Skocz do zawartości

Ku przestrodze - wypadek zestawu na A1


Tsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Szkoda, ale odnośnie podnoszenia to jak mieli podnosić. Tylko za dyszel. Jak by ją nawet objęli pasami, aby podnieść to by nie wytrzymała. Dyszel jest naj mocniejszy.

 

wysłane przy użyciu smartfona.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba nie ma mowy o szkodzie a raczej mowa o kasacji...

Myślę, że tak. Z cepki nici. Chociaż może zdarzyć się, jakiś handlarz to kupi, pokituje i sprzeda. Oby nie. Ale znam życie. W Polsce nie istnieje kasacja tylko szkoda całkowita i można naprawiać i rejestrować. I uważam że to błąd. Potem jeżdżą wraki co cztery ślady robią.

 

wysłane przy użyciu smartfona.

 

Edytowane przez klonik058 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak. Z cepki nici. Chociaż może zdarzyć się, jakiś handlarz co to kupi, pokituje i sprzeda. Oby nie. Ale znam życie. W Polsce nie istnieje kasacja tylko szkoda całkowita i można naprawiać i rejestrować. I uważam że to błąd. Potem jeżdżą wraki co cztery ślady robią. wysłane przy użyciu smartfona.

Dlatego on ją tak podnosi aby z niej już nic nie zostało do połatania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że tak. Z cepki nici. Chociaż może zdarzyć się, jakiś handlarz to kupi, pokituje i sprzeda. Oby nie. Ale znam życie. W Polsce nie istnieje kasacja tylko szkoda całkowita i można naprawiać i rejestrować. I uważam że to błąd. Potem jeżdżą wraki co cztery ślady robią. wysłane przy użyciu smartfona.

W Niemczech jest tak samo,totalschaden-robisz TUV i jezdzisz

Edytowane przez Binek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety realia są takie, że kawałek blachy wyciętej ze szwagrem, kilo silikonu, żywicy, kitu, i spray z marketu i przyczepa pojedzie dalej, oby na działkę a nie na drogi publiczne.

 

szkoda ludzi, szkoda wczasów, mam nadzieje, że z nich wracali, wygląda na zawinięcie o 180 stopni. lekki samochód, brak stablizatora, i nawet niewielka przyczepa dała radę pozamiatać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za równica jak ją podnosili jak i tak to już jest złom.

W przypadku przyczepy to bardziej drzazgi lub wióry niż złom :) To chyba był najszybszy sposób aby usunąć przyczepę z drogi ale pytanie czy najlepszy.

No dobra ale co "ku przestrodze" przecież nie wiemy dlaczego doszło do wypadku.

Dlaczego doszło do wypadku, tego nie wiem. Być może boczny podmuch wiatru, może za duża prędkość, może jakiś gwałtowny manewr, może ktoś im zajechał drogę.............. 

Ku przestrodze, żeby zawsze jeździć z wyobraźnią nietylko z zestawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety realia są takie, że kawałek blachy wyciętej ze szwagrem, kilo silikonu, żywicy, kitu, i spray z marketu i przyczepa pojedzie dalej, oby na działkę a nie na drogi publiczne.

 

szkoda ludzi, szkoda wczasów, mam nadzieje, że z nich wracali, wygląda na zawinięcie o 180 stopni. lekki samochód, brak stablizatora, i nawet niewielka przyczepa dała radę pozamiatać

A tam potrafi mocno wiać :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, o czym piszecie :]
Generalnie widać tylko jakieś przymiarki, a samego podnoszenia już nie - przynajmniej ja na tych fotach tego nie widzę.
Ta budka jest w bardzo dobrym stanie, to tylko przytarty boczek, a widywałem gorsze, które trafiały do naprawy i to za grube pieniądze. Potem pewnie znajdywały szczęśliwych właścicieli.
Znam też opinie, że takie przyczepy są jeszcze lepsze od nowych, więc spokojnie, da się ... "Fachowcy" tylko czekają na takie intratne okazje. Budka dostanie drugie życie, jestem o tym przekonany, a jak się kiedyś z nią miniecie, to nawet jej nie poznacie ...

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.