Jump to content
Olga

Przedsionki

Recommended Posts

Foczka2011

Witajcie.
Przez kilka lat mialem Niewiadówke i tam stelaż opierał sie na przyczepie w takich kieszonkach przyszytych do dachu przedsionka. Teraz kupilem Knausa bez przedsionka i nie bardzo rozumiem jak ten stelaż ma sie trzymac, slyszalem cos o bezinwazyjnym mocowaniu stelaża do przyczepy. Jak to jest? Czy potrzebne są jakies dodatkowe elementy ktorych nie ma na wyposażeniu przedsionka? Nie wiem o co pytac szukając przedsionka do mojego Knausa. dac6a98ea2e4c456e4ec43eb594d3f2d.jpg

Wysłane z mojego SM-A700F przy użyciu Tapatalka

Voku

Z tego co widzę to masz tam zaczepy do przedsionka? Stelaż musi mieć takie haczyki które przekładasz za te mocowania na górnej krawędzi przyczepy

Takie http://komis.mark2006.pl/img/8050.jpg 

Bezinwazyjne to np takie 

dcef9accfe167248f3d967aeb7b8c60a.jpg

Lub takie 

7-300x274.jpg

Edited by Voku (see edit history)

Foczka2011

Faktycznie... Jest tam cos takiego. A czy kazdy stelaż bedzie miec takie mocowanie?

Mam na mysli te haczyki.

jacekzoo

Jak nie masz oczek w poszyciu, i nie masz rozkompletowanego przedsionka to będzie

Timur

Proszę o pomoc w zakupie przedsionka z tego linku 

Posiadam przyczepę angielską Swift Challenger 490 Se i według moich pomiarów potrzebuje przedsionek o wielkości 9,35 m. Sprzedający wie tylko tyle na temat swojego przedsionka że długość tego co wchodzi w prowadnicę przyczepy wynosi ok. 9,20 m. Czy ten przedsionek będzie pasował do mojej przyczepy? 

Oizo76

Ja zdecydowalem sie zakupic nowy przedsionek.

wraz z przycepa w komplecie byly dwa przeddsionki,jeden maly,drugi wiekszy o dlugosci 3.9 m-konkretnie sunncamp 390 elite.

Tak to wygladalo

sRUyZf.jpg

Generalnie przedsionek byl ok,choc ktos wczesniej spakwal go zawilgoconego i na suficie bylo widac kropki-mi to nie przeszkadzalo,ale zona gderala ze jej sie to nie podoba ;) Przedsionek mial juz pewnie kilka lat,poki co z przyczepa zaliczylem tylko jeden wyjazd,do tego nie padalo-wiec nie wiem czy z impregnacja wszystko bylo ok...suma sumarum,zdecydowalem sie kupic nowy przedsionek,no i mala niespodzianka dla zony.

A wybralem  Vango Varkala  Connect air 420,czyli juz pompowany,dodatkowo to naprawde spory przedsionek-dlugosc 4.20,szerokosc 2.50.Ciekawostka w nim jest to,ze mozna do niego dodawac moduly-np dodatkowa sypialnie,"salon",mozna to miksowac,albo dodac dwie sypialnie,albo dwa salony.Ja chyba dokupie dodatkowa sypialnie,w razie gdyby ktos chcial nas odiwedzic.Fajna sprawa.

r9QYJq.jpg

tutaj z dodatkowa sypialnia

QjE0eO.jpg

tutaj widac jak doklada dodatkowy aneks/salon.

Generalnie ,do tej pory w ogole nie mialem do czynienia z pompowanymi namiotami,nie wiem wiec czego sie spodziewac.Mam nadzieje ze bedzie sie dobrze sprawowac.