Skocz do zawartości

Niewiadów N132 - daleki od oryginału


Benior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Oczywiście że TAK!!!

A jak myslałeś innaczej :look: . Pięknie wyszło :skromny: .


Jeśli się nie obrazisz za drobne uwagi to dopieściłbym ją jeszcze przez...

 

1. Alufelgi.

2. Przyciemniane folią okna.

3. Pomalowanie na biało kompaktu WC (deska i ew. boki), lub inny kolor.

4. Naklejka Krawaning.pl  :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwagi chętnie słucham, projekt jeszcze nie skończony bo zacząłem budować coś nowego zanim zdążyłem skończyć przyczepę. Teraz przyczepka otrzymała domek wiec będzie łatwiej chociaż w dużej części to kosmetyka.

 

Alufelgi już są bo musiałem zmienić koła po wystrzale. Łudziłem się, że przyczepa jeszcze chwilę na starych oponach pojeździ bo żaden dłuższy wyjazd się nie szykował. Wystrzeliła jedna a po 30km kolejna. Zapasu już drugiego nie miałem więc porzuciłem przyczepę na stacji i szybka jazda do kumpla po koła. Na szczęście przyczepa nie doznała poważniejszych szkód.

 

Okna mam wszystkie nowe i celowo brałem wszystkie przeźroczyste. Stwierdziłem, że skoro zaślepiam przednie okno to będzie dość ciemno i chyba się nie pomyliłem. Czas pokaże i zawsze zdążę przyciemnić.

 

Kibelek to rzeczywiście koszmarek i żona też mnie ciśnie ale nie ruszam aż wszystko porobię bo są w sumie pilniejsze sprawy.

 

Naklejka? zrobię sobie jak będę planował nową grafikę bo starą szlak trafił. Chyba to trochę wina tej farby jachtowej bo słabo się cokolwiek trzyma. Pewnie trzeba będzie zastosować folię wylewaną.

 

 

post-17221-0-82872700-1484817477_thumb.jpg

post-17221-0-47387600-1484817483_thumb.jpg

post-17221-0-75594300-1484817483_thumb.jpg

post-17221-0-05590400-1484817490.jpg

post-17221-0-97265700-1484817494_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajna, a czy przedni kufer (ten duży) od nowej N126N można dopasować do n 126 i n 132? Fajnie może by to wyglądało.

Zastanawiałem się nad tym ale porzuciłem pomysł. Jednak eNka ma bardziej podcięty przód ściany a nowy kufer jest spasowany idealnie więc w 132 by to trochę odstawało. Można ciąć ale wtedy nie byłbym pewien czy estetyka tego kufra za bardzo by nie ucierpiała.

W kufer jaki mam wchodzą mi 2 butle nano i baniak 30L więc w zupełności wystarczy.

 

Zdjęcia poglądowe przedniej ściany.

post-17221-0-27383500-1484898359.jpg

post-17221-0-55701900-1484898359_thumb.jpg

Edytowane przez Benior (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.