Jump to content
Sign in to follow this  
Kanka

szukam opisów i danych tech. przyczepy

Recommended Posts

Kanka

:] Witam wszystkich i pozdrawiam moich kolegów i koleżanki z identycznym zainteresowaniem, co się chwali. Poszukuję danych technicznych do mojej przyczepy DELTA 3900SK dodam, że nie jest łatwo je znaleźć bo jest przyczepą mało spotykaną na naszych campingach i w sprzedaży. Może ktoś jest w stanie podpowiedzieć gdzie można znależć opisy i dane tech. . 2aeb85fb9a211b32.jpg[/url][/img][/url],

a to kolejne zdjęcie mojego zestawu, 3d0529c6fb9620b7.jpg[/url][/img]

Tomii

Tak się zastanawiam - jakich danych technicznych szukasz i po co Ci one :] ? Wymiary możesz sam zdjąć, instalacja elektryczne nie idzie w ścianach - kable raczej są widoczne :dzieki:. Masa włana powinna być w papierach.

Marcin T

A producent nie ma swojej strony wuwuwu?

Kanka

Dethleffs Rally Nomad 350 czy nie potrzebujesz instrukcji obsługi do tel. komórkowego bądź TV, DVD lub kamery. Potrzebujesz a mógłbyś do wszystkiego dojść sam, czy nie?

Tomii

Kanka - tak naprawdę wszystkie nasze przyczepy to to samo tylko w innym opakowaniu. Ogrzewanie Truma, lodówka Elektrolux, kuchenka Cramer, toaleta Thetford itd.

Ja do swojej przyczepy instrukcji nie mam i nawet nie szukałem. Jedyne do czego chciałem instrukcje to do piecyka Trumu, ale nie za bardzo do niej zaglądałem bo piecyk rozłożyłem na części pierwsze i sam sprawdziłęm jak wszystko działa.

Według mnie wszystkie rzeczy w przyczepie są robione w taki sposób, aby użytkowanie ich nie było zbyt skomplikowane, i na wyjazde nie musisz zabierać ze sobą segregatora z instrukcjami.

Co innego jest z elektroniką, w której na dzisiejsze dni mamy tysiące niepotrzebnych funkcji :].

No dobra, ale wracamy do tematu - czego nie potrafisz obsługiwać w swojej przyczepie? Może się uda bez instrukcji zrozumieć działanie tego sprzętu :dzieki:.

Pozdrawiam!

Kanka

Potrzebuję wszystkich wymiarów począwszy od budy zkończywszy na zamku do przedniej skrzyni. Niestety nie mam możliwości być codziennie w swojej przyczepie by móc pobrać wymiar który mnie interesuje. (potrzebuje moskitierę do luku dachowego, roletę słoneczną, kilka półek pozmieniać) a żeby to wszystko dorobić przydałyby się wymiary z jakiejś książkki z danymi bym nie musiał za każdym razem jechać za miasto i pobierać wymiary. Chciałbym znać wymagane ciśnienie w kołach.

Pozdrawiam,

Tomii

Ciśnienie w kołach około 3 bar :].

Co do mebelków - to nawet sam producent mógł nie udostepniać takich danych.

Moskitiera do luku dachowego :brawo: weług mnie na 80% 38 cm na 37,5 cm.

Nie ma co za bardzo szukać takich rzeczy - musisz sam pomierzyć :dzieki:

Kanka

Dzięki za zainteresowanie. Mierzyłem moskitierę i wyszła 40,2 na 40,4 także trochę większa ale dzięki. Muszę jeszcze znaleźć roletę przeciw słoneczną na duże przednie okno, ale to może wznajdę w naszym miejscowym komisie, gość zwozi różne materiały i czasem sprzedaje je luzem.

Larysa

Dzięki za zainteresowanie. Mierzyłem moskitierę i wyszła 40,2 na 40,4 także trochę większa ale dzięki. Muszę jeszcze znaleźć roletę przeciw słoneczną na duże przednie okno, ale to może wznajdę w naszym miejscowym komisie, gość zwozi różne materiały i czasem sprzedaje je luzem.

Jeżeli chodzi o roletę. Czy potrzebujesz sam "materiał" czy kompletną. Bo jeżeli sam to sprawa prosta. Gorzej jeżeli ma być komplet. Wtedy trzeba kupić na Allegro albo jest taki sklep w W-wie. Wymierz okno wewn. po obrysie i takiej szukaj.

maarec

Jeżeli chodzi o roletę. Czy potrzebujesz sam "materiał" czy kompletną. Bo jeżeli sam to sprawa prosta. Gorzej jeżeli ma być komplet. Wtedy trzeba kupić na Allegro albo jest taki sklep w W-wie. Wymierz okno wewn. po obrysie i takiej szukaj.

czasami przed odpowiedzią trzeba sprawdzić datę posta/wpisu. Tutaj autor pytał o moskitierę 11 lat temu. Nie wiadomo czy autor jeszcze żyje, czy ma przyczepę i czy moskitiera nadal potrzebna.

Pozdrawiam

Larysa

czasami przed odpowiedzią trzeba sprawdzić datę posta/wpisu. Tutaj autor pytał o moskitierę 11 lat temu. Nie wiadomo czy autor jeszcze żyje, czy ma przyczepę i czy moskitiera nadal potrzebna.

Pozdrawiam

No faktycznie. Trochę zagalopowałam się. Też pozdrawiam

roro

Pozdrawiam

Ostatnio widziany 12 lip 2010 12:01 także może już nie potrzebuje moskitiery :) No ale trzeba przyznać, że wykopalisko zacne!