebłyski słońca :-)

Im bardziej na północ od Bieszczadów (czyli połonin) tym lepiej.

Zdjęcie chyba z Koliby - to pies schroniskowy staruszek bardzo przyjazny.

Byliśmy w Bereżkach, wróciliśmy w niedzielę. Z pogodą udało się super.

Było słonecznie i temperatury w ciągu dnia dobre na chodzenie po górach czy rower.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie chyba z Koliby - to pies schroniskowy staruszek bardzo przyjazny.

Byliśmy w Bereżkach, wróciliśmy w niedzielę. Z pogodą udało się super.

Było słonecznie i temperatury w ciągu dnia dobre na chodzenie po górach czy rower.

 

Właśnie dlatego pisałem że to zdjęcia pomiędzy Kolibą a Caryńską. Pies z Koliby, ale sąsiednie zdjęcia były z Caryńskiej. Może wybrał się na przechadzkę :-). Nie wiem jak dużo tego śniegu było w okolicach Koliby a ile na Caryńskiej dlatego tak napisałem.

Pogoda ma się powoli poprawiać i śnieg miejmy nadzieję zniknie bo jeszcze chętnie zobaczyłbym w Biesach jesień tego roku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego pisałem że to zdjęcia pomiędzy Kolibą a Caryńską. Pies z Koliby, ale sąsiednie zdjęcia były z Caryńskiej. Może wybrał się na przechadzkę :-). Nie wiem jak dużo tego śniegu było w okolicach Koliby a ile na Caryńskiej dlatego tak napisałem.

Pogoda ma się powoli poprawiać i śnieg miejmy nadzieję zniknie bo jeszcze chętnie zobaczyłbym w Biesach jesień tego roku...

 

Tyle :)

post-7016-0-18693900-1475738770_thumb.jpg

Źródło: https://www.facebook.com/242549985872703/photos/pcb.978596132268081/978595835601444/?type=3&theater

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okna Twojego tego nie widać, ale śniegu jednak trochę niestety jeszcze jest.

Tak pokazuje kamera w Wetlinie, czyli nie tak daleko od Dołżycy:

 

Edycja:

Choć możliwe że to jakiś archiwalny obraz, np z wczoraj :-) choć podają że dzisiejszy. Ty wiesz najlepiej bo tam jesteś...AAgVNaU.jpg

 

Edycja2:

Mam aktualny chyba obraz, śniegu już mało, oby do wiosny :-)

 

 

I68fg3z.jpg

Edytowane przez typ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię,ze wogole śniegu nie ma bo po drodze widzieliśmy ośnieżone wysokie szczyty górskie,ale to daleko na horyzoncie gdzieś,teraz takie widoki za Kalnica mamy (mieliśmy dalej dziś dojechać,ale nie mogliśmy się powstrzymać od nocki w tak slicznym i urokliwym miejscu):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.