Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram się do Czarnogóry a ubezpieczyciel nie dosłał mi " zielonej karty" Proszę o informację:

1. Czy można wykupić "zieloną kartę" na granicy w Czarnogórze i jaki jest jej koszt.

2. Czy można okazać na granicy kopię " zielonej karty" jeżeli doślą mi ją e-mailem.

 

Proszę o szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast czekać aż ubezpieczyciel ci dośle zielona kartę, szybciej byś ją uzyskał sam jadąc do jego przedstawiciela ? Zobacz na granicy RP przy wyjeździe - może będzie tam jakieś biuro co wystawi ci zielona kartę. Np. na granicy z Niemcami w Świecku na Orlenie przed granicą zawsze można było zrobić jakieś awaryjne ubezpieczenie.

Edytowane przez Effendi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale to jakaś PROAMA a oni mają tylko biuro w Rzeszowie

sam jesteś sobie winien. Takich spraw nie załatwia się na ostatnie chwile

Proama przesyła to pocztą w 5-10 dni i to za darmo.

 

Szukaj multiagencji na miejscu u siebie, może wykupisz sama ZK. Chyba Gothaer ma taką opcje.

 

2. Skany, ksero itd nie przejdzie. Na Granicy zapłacisz w Euro.. Bez ZK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze wiem że jestem winny ale proszę nie piszcie teraz jaki jestem bezmyślny, nieodpowiedzialny itd. Zawaliłem i szukam wyjścia z sytuacji a nie opierd......l  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z Zebrzydowic - zobacz u tego ubezpieczyciela - Buryan Elżbieta Firma Handlowo Usługowa Agencja Ubezpieczeniowa. Adresu  nie znam.

Nie wiem skąd u Ciebie taka znajomość Zebrzydowic ale jutro podejdę zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.proama.pl/przydatne_informacje/znajdz_agenta/?region=%C5%9Al%C4%85skie

 

Kielek,

 

Przecież maja przedstawicieli w Twoim województwie. Popatrz na ich stronę!

 

Mialem dzisiaj podobna sytuacje. Wczoraj stwierdziłem, ze skończyła mi się na przyczepę.

Dzisiaj wypisali mi ręcznie. ( W DEVK, nie w Proama...) Wydrukowana przyjdzie w sobotę, ale ja już będę daleko...

 

Z Essen pozdrawia

 

MaK

Edytowane przez MaK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć na przyczepę i auto. Możesz kupić na granicy. Jak będziesz jechał przez Herceg novi to na granicy po prawej obok kontenerów po schodkach do góry. Za auto 8 euro za przyczepę 13, weź pokwitowanie wpłaty bo bez tego jej nie honoruja. Generalnie to ci się nie przyda w razie problemów ale musisz mieć.

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, którędy jedziesz ale nie wpuszczą Cię już do Bośni bez ZK. My kupowaliśmy na granicy HU/BiH. Cen nie pamiętam ale to było dawno. Tak czy siak, na pewno mocno przepłacisz :) Agencja na pewno będzie na granicy. Chyba że będziesz przekraczał w nocy  :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciliśmy z Czarnogóry.
Zieloną kartę zapodzialiśmy gdzieś w budce (serio, nie wiemy jakim cudem).
Na granicy z Bośnią i Hercegowiną nic nie chcieli, nawet paszportów.
Czarnogórcy chcieli zieloną kartę - po przeszukaniu i nie znalezieniu wykupiliśmy w punkcie na granicy za całe 15 euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.