Skocz do zawartości

Przedsionki


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też na to czekam - chciałem sprawdzić czy dobrą długość wybrałem i w ogóle jak to wszystko leży .Czyli generalna próba przed wakacjami ,by tam

się nie męczyć z rozkładaniem.

 

Pozdrawiam : ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie;

mam pytanie dotyczące przedsionka więc nie będę zakładał nowego tematu:

czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z praniem przedsionka, nie mówię tu o zapieraniu plam, pozostałości przemiany materii much i innego robactwa czy żywicy lecz o praniu całego przedsionka.

Czy ktoś podejmował się czegoś takiego, a może oddawał go do pralni??

Wiem, że po takiej operacji trzeba go będzie zaimpregnować ponownie ale to akurat nie jest problemem.

Prosiłbym o info w jaki sposób to (jeśli) wykonał.

Niestety do pralki się toto nie zmieści więc wykonanie samemu pozostaje jedno, trawka i szczota co mi się nie uśmiecha :hop1::hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj pietrek - nie wiem jaki masz przedsionek czy gumowy czy inny sam nie wiem jaki ja mam materiał (pisze tak bo ostatnio przy niewiadówce miałem ze zwykłego materiału bawełna( jego się impregnowało. Teraz mam inny prawie nowy przedsionek od Pani Beaty ,a do przedsionka dostałem instrukcję,że przedsionek należy myć WODĄ Z DODATKIEM MYDŁA PEWNIE SZAREGO szmatką gąbką lub szczoteczką .W żadnym wypadku niczym innym zawierającym detergenty.Wtedy przedsionek nie traci swoich właściwości i nie trzeba powlekać go impregnatem.- a pro po piec odpaliłeś?

 

Pozdrawiam :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ello cyryl, mój przedsionek boczki ma jakieś takie gumiano-plasticzane a daszek jak najbardziej naturalny bawełniany i właśnie na nim pojawiły się jakieś wykwity spowodowane tym, iż poprzedni właściciel zwinął mokry i na dodatek wsadził go niezabezpieczony do przedniej"skrytki" tej z butlami gazu, a jak wszem i wobec wiadomo szczelne toto nie jest :hop1: efekt jest taki jaki jest.

Jeśli chodzi o piec to niestety nie odpaliłem ponieważ jakiś angol w ostatnich 2 sekundach podkupił ten zawór za uwaga 1.50 funta :hop1:

Mam jednak zapewnienie, że po 15 marca panowie z wpcaravans przytargają mi taki zawór z UK :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajjj - wg mnie to dach powinien być gumowy a boki ewentualnie materiałowe impregnowane lub coś innego.

Ale skoro jest tak jak piszesz to chyba chwyciła pleśń.Ja bym tego nie ruszał sama natura może go wyczyści - mocny deszcz i słońce.Dopiero jak to nie pomoże to bym przemył wodą z mydłem--- ewentualnie można by i teraz przy ładnej pogodzie to zrobić. ale to zależy jak wielkie są zabrudzenia. :hop1:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój przedsionek boczki ma jakieś takie gumiano-plasticzane a daszek jak najbardziej naturalny bawełniany i właśnie na nim pojawiły się jakieś wykwity spowodowane tym, iż poprzedni właściciel zwinął mokry i na dodatek wsadził go niezabezpieczony do przedniej"skrytki" tej z butlami gazu, a jak wszem i wobec wiadomo szczelne toto nie jest efekt jest taki jaki jest

pietrek na Twoim miejscu pomyślałbym o czymś takim:

http://elcamp.movera.com/?navID=147&pID=14306&tpl=details&lang=6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pietrek na Twoim miejscu pomyślałbym o czymś takim:

http://elcamp.movera.com/...=details〈=6

Dziękować z pewnością pomyślę a nawet nabędę drogą kupna, tylko czemu ELCAMP do tej pory nie otworzył filii w wawce :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma /miał do czynienia z przedsionkami Starcamp? Rozwazam taki, bo sa o szerokosci 2,7 i 3 m.

Może pare słów nt ich jakosci? Warto w nie wchodzić?

 

http://www.starcamp.pl/magnum.php

 

Ja kupiłem w ubiegłym roku ten mniejszy. Pojechał do Cro i świetnie się sprawdził w każdych warunkach. Szybko się rozkłada i zwija. Miejsce w środku na stolik i trzy krzesła. Ściągnąłem przez internet ze sklepu w Anglii. Wyszło taniej o 150 zł.

 

[ Dodano: Czw 25 Mar, 2010 00:06 ]

Pierwsze dwa zdania to oczywiście cytat. Nie wiem dlaczego tak wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.