Skocz do zawartości

N126b początek przygody - ArroW


ArroW

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy ma swoje gusta...Ale lakier mi sie nie podoba inny jak biały na pzyczepie.Zrobiłbym na biało i np jakies niebieskie pasy z napisem Białym Niewiadów po bokach na tych pasach na dole.Ale każdy robi jak chce.

Lampy ledowe troche lipne maja pozycyjne,taki krótki pasek led i w ogóle lipa troche z nimi.

Hmmm a co do przyczepy dodam ze za niewielkie pieniadze idzie kupic nowa i bez żadnej kombinacji...A w ta wydasz tele kasy że nowa byś kupił.Nie trzeba było by sie narobić i wszystko elegancko fabrycznie.A tu 80% bedzie nowych czesci jak nie wiecej....nie widze w tym sensu.

 

No ale masz chęci.I brawo ci za to.Czekam na efekt końcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 161
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@Bandi fabryka nie da Ci nigdy tego czego oczekujesz. Oczywiście życzę Tobie byś kupił taką budkę która nie pasuje do mojego pierwszego zdania.

Jeśli ktoś nie może dostać tego czego chce to robi jak @ArroW i chwała im za to - że nie wszystkie cepki są białe (jak fabryka dała) 

Edytowane przez polo63 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



[mention=32878]Bandi[/mention] fabryka nie da Ci nigdy tego czego oczekujesz. Oczywiście życzę Tobie byś kupił taką budkę która nie pasuje do mojego pierwszego zdania.
Jeśli ktoś nie może dostać tego czego chce to robi jak [mention=21634]ArroW[/mention] i chwała im za to - że nie wszystkie cepki są białe (jak fabryka dała) 


Dokładnie nie inaczej ;)
A każdy remont to w pewnym sensie przygoda, która jest zawsze interesująca :)

Każdy ma swoje gusta...Ale lakier mi sie nie podoba inny jak biały na pzyczepie.Zrobiłbym na biało i np jakies niebieskie pasy z napisem Białym Niewiadów po bokach na tych pasach na dole.Ale każdy robi jak chce.
Lampy ledowe troche lipne maja pozycyjne,taki krótki pasek led i w ogóle lipa troche z nimi.
Hmmm a co do przyczepy dodam ze za niewielkie pieniadze idzie kupic nowa i bez żadnej kombinacji...A w ta wydasz tele kasy że nowa byś kupił.Nie trzeba było by sie narobić i wszystko elegancko fabrycznie.A tu 80% bedzie nowych czesci jak nie wiecej....nie widze w tym sensu.
 
No ale masz chęci.I brawo ci za to.Czekam na efekt końcowy.


Generalnie nie do końca się zgodzę, ale ta przyczepa będzie u mnie dożywotnio dlatego inwestuję tylko dlatego, żeby robić pod siebie tylko i wyłącznie. Biały jest ładny jeśli są żółte blachy, u mnie ich nie będzie. Dodatkowo zawsze trafię po ciemku do swojej przyczepy ;)

Witam.
Jak projekt się ma:)?


Niestety kończę lakier, przez warunki domowe, trzeba czekać na temperaturę odpowiednią. W międzyczasie holownik i prywatne auto zarazem nabyłem i niebawem będzie pod domem Volvo V50 2.0 136km 2007r

Pozdr ArroW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.