Skocz do zawartości

Przedsionki


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj czyli w piątek przy pięknej ale wietrznej pogodzie zrobiłem pierwszą przymiarkę przedsionka.

Robiłem prawie sam.Przedsionek wsunął się bez problemu niczym nie smarowałem - robiłem to dosłownie sam. i pierwszy raz (poprzednio niewiadów) .Zajęło mi to ok.godziny - trochę wiało i to utrudniało trochę rozkładanie.Pasuje idealnie .

 


:hehe:

post-129094-imported-e64aaf63-dd9f-4d63-a8b9-7524a1e44d8c_thumb.jpg

 

 

post-129094-imported-67eb1cd0-ea64-4f55-b997-48acbf7bdab0_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Hello!

W Bydgoszczy jest gość który sprzedaje na Allegro daszki do przyczep.

Wczoraj sprawiłem sobie nowy daszek właśnie u niego. Ceny umiarkowane, można się dogadać.. Z tego co wiem sprzedaje jeszcze przedsionki, namioty i jeszcze coś tam, nie pamiętam. Jak ktoś chce kontakt to podam nr telefonu na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że aukcja podana przez Serka za miesiąc nie będzie już działać podam link bezpośrednio do konta użytkownika: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3544825 tak dla tych co tu kiedyś zajrzą :D

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serek, dawaj namiar :niewiem:

 

Jak będziesz kupował u niego to wspomnij że jesteś z forum karawaningu, a rabat masz gwarantowany. Tutaj numer do gościa 505656162

 

Ja o rabacie nie wspomniałem ( nawet nie pomyslałem) , ale i tak miałem super obsługe zamówionka i było :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nadszedł czas na dokładne rozłożenie przedsionka i sprawdzenie co jest :ok: a co do :ok:

Jak to przy takich pracach bywa (zwłaszcza jak się niema żadnego punktu zaczepienia) zostało mi części na drugi przedsionek. Metodą prób i błędów udało mi się uzyskać taki efekt końcowy. Ustaliłem też że przedsionek ponad wszelką wątpliwość pochodzi od innej przyczepy. W czasie prac nasunęło mi się kilka pytań:

1. co to za uchwyt?

2. czy jest prawdopodobne aby te haki służyły do mocowania pasów sztormowych?

3. do czego mogą służyć te rurki? (bo do niczego ich nie mogłem dopasować)

4. czym zaimpregnować ten przedsionek?

 


Ad 1

post-131858-imported-361b8f59-686a-4ffa-83e0-33133bc83245_thumb.jpg

 

Ad 2

post-131858-imported-8f7036b8-9611-4e70-a2ef-07657bbb0685_thumb.jpg

 

Ad 3

post-131858-imported-dd80019e-3e87-4ae6-8ab7-c507f52cff97_thumb.jpg

 

 

post-131858-imported-95e0082e-621a-4c58-ad45-7c969a32928b_thumb.jpg

 

 

post-131858-imported-28b7f01f-61ee-4c6c-ae30-a6095d36d712_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W ten uchwyt mocujesz rurkę stelaża

2. Raczej nie. W moim są specjalne mocowania z boku.

3. Te rurki wyglądaja na te które stoją na ziemi na tych plastikowych stopkach. Ta biała listwa służy do połączennia typu kedra - kedra.

4. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, po mojemu, to namiot jest o ciutkę przymały.

Może i jest przymały. Dla mnie to raczej wygląda tak że sprawdził by się on w przyczepie o innym kształcie (dokładnie chodzi mi o przód przyczepy)

1. W ten uchwyt mocujesz rurkę stelaża

Ad 1. Tylko że żadna z moich rurek nie pasuje do tych uchwytów :ok:

2. Raczej nie. W moim są specjalne mocowania z boku.

Ad 2. No a w tym nic takiego nie ma (żadnych uchwytów) a samych pasów jest cztery sztuki i do tego cała torba śledzi (15 szt wbijane, wkręcane, do wyboru) tylko po co aż tyle jak i tak nie ma do czego ich przymocować :ok:

3. Te rurki wyglądaja na te które stoją na ziemi na tych plastikowych stopkach. Ta biała listwa służy do połączennia typu kedra - kedra.

Ad 3. To wiem do czego służą, ale gdzie je zastosować?

:ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, po mojemu, to namiot jest o ciutkę przymały.

:ok:

raczej ciut za duży

 

Gdzie 2 Polaków tam 3 opinie , być może i dobry jest , bo ścianki boczne nie są wciągnięte w kedrę na całej długości tylko wiszą.

Jednym słowem źle całość rozłożona.

 

Te dodatkowe rurki zapewne służyły do połączenia przedsionka z dodatkowym daszkiem słonecznym : pierwsze to chyba nóżki , a te biała właśnie łączenie kedra, kedra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.