Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Dzień dobry :) To znowu ja :) tym razem fragment  z drogi E39 wzdłuż rzeki Stardalselva. Nie robiliśmy zdjęć podczas tego przejazdu, gdyż była na dachu a gdy padało to wewnątrz samochodu kamera. Dzięki temu możemy zobaczyć jak wygląda przejazd, droga i piękne otoczenie w Norwegii. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witajcie :) Mam następny filmik z naszej wyprawy po Norwegii :) Tym razem Aurlandsfjellet droga przebiegająca między Laerdal i Aurland. Na razie cz. 1, bowiem mozolnie  trwa zgrywanie filmików na moim starym komputerze :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo :) wyprawa rzeczywiście była niesamowita, a jeśli chodzi o namiot, to sami mieliśmy obawy jak to będzie. Przy chłodnych dniach i nocach i podczas mżawki było to średnio przyjemne, gdy było słonecznie i ciepło to zupełnie inna sprawa... Ciepłe śpiwory się przydały i cieplejsza odzież podczas ochłodzeń również. Tego roku pogoda była bardzo zmienna w Norwegii. Jednego dnia świeciło słońce i chodziliśmy z krótkim rękawem, następnego już trzeba było się cieplej opatulić. Zobaczymy jak będzie w 2017...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czym kręciliście? Bo jakość rewelacyjna, oprócz widoków oczywiście

 

wysłane z tableta

To nasza pierwsza przygoda z rejestrowaniem ciekawych miejsc, działamy z pomocą kamerki GoPro Hero+ . Mamy niesamowitą frajdę i ciesze się, że się to też komuś innemu podoba :)

Edytowane przez Magda Pawłowicz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nasza pierwsza przygoda z rejestrowaniem ciekawych miejsc, działamy z pomocą kamerki GoPro Hero+

filmiki całkiem nieźle zmontowane, szczególnie jeśli to początki  , mi nigdy nie udaje się dokończyć tego elementu wakacujnych wspomnień 

 

ale jak na gopro to czasem bardzo faluje (albo jutub za bardzo zagęszcza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmiki całkiem nieźle zmontowane, szczególnie jeśli to początki  , mi nigdy nie udaje się dokończyć tego elementu wakacujnych wspomnień 

 

ale jak na gopro to czasem bardzo faluje (albo jutub za bardzo zagęszcza)

Czasem łączę film z telefonu jak na Stegastein np z filmem z drogi z go pro, stąd jakość różna. Jestem mocno początkująca, z czasem liczę, że to wszystko będzie lepiej wyglądać... Na razie cieszę się ogromnie, że mogę jeszcze raz zobaczyć piękne miejsca w wiele miesięcy po ich odwiedzeniu. Jeśli inni mogą skorzystać z takiej formy pokazania trasy czy ciekawego miejsca to tylko frajda większa. Na youtube mam problem największy z muzyką do filmiku, bo trudno znaleźć coś, od czego uszy nie bolą ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam dziś relację z przyjemnością! Powspominałam naszą babską podróż z 2015 - też nam pogoda płatała figle, ale nam z przyczepą łatwiej było w deszczowe dni.

Niemniej jednak uwielbiam podróże z namiotem, pół życia z nim podróżowaliśmy przed "erą przyczepową".

Teraz też często sypiam w namiocie. I oczywiście nie znoszę, gdy wtedy pada! :)

 

Wiele z opisanych miejsc też odwiedziliśmy - miłe wspomnienia :)

 

Tak jak Ty tęsknię za trekkingiem w Norwegii. Jeśli kiedyś tam jeszcze wrócę, to głównie po to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się Jolu, że nasza relacja odnowiła fajne wspomnienia z Waszej Norwegii :) Już nie mogę się doczekać tegorocznego wyjazdu. Kapryśna pogoda nas nie zniechęciła, jedynie podzielimy nasz urlop na część Skandynawską i włoską. Jeśli zmarzniemy na północy, to ogrzejemy się na południu :) W pierwszej - chcę odwiedzić zupełnie nowe dla nas miejsca w Norwegii - tym razem planuję głównie trekking w kilku sąsiadujących ze sobą Parkach Narodowych, co z tego wyjdzie- czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lodowiec Briksdalsbreen :)

Bardzo daleko ten lodowiec.

Polecam na następny raz Nigardsbreen ( http://jolaryd.blogspot.com/2015/11/bekitny-lodowiec.html), bo można podejść pod sam lodowiec (ostatnie 20 metrów nielegalnie, ale wszyscy podchodzili. Trzeba jednak zachować dużą ostrożność) i nawet go dotknąć, a także Svartisen ( http://jolaryd.blogspot.com/2015/12/lodowiec-svartisen.html ), bo przepiękna droga do niego prowadzi.

post-3270-0-90714100-1484141780_thumb.jpg

post-3270-0-71537100-1484141790_thumb.jpg

post-3270-0-04375400-1484141800_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jolu - Twoje zdjęcia są cudne - tu rzeczywiście widać potęgę lodowca! Wczoraj myślałam sobie nawet o Nigardsbreen :) jeśli moi bliscy będą mieli ochotę, to ja chętnie bym się tam wybrała... Briksdalsbreen- choć mnie nieco rozczarował, tak bardzo go ubyło w porównaniu do zdjęć sprzed kilku lat, to i tak była to dla nas niezła atrakcja :) pierwszy raz tak blisko prawdziwego lodowca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.