Skocz do zawartości

Prośba o wstępną ocenę


ysk

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem.

 

Chciałbym kupić swoją pierwszą przyczepę :) dla 4 osobowej rodziny + dla 2 osób (może czasem znajomi się z nami wybiorą) celuję w taki układ jak poniżej:

http://olx.pl/oferta/przyczepa-kempingowa-wilk-s3-premiumedition-klima-CID5-ID7Y5Rw.html

lub

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-knaus-sport-masa-1120kg-ideal-i6396026851.html

 

Wilka lubię bo to była 1 przyczepa w której spałem :) Jest jak widać trochę przy niej do roboty ale za to ma klime, dużą lodówkę.. Orientuje się ktoś jaki może być orientacyjny koszt wymiany blachy z malowaniem?

Widać że nie wszystkie zdjęcia są z tej przyczepy-czekam na zdjęcia zanim podjadę oglądać na żywo.

 

Druga opcja wygląda też nieźle, tylko jest duża różnica w cenie ale też i w dodatkach (ma np. ALKO ATC) i wygląda na strasznie wypicowaną (co mnie przeraża :))

 

Może jesteście wstanie coś dojrzeć na zdjęciach niepokojącego.. jakie są za i przeciw przy zakupie takich przyczep?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Witaj :)

1 - szej nie tykaj, bo ten zmasakrowany bok to jest mina.

Nie wiadomo ile już tam wody się wlało i co ona już zniszczyła.

2 - ga już zniknęła z aukcji.

Musisz szukać dalej.

Budka musi być sucha,

a wyposażenie zawsze sobie możesz domontować jakie chcesz.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

2-ga- po prostu się ta aukcja skończyła i rozpoczęła się od nowa 

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-knaus-sport-masa-1120kg-ideal-i6432594750.html

Zwracam tylko uwagę,że "wszystkie przedmioty sprzedającego" dowodzą ,iż sprzedawcą jest handlarz samochodów......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2-ga- po prostu się ta aukcja skończyła i rozpoczęła się od nowa 

http://allegro.pl/przyczepa-kempingowa-knaus-sport-masa-1120kg-ideal-i6432594750.html

Zwracam tylko uwagę,że "wszystkie przedmioty sprzedającego" dowodzą ,iż sprzedawcą jest handlarz samochodów......

ale na fotkach nic niepokojącego nie widać :hmm:

i napisane że IDEAŁ :miga:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa z tego rocznika albo i starsza może przecież być w doskonałym stanie.

No ale to trzeba samemu niestety zweryfikować. Na słowo to już nie wierzymy.

Ktoś pisze " uwaga handlarz "  a czy handlarz nie może mieć dobrej przyczepy???

No a ilu kupuje z tzw. pierwszej ręki albo nówki a ilu od właśnie handlarzy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jak dla mnie to ładowność 180kg to bardzo skromnie , markiza pewnie nie była ważona i parę dodatków i wyjdzie, że chusteczki można zapakować do niej 

Ja tam wszystko co ciężkie wożę w holowniku :yay:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do Knausa, z tych zdjęć nie za dużo widać. możesz poprosić o zdjęcia lepszej jakości.

na przedniej i tylnej ścianie naklejki. z lepszych zdjęć, byś odczytał może nazwę dealera, i zorientował się czy przyczepa nie była w Dani wynajmowana.

 

co do ładowności, strzelam że te 'dodatki' same ważą koło 100kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa z tego rocznika albo i starsza może przecież być w doskonałym stanie.

No ale to trzeba samemu niestety zweryfikować. Na słowo to już nie wierzymy.

Ktoś pisze " uwaga handlarz "  a czy handlarz nie może mieć dobrej przyczepy???

No a ilu kupuje z tzw. pierwszej ręki albo nówki a ilu od właśnie handlarzy??

Handlarz oczywiście przypadkiem może mieć dobre produkty ale celowo zwróciłem uwagę,że to handlarz SAMOCHODÓW który może mieć zerowe pojęcie o sprzedawanej przyczepie ale mimo to jako laik  w temacie "zawodowo" wmówi innemu laikowi  ,że to przysłowiowa "igiełka". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.