Skocz do zawartości

Kemping nad morzem dla dzieci


Pawel1074809

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

2 minuty temu, robertb3 napisał:

z tym wapdaniem to cieżko.. ludzie stoja tam po miesic i wiecej.. rezerwuja całe wakacje...ja cepe stawiam na całe 2 mc.z wpadaniem to tylko namiociarze..

Możesz podać co to za kamp? Czy to jakaś tajemnica?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dużo dalej niż Pobierowo bo Ustronie Morskie polecam kemping pod brzozami ,warto za 2+1 duży namiot, prąd,auto ,sanitariaty czynne 24h/d czyste i zadbane, kuchnia ,plac zabaw z trampoliną w ziemi,z fajna świetlicą koszt 77zl, może do morza nie jest najbliżej ale też nie aż tak daleko,gorzej z centrum ale ma to też swoje zalety,polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Na Helu po paru dniach robi się nudno. Byłam z dziećmi i na Helu i we Władysławowie. W tym drugim miejscu miałam rewelacyjną kwaterę, ze wszystkimi wygodami, ale to było dawno i nie mam nawet numeru telefonu.
Nie chcę wpływać na Twoją decyzję ale bardzo mi się podobało w Krynicy Morskiej. Dwie łazienki przypadały na 3 pokoje, do tego kuchnia, z której każdy mógł korzystać. Duzy ogród, grill, oczko wodne, hustawki i to wszystko dla turystów. Troche daleko od centrum ale w końcu na wakacjach i tak wiekszość czasu się spaceruje. Do morza jakiś kilometr przez las chodnikiem lub drogą asfaltową. Bardzo nam się podobało.

W sumie zima to też fajny okres na wakacje nad morzem https://www.e-wczasy.pl/blog/dlaczego-warto-jechac-nad-morze-zima/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Witam, chciałbym dołożyć swoją garść informacji, może będzie użyteczna: Pole Namiotowe ADA ale w Unieściu, nie w Sarbinowie
Byliśmy prawie dwa tygodnie z przyczepą i namiotem w dwie rodziny. Bardzo dobry, rzeczowy, konkretny i szybki kontakt z obsługą mailem i telefoniczny. Cena umiarkowana/niewygórowana. Bardzo miło zaskoczeni byliśmy przestrzeganiem rygorów epidemiologicznych w sanitariatach i przez obsługę - "Da się!"; w przeciwieństwie do obsługi zdecydowanej większości (niestety!) małych sklepików w Mielnie/Unieściu/Sarbinowie i samych wczasowiczów robiących tam zakupy!!! Wprawdzie umywalki i sedesy noszą ślady intensywnego użytkowania, za to "na okrągło" były sprzątane, wydzielono niekrępujące odstępy, zapewniono swobodny i stały dostęp do środków dezynfekcyjnych. Widać natomiast że żywopłoty na stanowiskach, niektóre urządzenia oraz same sanitariaty wymagają trochę więcej inwestycji, szkoda również zamkniętego placu zabaw.
Naprawdę na wielki plus można zaliczyć bezproblemowe utrzymanie czystości i wymogów związanych z epidemią. Czuliśmy się bezpiecznie.
Mimo średniej pogody i dość sporego obłożenia pobyt na kempingu nie był uciążliwy, plaża 50m, mini-restauracja przy wejściu z akceptowalną ofertą, obsługa bardzo pomocna, wolny dostęp do mediów (woda, prąd, spust nieczystości), całodobowo otwarte sanitariaty z ciepłą wodą, ceny umiarkowane, parcele do wyboru, towarzystwo nie uciążliwe.
Plusy:
-plaża 50m
-duży wybór parceli
-przystępna cena
-pole przyjazne wypoczynkowi
-dostęp do mediów poprawny i całodobowy
-czystość w sanitariatach
-kontakt z obsługą
Minusy:
-zamknięty plac zabaw
-sanitariaty czyste ale wymagają odświeżenia sprzętowego
-wąski wjazd dla większych przyczep lub kamperów, może być utrudniony dla mniej doświadczonych
Edytowane przez Cykli (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.