Skocz do zawartości

Kemping nad morzem dla dzieci


Pawel1074809

Rekomendowane odpowiedzi

Podzielcie się swoimi doświadczeniami, fantastycznymi miejscami wakacyjnego pobytu nad morzem właśnie dla rodzin z dziećmi.

 

Zakładamy, że dzieci są w wieku 2-9, czyli jeszcze jest to czas kiedy mega atrakcjami są wszelkiego rodzaju place zabaw.

Obok oczywistych zalet morza i wielkiej nadmorskiej piaskownicy, dzieci jako mega wulkany energii potrzebują wielu czynnych atrakcji aby wyładować swoje akumulatory.

Fajnie jakby nie były to kempingi, gdzie jest tylko 30-letnia huśtawka :) bo to raczej już nie zajmie naszych milusińskich, a takie gdzie widać dużą dbałość o dzieci gdzie jest spory plac zabaw z wieloma atrakcjami
(rozległe domki, huśtawki, pajęczaki itp..) oraz inna infrastruktura typu boiska, stoły ping-ponga - może jakaś świetlica, dmuchane zamki czy animacje. Dopełnieniem atrakcji mogłyby być okoliczne, bezpieczne ścieżki rowerowe.

 

Może są nad morzem takie idealne miejsca ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam,

Polecam ośrodek http://www.alfa-klif.pl/w Gąskach.

Spędziłem tam dwa urlopy tygodniowe i jestem bardzo zadowolony.

Posiadam dwójkę dzieci w wieku 7 i 12 lat i nie usłyszałem od nich przez cały pobyt słowa "Nudzi mi się"

Na kempingu znajduje się bezpieczny plac zabaw, świetlica (pod namiotem) z animatorem, stołem do ping ponga, czysty węzeł sanitarny, boisko do gry. 

A wszystko jest zlokalizowane bezpośrednio nad brzegiem morza (najdalszy punkt kempingu jest oddalony od plaży max 200m)

Dodatkowym atutem jest to, że w każdy czwartek kemping odwiedzają klauni, którzy zabawiają nasze dzieciaki.

Baza gastronomiczna w Gąskach jest bardzo przyzwoita.

A na dopełnienie wszystkiego to i na rowerze można fajne traski zaliczyć po okolicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Polecam ośrodek http://www.alfa-klif.pl/w Gąskach.

Spędziłem tam dwa urlopy tygodniowe i jestem bardzo zadowolony.

Posiadam dwójkę dzieci w wieku 7 i 12 lat i nie usłyszałem od nich przez cały pobyt słowa "Nudzi mi się"

Na kempingu znajduje się bezpieczny plac zabaw, świetlica (pod namiotem) z animatorem, stołem do ping ponga, czysty węzeł sanitarny, boisko do gry. 

A wszystko jest zlokalizowane bezpośrednio nad brzegiem morza (najdalszy punkt kempingu jest oddalony od plaży max 200m)

Dodatkowym atutem jest to, że w każdy czwartek kemping odwiedzają klauni, którzy zabawiają nasze dzieciaki.

Baza gastronomiczna w Gąskach jest bardzo przyzwoita.

A na dopełnienie wszystkiego to i na rowerze można fajne traski zaliczyć po okolicy

 

równiez polecm ten resort:)  2 razy dziennie animacje. od tego sezonu otwarta knajpa alfa port z co sobotnia imprezką:) co niedziela gotowana pyszna grochówka w kotle wojskowym, po uprzednim sobotnim przygotowywaniu przez wczasowiczów(taka integracja)

Edytowane przez robertb3 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielcie się swoimi doświadczeniami, fantastycznymi miejscami wakacyjnego pobytu nad morzem właśnie dla rodzin z dziećmi.

 

Zakładamy, że dzieci są w wieku 2-9, czyli jeszcze jest to czas kiedy mega atrakcjami są wszelkiego rodzaju place zabaw.

Obok oczywistych zalet morza i wielkiej nadmorskiej piaskownicy, dzieci jako mega wulkany energii potrzebują wielu czynnych atrakcji aby wyładować swoje akumulatory.

