Skocz do zawartości

Ku przestrodze - wypadek zestawu na A1


Tsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

o co chodzi z ired'em , bo chyba coś mnie ominęło default_mlot.gif

Nie pamiętasz jego tematów jak opisywał, że po pół roku jeździł za granicą z przyczepą i wracał dopiero do Polski na jesień? To wszystko okazało się dobrą bajką pisaną z Warszawy ;-)

 

A kiedy już został zdemaskowany to uciekł z forum i już od tamtej pory się tutaj nie pojawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, chris_66 napisał:

o co chodzi z ired'em , bo chyba coś mnie ominęło :mlot:

Wszystkie jego wypociny pisane  forum zostały usunięte pozostały tylko cytowane posty lub komentarze na jego wpisy. 

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, jacek00 napisał:

Nie pamiętasz jego tematów jak opisywał, że po pół roku jeździł za granicą z przyczepą i wracał dopiero do Polski na jesień? To wszystko okazało się dobrą bajką pisaną z Warszawy ?

 

A kiedy już został zdemaskowany to uciekł z forum i już od tamtej pory się tutaj nie pojawił.

chyba jakąś lukę w pamięci mam :swiety:

dzięki za wyjaśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Maras napisał:

Wszystkie jego wypociny pisane  forum zostały usunięte pozostały tylko cytowane posty lub komentarze na jego wpisy. 

Nie no wszystko jest, włącznie z jego kontem. To jego wątęk z 2016 roku w którym to został zdemaskowany. @Ir & Ed usunął tylko swoje wszystkie fotki, wklejki z mapek z google czy street view. 

A tu jeszcze Maroko też z 2016 roku:

Warto poczytać tak z ciekawości :) Końcówka tego pierwszego jest najlepsza, gdzie wyszło szydło z worka :D

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo faktycznie ? dzięki za przypomnienie, był faktycznie taki "przypadek"

Ja, na nim (nich) sprawdziłem opcję Forum, opisaną jako: "Ignorowani użytkownicy". I do tej pory byłem przekonany, że to ten filtr działa ?. Choc faktycznie, ten spam jednak ucichł.

Jak dla mnie, te ich wpisy to zawsze wyglądały jak wyniki wyszukiwania w google (reklamę im robili, czy jak?), a jak zaczął człowiek drążyć, pytać o konkrety, własne doświadczenia, itp., to kończyło się agresją i obelgami. 

Koniec, końców - się skończyło i dobrze.

 

pozdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, jacek00 napisał:

Nie no wszystko jest, włącznie z jego kontem. To jego wątęk z 2016 roku w którym to został zdemaskowany. @Ir & Ed usunął tylko swoje wszystkie fotki, wklejki z mapek z google czy street view. 

A tu jeszcze Maroko też z 2016 roku:

Warto poczytać tak z ciekawości :) Końcówka tego pierwszego jest najlepsza, gdzie wyszło szydło z worka :D

Faktycznie coś tam zostało . Ale moich i jego  konwersacji nie ma ,widocznie poleciały do śmietnika.

Ale mam jeszcze w skrzynce jego PW  jak "pojechał "  po mnie nie przebierając w słowach :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie coś tam zostało . Ale moich i jego  konwersacji nie ma ,widocznie poleciały do śmietnika.
Ale mam jeszcze w skrzynce jego PW  jak "pojechał "  po mnie nie przebierając w słowach   
Bo usuwali jego chamskie teksty. Wtedy też ired dostał chyba bana na tydzień za swoje wycieczki osobiste
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem kiedyś taką przygodę, opisywałem swój trip2 miesięczny po Francji na FB i wstawiałem zdjęcia. Jeden z komentujących zarzucił mi kłamstwo, sam opisał siebie jako "wiecznego surfera" z Biarritz mieszkającego w starym domu z historią. Wkurzyłem się i odnalazłem go w bungalowie pod Bayonne (pracownik fizyczny) i spytałem, czy nadal uważa że jestem w Polsce? Opisał moją wizytę jako atak na jego osobę i próbę zastraszenia. Ja też zamieściłem fotki.  Jeżeli zdemaskowaliście bajkopisarza to ok, ale można też kogoś obrazić, zarzucając kłamstwo. Ludzie czasami robią takie tripy.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem kiedyś taką przygodę, opisywałem swój trip2 miesięczny po Francji na FB i wstawiałem zdjęcia. Jeden z komentujących zarzucił mi kłamstwo, sam opisał siebie jako "wiecznego surfera" z Biarritz mieszkającego w starym domu z historią. Wkurzyłem się i odnalazłem go w bungalowie pod Bayonne (pracownik fizyczny) i spytałem, czy nadal uważa że jestem w Polsce? Opisał moją wizytę jako atak na jego osobę i próbę zastraszenia. Ja też zamieściłem fotki.  Jeżeli zdemaskowaliście bajkopisarza to ok, ale można też kogoś obrazić, zarzucając kłamstwo. Ludzie czasami robią takie tripy.
I wstawiałeś też zdjęcia wykonane 5 lat wcześniej i mówiłeś, że są aktualne i zrobione w obecnej podróży? :-D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

? No nie, taki pomysłowy to nie byłem.... Moje fotki wstawiane były np z rejonu Camarque, gdzie rząd kamperów wzdłuż brzegu wygląda trochę jak na Helu, twierdził że flamingi na wyschniętym dnie jeziorka to kopia internetowa, konie białe to spod Hajnówki itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.