Skocz do zawartości

Najtańsze nowe auto miejskie.


Cezarr

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że za bardzo to przeżywacie panowie. Samochód to tylko samochód. Ja kupuję zawsze taki który mi się podoba. Życie jest za krótkie żeby jeździć nudnymi samochodami. :]

Edytowane przez vrs (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja nie wyobrażam sobie 10 czy 15 lat w 1 samochodzie bo kupiłem nowe i żal sprzedawać. Rekord to mam chyba 3 lata, cmax teraz go bije ale jeździ nim już żona. 2 max 3 lata i jak się da to zmiana. Kilka lat w motoryzacji to przepaść, nie chciałabym do niej wpaść;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wyobrażam sobie 10 czy 15 lat w 1 samochodzie bo kupiłem nowe i żal sprzedawać. Rekord to mam chyba 3 lata, cmax teraz go bije ale jeździ nim już żona. 2 max 3 lata i jak się da to zmiana. Kilka lat w motoryzacji to przepaść, nie chciałabym do niej wpaść ;)

Jak byś kupił nowego  ML lub x6 za ostatnią kasę to może zmienisz zdanie  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka tam przepaść. 15 letnia astra miała 4 kola, silnik, fotele, szyby, radio, klimę... Nowy ford ma 4 kola, silnik, fotele, szyby, radio, klimę... Gdzie ta przepaść?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka tam przepaść. 15 letnia astra miała 4 kola, silnik, fotele, szyby, radio, klimę... Nowy ford ma 4 kola, silnik, fotele, szyby, radio, klimę... Gdzie ta przepaść?

 

czujniki cofania przód tył, kamera cofania, czujniki martwego pola w lusterkach, elektryczne, grzane lusterka, 2 strefowa klima, sterowanie głosem (no dobra to ma mój 10 letni ford), dotykowa nawigacja, czujnik ciśnienia w oponach, asystent utrzymania pasa ruchu, czujnik zmęczenia kierowcy, kilka poduszek powietrznych więcej. Więcej mocy, więcej NM, teoretycznie mniejsze spalanie. Ja wypisałem rzeczy nie z taniego auta do miasta, ale z trochę lepszego holownika.

 

fotele też wygodniejsze, szyby atermiczne, radio z kilkunastoma głośnikami.. osobna klima na tył. Dla mnie to jednak przepaść. Wiadomo, że w autach premium część z tego już była dawniej, ale teraz tam to dopiero jest wyposażenie.

 

U mnie w rodzinie najdłużej autem jeździ brat - tak 4-5 lat, reszta raczej do 3 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniki cofania przód tył, kamera cofania, czujniki martwego pola w lusterkach, elektryczne, grzane lusterka, 2 strefowa klima, sterowanie głosem (no dobra to ma mój 10 letni ford), dotykowa nawigacja, czujnik ciśnienia w oponach, asystent utrzymania pasa ruchu, czujnik zmęczenia kierowcy, kilka poduszek powietrznych więcej. Więcej mocy, więcej NM, teoretycznie mniejsze spalanie. Ja wypisałem rzeczy nie z taniego auta do miasta, ale z trochę lepszego holownika.

 

fotele też wygodniejsze, szyby atermiczne, radio z kilkunastoma głośnikami.. osobna klima na tył. Dla mnie to jednak przepaść. Wiadomo, że w autach premium część z tego już była dawniej, ale teraz tam to dopiero jest wyposażenie.

 

 

 

I to wszystko dotyczy tematu " 

Najtańsze nowe auto miejskie." hmm?????

Można tak sobie skonfigurować auto miejskie ale czy to będzie najtańsze ? Przypuszczam, że autorowi tematu bardziej zależy na niezawodności i cenie niż na bajerach, które wymieniłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...).

 

U mnie w rodzinie najdłużej autem jeździ brat - tak 4-5 lat, reszta raczej do 3 lat.

Łeeee tam. Co za powód do dumy  :oslabiony: . Mieszkający w tym samym bloku co my medyk zmienia auta co pół roku  :yay:

Edytowane przez powolniak (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czujniki cofania przód tył, kamera cofania, czujniki martwego pola w lusterkach, elektryczne, grzane lusterka, 2 strefowa klima, sterowanie głosem (no dobra to ma mój 10 letni ford), dotykowa nawigacja, czujnik ciśnienia w oponach, asystent utrzymania pasa ruchu, czujnik zmęczenia kierowcy, kilka poduszek powietrznych więcej. Więcej mocy, więcej NM, teoretycznie mniejsze spalanie. Ja wypisałem rzeczy nie z taniego auta do miasta, ale z trochę lepszego holownika.

 

fotele też wygodniejsze, szyby atermiczne, radio z kilkunastoma głośnikami.. osobna klima na tył. Dla mnie to jednak przepaść. Wiadomo, że w autach premium część z tego już była dawniej, ale teraz tam to dopiero jest wyposażenie.

 

U mnie w rodzinie najdłużej autem jeździ brat - tak 4-5 lat, reszta raczej do 3 lat.

Połowę z tych rzeczy mógłbym - gdybym chciał - domontować w trakcie używania za jakieś smieszne pieniądze, bez reszty jakoś bym się obył. Zresztą po przesiadce z astry do forda tak za bardzo zmian nie odczułem, czyli większość bajerów w które jest wyposażony to tylko zbędne wodotryski. Fakt niektóre są wygodne ale ich braku się jakoś dotkliwie w starym aucie nie odczuwało. Dlatego nie miałem potrzby zmianu auta zanim się całkiem nie wyeksploatowało. Być może są tacy, którzy wymieniają samochód bo marketing wymyślił nowy wodotrysk, ale nie wszyscy są podatni na WBCD (work, buy, consume, die). Ja przynajmniej tak odbieram wymienianie samochodu co 3 lata.

Edytowane przez Lza (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeeee tam. Co za powód do dumy  :oslabiony: . Mieszkający w tym samym bloku co my medyk zmienia auta co pół roku  :yay:

 

nie, dla mnie to nie powód do dumy, tylko informacja, że auta nam się nudzą, nie napisałem że zmieniamy nowe na nowe co 2-3 lata. 

 

A może medyk tylko wypożycza w salonie na pół roku ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 tylko informacja, że auta nam się nudzą, nie napisałem że zmieniamy nowe na nowe co 2-3 lata. 

 

 

I to jest to. 

Tak powinno się wymieniać auta, tak aby drugi, trzeci i czwarty użytkownik też miał radochę. A po 12 latach złomowicho. 

Myślę że za 20-30 lat do tego dojdziemy. Póki co jeszcze daleko do tego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.