Fajnie jakby nie były to kempingi, gdzie jest tylko 30-letnia huśtawka :) bo to raczej już nie zajmie naszych milusińskich, a takie gdzie widać dużą dbałość o dzieci gdzie jest spory plac zabaw z wieloma atrakcjami

(rozległe domki, huśtawki, pajęczaki itp..) oraz inna infrastruktura typu boiska, stoły ping-ponga - może jakaś świetlica, dmuchane zamki czy animacje. Dopełnieniem atrakcji mogłyby być okoliczne, bezpieczne ścieżki rowerowe.

 

Może są nad morzem takie idealne miejsca ?

Pod brzozami  Ustronie Morskie spełnia  Twoje kryteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Camping Viking - Dziwnówek

Cały teren ogrodzony, wszystkie drogi i alejki z kostki brukowej lub asfaltowe

 

post-19639-0-95864800-1470166211_thumb.jpg

 

post-19639-0-45371500-1470166234_thumb.jpg

 

post-19639-0-23645800-1470166253_thumb.jpg

 

post-19639-0-32916100-1470166313_thumb.jpg

 

Duży plac zabaw zjeżdżalnie, mostki, liny do wspinania itp.  Możliwość korzystania z gokartów na pedały, dzieciaki jeżdżą po całym kempingu na nich :) Można puścić dziecko na rowerze, rolkach czy hulajnodze i jest bezpiecznie.

 

No i czyste toalety :)

 

post-19639-0-41849300-1470166639_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Może komuś się przyda - Róża Wiatrów - Darłówek

 

Placyk dość spory, parcelek 'wydzielonych' żywopłotem tylko kilka, reszta to polanka w lesie, ma to swój urok jeśli komuś odpowiada, ja akurat trafiłem na zwalaniającą sie parcelkę i to mi bardziej odpowiadało :)

 

Kibelki - część starsza, część nowsza, ciepła woda była :) partnerka lekko narzekała na wolno spływającą wodę spod prysznica, mogły by być ładniejsze, ale w sumie nie dla podziwiania kibelków tam byliśmy, na upartego zresztą jest własny na pokładzie więc bez stress.

 

Atrakcje dla dzieci:

- stosunkowo nowy placyk zabaw i drugi placyk zabaw kawałek dalej (za jednym z budynków, ale nadal ten sam teren)

- teren mniej więcej zamknięty więc można dzieciory puścić samopas

- na miejscu basen /płatny 5zł/h z wydzieloną częścią dla dzieci, około 60cm głebokości, i drugą dla 'pływających', wymiary - jakieś 12x4 metry, więc powiedzmy że do olimpijskiego troche brakuje

- jest miejscówka do pogrania w piłkę i rakietki

- jest minigolf - 5zł za kij :)

- no i najfajniejsza rzecz - codzienne animacje -  darmowe - dla dzieciaków , tak że można im było dać coś innego niż siedzenie z rodzicami - zabawy w sali zabaw, basen (wtedy darmowy), mini golf, dwa razy mini-disco. Bardzo bardzo pozytywne zaskoczenie i dzieci bardzo zadowolone :)

 

Do morza około 250 metrów

Plaża stosunkowo duża i jako że całość jest odległa o jakieś 500 metrów od centrum miasteczka to nie ma problemu ze znalezieniem miejsca, na miejscu stanowisko ratowników i bar przy plaży, woda głęboka od razu przy brzegu (po 2 metrach jest jakieś 100cm głębokości) więc jeśli ktoś tam z małymi dziecmi idzie to raczej na kąpiel w morzu bym się nie nastawiał, dość niebezpieczne zejście do wody wg. informacji od ratowników i obserwacji własnych dość szybko zaczyna się głębinka. My nie skorzystaliśmy :)

 

Po drodze basen innego hotelu ze zjeżdzalniami, wygląda dobrze ale nie było czasu skorzystać :)

 

Generalnie na plus, szczególnie że cena też całkiem przyzwoita wyszła za tydzień.

 

Minusy - za płotem droga którą wracają wszystkie auta z centrum Darłówka, jak ktoś szuka cichego miejsca to będzie kręcił nosem. Drugi 'minus' choć bardziej ciekawostka - obok jest jednostka wojskowa w której mają helikoptery, kilkanaście helikopterów, wracających do domu lub wykonujących loty nocne w okolicy godziny 22-24 :)

 

W okolicy dobry bar (ulica bodajże Admiralska , obok sklepu spożywczego jakieś 200 metrów od campingu)  - około 20zł za zestawik zupka + drugie danie i z jedzonych w róznych barach to tu było najsmaczniejsze :)

Edytowane przez Krzysiek5 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 30.07.2018 o 09:00, blbl napisał:

czy ktoś ma jakieś nowsze informacje, nowe miejsca i uwagi? poszukujemy jak w temacie campingu z jakimiś dodatkami dla dzieci ?

