Skocz do zawartości

Szukam vana lub osobowego busa


terenowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Za 250 masz full wypas w klasie D, oczywiscie nie premium lub w C premium (a i to nie wszedzie). Niestety, tak jak kiedys sie wydawalo ze za 100k mozna niz liznac motoryzacyjnego nieba to teraz trzeba polozyc 5 razy wiecej a i tak lista opcji dopiero sie otwiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ustalisz listę wyposażenia w budżecie 250 tys. pierwsza myśl - super. Druga - a brakuje jeszcze i tego, i tego, i tego... Ale w sumie jak będziesz miał te 250 tys. zł do wydania, to przebolejesz i 300, żeby nie wyglądać na dziada co to przyoszczędził na wyposażeniu. Ot, co :) Takie czasy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Łza Włóczynutka napisał:

wtedy jest łatwiej - albo fiat ducato biały albo fiat ducato czerwony ;)

I za te pieniądze to już koniecznie z zabudową kamperową;-)

Plus odpada holowanie cepki;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Sienna ma 1600kg na haku. 

Duży, wygodny VAN pod warunkiem, że lubi się japońską stylistykę ( chodzi mi o środek ). 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca wiem dlaczego amerykańskie vany mają zaskakująco mało na haku w stosunku do MW.

W Chryslerze Town&Country, którego MW wynosiła ok. 2200-2300KG też miałem 1600KG na haku.

Edytowane przez bw81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minutes ago, bw81 said:

Nie do końca wiem dlaczego amerykańskie vany mają zaskakująco mało na haku w stosunku do MW.

W Chryslerze Town&Country, którego MW wynosiła ok. 2200-2300KG też miałem 1600KG na haku.

Chyba nie jest tak zle ... - dane za autocentrum.pl . Czy ktos probowal ? holowal ?  ciekawi mnie - bo 3,5 V6 i 4x4, spora waga - wydaje sie byc dobrym holownikiem - a nie widze zeby ktos go bral pod uwage przy tutejszych dyskusjach.

poniej dane dla napedu na przod tylko - a spodziewam sie ze 4x4 nie beda dane duzo inne...

New Note.jpeg

Edytowane przez wazziu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autocentrum to dane wypełniane przez użytkowników - nie zawsze są właściwe.

Wpisz w google: Toyota Sienna Towing capacity - sam google wyświetla 3500 lb. Przeliczając daje nam 1587kg.

I nie sugeruj się tym, że np. hak ma na tabliczce 2200kg. Jak zamawiałem hak z Thule do Chryslera to miał wpisane 2000kg. Ale to dane haka i jego maksymalne obciążenia a nie samochodu, w którym zostanie zamontowany.

Edytowane przez bw81 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minutes ago, bw81 said:

Autocentrum to dane wypełniane przez użytkowników - nie zawsze są właściwe.

Wpisz w google: Toyota Sienna Towing capacity - sam google wyświetla 3500 lb. Przeliczając daje nam 1587kg.

I nie sugeruj się tym, że np. hak ma na tabliczce 2200kg. Jak zamawiałem hak z Thule do Chryslera to miał wpisane 2000kg. Ale to dane haka i jego maksymalne obciążenia a nie samochodu, w którym zostanie zamontowany.

oczywiscie - tabliczka haka nie nalezy sie sugerowac. poczytalem wlasnie na forum Kanadyjskim ze AWD - nie mozna wcale holowac...

Tow prep package - oznacza tylko 3500 lb - do mojej przyczepy to na styk... ale i trzeba znalezc lub modyfikowac sienne - a wiadomo co jest na rynku wtornym w europie...

Dear XXXXX,

Thank you for contacting Toyota Motor Sales, U.S.A., Inc.

We appreciate the opportunity to address your towing inquiry for the 2015 Sienna with AWD.

The V6 AWD comes standard equipped with the Tow Prep Package on L, LE, SE, and SE Premium models.

Unfortunately, the 2015 Sienna XLE and Limited AWD models are not equipped with a Tow Prep Package and Toyota does not recommend trailer towing with these vehicles.

Other model year Sienna XLE and Limited vehicles with AWD (including the 2011-2014 model years) are equipped with a Tow Prep Package and can be used for trailer towing.

We hope this information has been helpful.

Your email has been documented at our National Headquarters. If we can be of further assistance, please feel free to contact us.

Sincerely,

Tina XXXX
Toyota Customer Experience
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Voku przypiął/eła ten temat
  • Tomii odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.