Skocz do zawartości

RELACJA z 20 zlotu karawaning.pl


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Janusz powiedział że jak przyjedziesz to się z tobą rozprawi bo pominąłem go na zdjęciu.

 

Wysłano z czegoś takiego jak Samsung.

 

 

Nie mogę edytować . Chciałem napisać że pominąłeś a nie pominąłem.

 

Wysłano z czegoś takiego jak Samsung.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 150
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Janusz mówi że następne zdjęcia nie nadają się do publikacji. A czy może być zdjęcie PTAKA od połowy?

 

Wysłano z czegoś takiego jak Samsung.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie ale widzę , że zastosowaliście zasadę  jedna przyczepa na jedną parcelę . Zwłaszcza , że auta mają być ustawiane w środkowej części polany czyli na pochyłym terenie . Potrzebujemy miejsce dla przyczep . 

Proszę aby należycie gospodarować terenem bo kolejnych możemy witać przed bramą .

To jest zlot a nie wczasy . :)

 

post-1836-0-62119700-1472668522_thumb.jpg

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie i pięknie ale widzę , że zastosowaliście zasadę  jedna przyczepa na jedną parcelę . Zwłaszcza , że auta mają być ustawiane w środkowej części polany czyli na pochyłym terenie . Potrzebujemy miejsce dla przyczep . 

Proszę aby należycie gospodarować terenem bo kolejnych możemy witać przed bramą .

To jest zlot a nie wczasy . :)

 

attachicon.gifG0024340.jpg

 

 

Ze średnich wyliczeń wylada tak, że:

- na sektor w górnej części wypada 10 ekip (na 2,5 na parcele),

- na częściach bez sektorów średnio jedna ekipa na 27m.kw.

 

... tak mi wyszło z geo.map:s - aby wszyscy z zapisanych na chwile obecną zmieścili sie na Kampie musimy trzymać się takiego ustawiania...

 

Pamiętajmy, ze nie każdy może być wcześniej i powinniśmy uszanować każdego i każdemu zapewnić miejsce - to nie plaża i parawanów nie tolerujemy...

 

Arek sorki, że się wcinam - ale to pole jest super ale nie zawsze łatwo sie na nim ustawić i powinniśmy sie tak ustawiać aby ci ostatni (nawet przyjeżdżający w nocy) nie musieli tracić czasu i emocji na szukanie miejsca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W górnej części polany jest 16-18 stanowisk na których ustawiając po 2 przyczepy umieścimy ich na tyle dużo , że na dole powinna nam się zmieścić reszta przewidziana na tą polanę . O miejscu parkingowym dla aut już pisałem .

Długie zestawy sugeruję ustawiać na polanie przy recepcji .

 

Kończymy tu gadki bo to temat relacji . :)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finder, mógłbyś proszę przypomnieć gdzie najlepiej ustawić się z dziećmi? Będziemy w piątek kolo 18 i mam nadzieje, Że będą tam jeszcze miejsca.wolalabym przyjechać od razu na odpowiednie miejsce niż godzinę szukać gdzie się ustawić.

Z góry dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.