Skocz do zawartości

Przedsionki


Olga

Rekomendowane odpowiedzi

Radi wielkie dzięki.

O to mi chodziło. Konkretna informacja. Po takim wywodzie nie pozostaje mi nic innego jak go kupić.

Cieszę się, że zobaczyłeś w nim to czego ja póki co nie widzę. Po prostu zaczynam.

A kolor. Żona będzie zachwycona. Zawsze podobały mi się żywsze kolory niż bardziej stonowane. A mój Wilk też ma niebieskie malowanie z akcentem bordowym.

Zaraz lecę mierzyć obwód.

 

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam.

 

No dobra. Obwód zmierzony.

Od ziemi poprzez obwód przyczepy do ziemi wyszło mi 9.20.

 

Czy zatem jak ten walker jest od 9.15 - 9.45 to znaczy że będzie dobry? Na chłopski rozum tak.

 

a i Ci co kupowali u Pani Beaty targowali się trochę czy nie wypada?

 

Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kodi wg. mnie obwód powinien pasować - dopytaj dla pewności panią Beatę.

Zapytaj dlaczego opisany jest jako dobry - czy nie ma jakiś uszkodzeń itp.

Jak ja pytałem dlaczego mój jest opisany jako dobry to dostałem odpowiedź że jest trochę brudny - a dostałem jak nowy. Cóż nic tylko wystawić sprzedawcy wielkiego + za takie postrzeganie tematu :ok:

 

Jeśli chodzi o targowanie - zawsze możesz zapytać Pani Beata to normalna kobieta i najwyżej powie nie. Nie pamiętam już ale mi chyba troszkę opuściła z ceny, a do tego dodała nowe śledzie i gumy do przedsionka. Dostałem też gratis daszek dostawiany z przodu do przedsionka - co prawda po naprawie z profesjonalną łatą ale ja darowanemu koniowi nigdy nie patrzę w zęby :hehe: . W przesyłce była też niespodzianka - spray do zamków w przedsionku wraz z instrukcją stosowania - niby drobnostka a miło mnie to zaskoczyło.

 

Po opiniach na forum pieniądze przelałem jej w ciemno co z kolei bardzo ją zaskoczyło.

 

Pozdrawiam

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację.

Napisałem już do Pani Beaty.

Co prawda nie pytałem dlaczego stan jest dobry, bo pytałem o jego wymiary i czy będzie pasować. Dostałem już odpowiedź, że będzie pasował a 2/3 długości fartuchów przy moich 920cm bedą leżeć na ziemi. Czyli nawet ok.

 

Zapytam jeszcze o stan ogólny przedsionka i mały rabacik :-] . Może uda się coś urwać. Jak mi napisała oczywiście daje cały niezbędny osprzęt.

 

Pozdrawiam

 

dam znać jak już sfinalizuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko dodać, że jestem już po rozmowie tel. z Panią Beatą. Mówiła, że ma jeden tańszy mojego rozmiaru, ale jest gumowany. Poleca go osobą ktore rozstawiają się np. wiosna i zwijają jesienią. Ja chcą być bardziej mobilny biorę ten Walker.

 

Z racji tego iż z lekka wydałem się na przyczepę, to uzgodniliśmy że teraz zaliczka i rezerwacja przedsionka a w styczniu, lutym już wysyłka kurierem i dopłata reszty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Błagam,podajcie mi telefon do p.Beaty!!!

Próbowałam kupiś daszek do kampera i nigdzie mi sie nie udało!

No, po takich pozytywnych opiniac :winner: , to ja też, coś poszukam dla siebie u Pani Beaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki czy ktoś kupował pawilon ogrodowy z łodzi firma vika mam zamiar użytkować go w ogrodzie a na wyjazdy zabierać go do przyczepy mówię o tzw. namiocie ekspresowym wym 4x3 z bocznymi ściankami i moskitierami ponieważ przyczepa nie posiada orginalnego przedsionka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

No i jestem po kupnie przedsionka od Pani Beaty.

Bardzo się cieszę, że tutaj na forum trafiłem trochę przypadkowo na namiary na wspomnianą Panią.

Wcześniej szukałem troche na allegro, ale słaby wybór i zawrotne ceny.

 

Tak jak pisałem wcześniej dałem zadatek a teraz dopłaciłem resztę. Wczoraj przyszły 2 paczki super zapakowane.

Jeszcze nie rozkładałem no bo gdzie, ale tak jak mówili poprzednicy w ogłoszeniu napisane stan dobry a na pierwszy rzut oka bardzo dobry.

Do tego mały bonus w postaci silikonu.

 

ach i bym zapomniał, dostałem za przysłowiowe 50zł nowy fartuch na przyczepe i koło.

 

Teraz to tylko czekać do wiosny i rozłożyć go, a że nigdy tego nie robiłem więc będzie zabawa na całego.

 

Dołączam się do grona osób które wyznają maksymę, że jak przedsionki to tylko u Pani Beaty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Witam !

Chcę kupić przedsionek marki STARCAMP do przyczepy kempingowej.

Proszę o opinie na temat tych przedsionków

Może już ktoś użytkuje przrdsionek tej firmy i ma pewne obserwacje co do jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Starcamp to taka tańsza marka Doremy. Dowiedz się dokładnie z jakiego materiału (grubość) wykonany jest dach i ściany.

Chociaż zauważyłem, że Starcam nie podaje tych wartości pisząc jedynie Ten Cate All Season. Mogą to być różne. Ja np mam:

Dach WM 19 (260 gr/m2) >= 100 cm słupa wody

Ściany WR 18 (240 gr/m2) >= 85 cm słupa wody

 

A są przedsionki:

dach WR 18 (240 gr/m2) >= 85 cm słupa wody

ściany WR 17 (170 gr/m2) >=60 cm słupa wody

 

Jest różnica prawda?

Edytowane przez fomicz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Trochę poszperałem i oto co wyszło. Przedsionki takie jak: • Pyramid • Quest • Outdoor Revolution • Kampa• AwayDaze • SunnCamp • Towsure model Insignia• Cameo model StarCamp • Harringtons • PACK, są produkowane w Chinach i z chińskich materiałów.:google: Co wy na to.:unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę poszperałem i oto co wyszło. Przedsionki takie jak: • Pyramid • Quest • Outdoor Revolution • Kampa• AwayDaze • SunnCamp • Towsure model Insignia• Cameo model StarCamp • Harringtons • PACK, są produkowane w Chinach i z chińskich materiałów.:google: Co wy na to.:unsure:

 

A skąd masz takie informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.