Jeśli szukasz kempingu z placem zabaw to raczej problemu nie będzie, weź sobie mapę PFCC odpal czy tam na camping.info, natomiast jeśli szukasz faktycznie ośrodka z atrakcjami dla dzieci to na zachodzie w zasadzie tylko Camping Tramp Świętouść przychodzi mi do głowy bo sam jestem z pod Szczecina.  Mało który kemping inwestuje w takie zabawy kasę. Będę tam od następnego weekendu liczę załapać się na koncert, córa ma 5 lat a już 7 sezon to będzie razem z Trampem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w tym roku odwiedziliśmy m.in. Park 45 w Sopocie. Na terenie kempingu znajduje się nie wielki, ale ładny, nowy i czysty plac zabaw. Poza tym lokalizacja tuż przy plaży jest niewątpliwym atutem. Na blogu napisałam coś więcej o tym miejscu: http://www.hotelpodlupa.pl/campingi/park-45-camping-resort-sopot/ 

Nie jest tanio, ale mnie bardzo przypadło do gustu to miejsce. 

 

W dniu 2.08.2016 o 21:38, malymisio napisał:

Camping Viking - Dziwnówek

Cały teren ogrodzony, wszystkie drogi i alejki z kostki brukowej lub asfaltowe

 

post-19639-0-95864800-1470166211_thumb.jpg

 

post-19639-0-45371500-1470166234_thumb.jpg

 

post-19639-0-23645800-1470166253_thumb.jpg

 

post-19639-0-32916100-1470166313_thumb.jpg

 

Duży plac zabaw zjeżdżalnie, mostki, liny do wspinania itp.  Możliwość korzystania z gokartów na pedały, dzieciaki jeżdżą po całym kempingu na nich :) Można puścić dziecko na rowerze, rolkach czy hulajnodze i jest bezpiecznie.

 

No i czyste toalety :)

 

post-19639-0-41849300-1470166639_thumb.jpg

 

Znam ten kemping z dzieciństwa ? Ja byłam z rodzicami na wczasach, a dziadkowie pod namiotem ? Myślałam nawet żeby w tym roku tam jechać, ale wybraliśmy okolice Zatoki Gdańskiej, a potem Rowy. Ale widzę, że miejscówka rzeczywiście fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rowach polecam Nawigator. Blisko plaży, czysto, miło i przyjemnie. Teren wśród nadmorskiego lasu ale jest też spora przestrzeń więc każdy znajdzie coś dla siebie w zależności czy lubi cień czy patelnie. Sanitariaty kontenerowe, ale sprzątane co chwilę. Mili właściciele, spory teren, boisko do siatkówki i plac zabaw.b6eb397636de6def6f83a8b5b0915839.jpg1ec69dd0fa3b302636ca022caac89c5a.jpg4b00e9ee7ae191182dc35ad47df5373b.jpgfe6d42c2846ddaa0b524aeda675ebf6a.jpg07ffff596a25671704b6c67bbf125d31.jpge154b8898e6405f241004d3ae8c0055a.jpg771cb71a7ef03f2804080e47b9aae23f.jpg

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2018 o 22:17, Scott napisał:

Viking może i luksus jest ale cena trochę przerasta wszystko sprawdziłem i dziękuję koszty jakaś masakra już lepiej gonić do Dźwirzyna lub Rowy kasa co najmniej na połowę 

Każdy lubo co innego. Jeden lubi ładny kemping, innemu wystarczy szczere pole :)  Patrząc na Twoje podejście do kosztów, to wyjazd za granicę to już pewnie całkiem odpada ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubo co innego. Jeden lubi ładny kemping, innemu wystarczy szczere pole   Patrząc na Twoje podejście do kosztów, to wyjazd za granicę to już pewnie całkiem odpada  
Jeśli porównamy ceny vikknga do kempingu za granicą to obawiam się że nad Bałtykiem taniej nie będzie. Oczywiście widać że model biznesowy działa bo kemping pełny ale ceny dla mnie komsmos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.