Skocz do zawartości

Kemping nad morzem dla dzieci


Pawel1074809

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.08.2018 o 22:09, malymisio napisał:

Każdy lubo co innego. Jeden lubi ładny kemping, innemu wystarczy szczere pole :)  Patrząc na Twoje podejście do kosztów, to wyjazd za granicę to już pewnie całkiem odpada ;) 

Mylisz się i to bardzo wyjazdy zagraniczne są dużo tańsze tylko trzeba umieć się zorganizować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

W dniu 25.08.2018 o 17:08, Scott napisał:

Mylisz się i to bardzo wyjazdy zagraniczne są dużo tańsze tylko trzeba umieć się zorganizować 

Byłeś w ogóle gdzieś za granicą z przyczepą, czy tylko gdzieś coś słyszałeś o cenach ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.09.2018 o 18:19, Commander napisał:

Rozumiem że dla porównania bierzesz najdroższy w Pl i najtańszy w Gr...

absolutnie nie,  biorę pod uwagę kempingi nad morzem w zachodniopomorskim (mniej więcej w pasie od Świnoujścia do Pobierowa) bo tam najczęściej jeździmy (z racji odległości i czasu dojazdu 5-6 godzin możemy sobie pozwolić nawet na weekendowy wyjazd)

ceny z naszą rodzinę 2+2  120-180 zł doba , oczywiście znajdziesz też "pola" za 70-80 zł ale kempingiem bym tego nie nazwał , poniżej tej kwoty w tym rejonie to nierealne .

W maju byliśmy na Mazurach ceny  60-125 zł doba

jako wisienkę na torcie podam cenę z zeszłego roku (sierpień 2017) jaką zażyczył sobie od nas właściciel pewnego "kempingu" nad jeziorem Łagowskim - 100 zł doba

w cenie ogrodzony plac pomiędzy jeziorem a drogą , prąd i woda. Aha jeszcze tojtoj.

Na pewno daleko mi do forumowych "wyjadaczy" ale od początku roku spędziliśmy 45 nocy w przyczepie odwiedzając łącznie osiem państw a sezonu jeszcze nie zakończyliśmy, i na podstawie własnych doświadczeń mogę zaryzykować stwierdzenie że jestem w stanie spędzić taniej wakacje za granicą niż nad polskim morzem i nie mam tu na myśli ciągłego oszczędzania odmawiania sobie przyjemności itd.  ;)

co nie zmienia faktu że polskie morze też lubię i staram się bywać min 2-3 razy w roku bez względu na ceny które w większości przypadków ( poza kilkoma wyjątkami) są zbyt wysokie do warunków i poziomu jakie nasze nadmorskie kempingi nam oferują  :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Commander napisał:

Za granicą...nad morzem ciężko zejść poniżej 60 euro.

Ale to moje zdanie 

Bez przesady. Bez problemu znajdziesz miejsca na dobrych 4 gwiazdkowych kempingach np Włoszech w cenie w okolicach 40 euro. Gdzie masz porządne parcele z przyłączami do wody, morze, baseny itp itd. Mój przykład kempingu z zeszłego roku https://goo.gl/maps/JarcnA5jaYT2

Takich kempingów we Włoszech masz multum. 

PS. Z polskiego morza to byłem tylko w Sopocie i Gdańsku, tam ceny są w okolicach 100-120 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Commander napisał:

Za granicą...nad morzem ciężko zejść poniżej 60 euro.

Ale to moje zdanie 

jak porównujesz kompleksy z aquaparkami czy kilkoma basenami to prawda , ale gdzie w Polsce na morzem masz takie kempingi ?

jak mówimy o kempingach ze standardem porównywalnym z PL to bez problemu znajdziesz duuużo taniej ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na temat Istrii to się nie wypowiem, bo ostatni raz byliśmy kilka ładnych lat temu i więcej w tym kierunku się nie wybieramy (nie nasze klimaty) generalnie północ Włoch i Chorwacja są drogie więc w tych regionach w sezonie nie ma co liczyć na ceny niższe niż w PL, no chyba   że czerwiec- wrzesień z kartą ACSI ;)

 co do Trampa to  byłem  trzy tygodnie temu bo chciałem pokazać znajomym którzy byli pierwszy raz z przyczepą i chcieli zobaczyć Trampa, zapełnienie 90% miejsca wolne na patelni na prawo od wjazdu w sąsiedztwie drogi Międzyzdroje- Kołobrzeg gdzie przez cały dzień praktycznie auto za autem cena za naszą rodzinkę ok 130 zł + taksa klimatyczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za granicą...nad morzem ciężko zejść poniżej 60 euro.
Ale to moje zdanie 
Witam

Ogólnie rzecz ujmując to Suzu ma rację, może nie co do grosza, ale ogólnie. Jeśli porównamy np. Morski 21, który standardem dorównuje zachodnim kempingom, to mamy 67 zł za dwie dorosłe osoby po sezonie, z Gardą po sezonie, gdzie są baseny to mamy 17 EUR za dokładnie to samo, nawet z psem.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
W dniu 7.09.2018 o 09:34, Suzu4x4 napisał:

absolutnie nie,  biorę pod uwagę kempingi nad morzem w zachodniopomorskim (mniej więcej w pasie od Świnoujścia do Pobierowa) bo tam najczęściej jeździmy (z racji odległości i czasu dojazdu 5-6 godzin możemy sobie pozwolić nawet na weekendowy wyjazd)

ceny z naszą rodzinę 2+2  120-180 zł doba , oczywiście znajdziesz też "pola" za 70-80 zł ale kempingiem bym tego nie nazwał , poniżej tej kwoty w tym rejonie to nierealne .

W maju byliśmy na Mazurach ceny  60-125 zł doba

jako wisienkę na torcie podam cenę z zeszłego roku (sierpień 2017) jaką zażyczył sobie od nas właściciel pewnego "kempingu" nad jeziorem Łagowskim - 100 zł doba

w cenie ogrodzony plac pomiędzy jeziorem a drogą , prąd i woda. Aha jeszcze tojtoj.

Na pewno daleko mi do forumowych "wyjadaczy" ale od początku roku spędziliśmy 45 nocy w przyczepie odwiedzając łącznie osiem państw a sezonu jeszcze nie zakończyliśmy, i na podstawie własnych doświadczeń mogę zaryzykować stwierdzenie że jestem w stanie spędzić taniej wakacje za granicą niż nad polskim morzem i nie mam tu na myśli ciągłego oszczędzania odmawiania sobie przyjemności itd.  ;)

co nie zmienia faktu że polskie morze też lubię i staram się bywać min 2-3 razy w roku bez względu na ceny które w większości przypadków ( poza kilkoma wyjątkami) są zbyt wysokie do warunków i poziomu jakie nasze nadmorskie kempingi nam oferują  :P

 

oj chłopie masz pojecie.  ja płace za 2+2 własnie 80 zł. kemping przy plazy z animacjami... z knajpą...i ludzie sie bija o miejscówke na tym polu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj chłopie masz pojecie.  ja płace za 2+2 własnie 80 zł. kemping przy plazy z animacjami... z knajpą...i ludzie sie bija o miejscówke na tym polu:)
To podziel się z nami tą wiedzą gdzie ten kamp przy plaży z animacjami za 80zł z chęcią skorzystam jak będę w okolicy ;)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.