Skocz do zawartości

N126b początek przygody - ArroW


ArroW

Rekomendowane odpowiedzi

powiem tak: zapalone robią OGROMNE wrażenie, piknie Ci to wyszło wszystko ogromny + ode mnie

za to zgaszone na fleszu -jakby oczka puszczają do oglądających :]

Dzięki wielkie, sam jestem pod wrażeniem jak te ledy dają po oczach, teraz tylko podpiąć musze pod przewód przyczepki i pod autem zobaczę jak to się będzie prezentować. Lampy swoje kosztowały, ale warto wydać odrobinę więcej i mieć już spokój.

 

Pozdr ArroW!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzięki wielkie, sam jestem pod wrażeniem jak te ledy dają po oczach, teraz tylko podpiąć musze pod przewód przyczepki i pod autem zobaczę jak to się będzie prezentować. Lampy swoje kosztowały, ale warto wydać odrobinę więcej i mieć już spokój.

 

Pozdr ArroW!

hej mam prosbe jesli to nie problem podaj mi wymiary tych twoich tylnych lamp i gdzie kupiles moze byc na pw oraz cene
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna tajemnica

 

Potwierdzamy wysłanie zakupionych przedmiotów:

1x: Lampa LED zespolona tylna WE551DL (483)

1x: Lampa LED zespolona tylna WE551DP (484)

 

Szczegółowy opis na was.eu WAŚ oficjalna strona.

A tutaj zakupiłem lampy tylne:

autoleds.pl 185zł z wysyłką PP kurier

 

Pozdr ArroW!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota.

Nowa rama w ocynku, teraz oświetlenie diodowe - ciekawe co będzie w środku :)

Mówiłem że te lampy powinny pasować ale nawet nie myślałem że będą aż tak fajnie wyglądać zamontowane w przyczepie.

 

red@tapatalk

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota.

Nowa rama w ocynku, teraz oświetlenie diodowe - ciekawe co będzie w środku :)

Mówiłem że te lampy powinny pasować ale nawet nie myślałem że będą aż tak fajnie wyglądać zamontowane w przyczepie.

 

red@tapatalk

W środku milion myśli, ale kierunek jest juz jakiś obrany ;) . Z lampami jestem w szoku, że aż tak bez problemu zostały upchnięte - masz ten wzrok konstruktora :D.

 

Pozdr ArroW!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko tak jak pisali poprzednicy, tylne obrysówki zaćmiewają blask bocznych pomarańczowych :hmm:

Nad tym popracuję, ponieważ mnie również to przeszkadzać zaczęło.

 

 

 

 

Dzisiejsza próba świateł po podpięciu holownika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Jak dla mnie efekt jest w pełni zadowalający :)

 

Pozdr ArroW!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja Ci zazdroszczę możliwości wiercenia dziur w Twojej skorupce ;) Lampy pierwsza liga- zazdraszczam. Ja swoje chcę zmienić, ale mam montowane na skosie i słabo szukanie mi idzie.

Racz nas jak największą ilością zdjęć, opisów i pomysłów. Na pewno i ja coś znajdę dla siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak ja Ci zazdroszczę możliwości wiercenia dziur w Twojej skorupce ;) Lampy pierwsza liga- zazdraszczam. Ja swoje chcę zmienić, ale mam montowane na skosie i słabo szukanie mi idzie.

Racz nas jak największą ilością zdjęć, opisów i pomysłów. Na pewno i ja coś znajdę dla siebie ;)

Dzięki bardzo, jak już mam rozebraną to aż żal nie porobić oświetlenia ;) . Jeśli będziesz szukał lamp to polecam autoleds.pl tak powinieneś znaleźć coś dla siebie. Nie omieszkam podzielić się każdą informacją odnośnie remontu.

 

-------------------------------------------

 

I po ciemku, odległość od przyczepy jakieś około 3m (dalej nie mam możliwości niestety)

 

Awaryjne + stop + pozycje

Dołączona grafika

Awaryjne + pozycje

Dołączona grafika

 

Pozdr ArroW!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.