Skocz do zawartości

Centrum kampingowe Manczak


tomek1radom

Rekomendowane odpowiedzi

ja wlasnie wczoraj oddalem u nich przyczepe, ktora wypozyczylem. przyczepa sprawna, zadbana, bez zapachow i obsluga super. A czy mozecie wskazac sprzedawcow, od ktorych warto kupic przyczepe? z tego co wyczytalem do bracia klaja z Bierunia? ktos jeszcze?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił aby sprawdzić stan techniczny przyczepy a od kogo ona będzie to jaby mniej ważne.  Jestem pewny że każdy sprzedawca ma fajne jak i badziewne przyczepy. 

Chociaż komisy piszą że przyzczepa jest sprawna i sucha powinny brać za to odpowiedzialność jak fachowcy, ale wiadomo że tak nie jest,  osoba prywatna może nie zdawać sobie sprawy 

że przyczep jest do remontu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie było takich kupujących, którzy szukają "igły" za grosze, to i sprzedawcy inaczej by podchodzili do tematu. Jaki jest popyt, to taka jest podaż. W tych relacjach głupota i naiwność biorą górę. :hehe:

Edytowane przez kmtaxi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo tłumaczą się komisy samochodowe. A mnie to tłumaczenie delikatnie mówiąc wq.... denerwuje. Rynek będzie zawsze szukał przyczep najtańszych. Bo nikt nie chce płacić niepotrzebnie. Klient, który z karawaningiem nie miał nigdy do czynienia inaczej, niż patrząc z zazdrością na jadącą przyczepę drogą, nie będzie miał pojęcia o kosztach. Jeśli pójdzie do jednego, drugiego i kolejnego komisu i zobaczy przyczepę, która jest ładna, dobrze utrzymana i kosztuje 15 tys, to będzie do takiej kwoty się przymierzał. A ponieważ tacy właśnie tłumaczący się popytem oferują gościowi przyczepę odpicowaną, z choinkami zapachowymi i kwiatuszkami za 5 tys, to klient widzi, że za taką cenę też dostanie przyczepę. Gdyby handlarz brał odpowiedzialność na siebie za sprzedawany towar, nie odstawiałby takiego numeru i popyt na tanie i idealne "igły" umarłby śmiercią naturalną. A właśnie dlatego, że są handlarze, którzy "byle opchnąć", a potem klienta mają w ... poszanowaniu, to ludzie się nabierają. Ile jest na forum ludzi, którzy chętnie kupili by przyczepę uszkodzoną, za niższe pieniądze. Odremontują sami i ok. Ale muszą wiedzieć, że jest uszkodzona. A jeśli handlarz sprzedaje przyczepę za grosze, bo ma świadomość, że jest uszkodzona i chce się zgniłka jak najszybciej pozbyć, zaś klientowi wciska, że to "prawnie nówka sztuka, nie bita, od pierwszego właściciela", to po prostu jest oszustem. I nie rynek go zmusza do takiego działania, a jego własna nieuczciwość. Oszustwo, pozostaje oszustwem. Nawet, jeśli będziemy je tuszować sloganami typu "taki jest rynek".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecił aby sprawdzić stan techniczny przyczepy a od kogo ona będzie to jaby mniej ważne. Jestem pewny że każdy sprzedawca ma fajne jak i badziewne przyczepy.

Chociaż komisy piszą że przyzczepa jest sprawna i sucha powinny brać za to odpowiedzialność jak fachowcy, ale wiadomo że tak nie jest, osoba prywatna może nie zdawać sobie sprawy

że przyczep jest do remontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Rynek będzie zawsze szukał przyczep najtańszych. Bo nikt nie chce płacić niepotrzebnie.

To jest zrozumiałe, ale naiwnych nigdy nie będzie brakowało (myślących, że jest coś za darmo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Rynek będzie zawsze szukał przyczep najtańszych. Bo nikt nie chce płacić niepotrzebnie.

 

jest jeszcze rynek ludzi którzy chcą dobry towar w cenie odpowiedniej do stanu - czyli dobrze i niekoniecznie tanio - ale to margines użytkowników - większość woli kupić wypastowane g00wno i wierzyć w mega okazję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś pochrzaniłem i pod cytatem nie poszedł mój post. Więc jeszcze raz.

Uważam że wypowiedź Tom 3653 jest najbardziej trafna i w pełni się z nią zgadzam. Pewnie Pan Manczak ma swoje" za uszami" ale chyba każdy z nas choc raz sprzedawał powiedzmy samochód i nikt od razu nie afiszuje się ze wszystkimi usterkami. Poważne rzeczy jak powiedzmy przekładka z angola lub poważny wypadek musimy od razu zgłosić kupującemu ale bzdury typu jakaś drobna stłuczka, obcierka, czy wymiana pękniętej szyby to raczej już nie. Podobnie myślę jest z przyczepami. O poważnych zdarzeniach - naprawach powinniśmy jako kupujący zostać poinformowani i wtedy nasza decyzja. Czy skuszeni niską ceną mimo wszystko kupujemy cepke czy rezygnujemy i szukamy dalej. O drobnych mankamentach, niesprawnościach i usterkach sprzedający nie ma chyba obowiązku nas informować. Na tym polega handel że im więcej tych usterek wynajdziemy tym łatwiej nam będzie negocjować cenę pamiętając że nie ma rzeczy idealnych i jakąś tam część tych mankamentów jesteśmy w stanie zaakceptować lub sami naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Wypożyczalnia kempingow Mańczak,to dobra firma.Polecam wszystkim.Braliśmy dwa razy przyczepy i pełna profeska.Teraz w pandemii ,wszystko czyste ,sprawne,zadbane mimo że pełne obłożenie na czas gotowe do odbioru ,czyste ,zdezynfekowane.Przemiła obsługa klienta,żadnych problemów.Szczerze polecam,ceny przystępne.☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Monika Klemens napisał:

Wypożyczalnia kempingow Mańczak,to dobra firma.Polecam wszystkim.Braliśmy dwa razy przyczepy i pełna profeska.Teraz w pandemii ,wszystko czyste ,sprawne,zadbane mimo że pełne obłożenie na czas gotowe do odbioru ,czyste ,zdezynfekowane.Przemiła obsługa klienta,żadnych problemów.Szczerze polecam,ceny przystępne.☺

Pierwszy post i lokowanie produktu...  :kosz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maras napisał:

Pierwszy post i lokowanie produktu...  :kosz:

Dokładnie, a na dodatek niegrzeczny, by nie powiedzieć prymitywny (delikatnie rzecz ujmując), bo uwłacza inteligencji czytających :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Monika Klemens napisał:

Wypożyczalnia kempingow Mańczak,to dobra firma.Polecam wszystkim.Braliśmy dwa razy przyczepy i pełna profeska.Teraz w pandemii ,wszystko czyste ,sprawne,zadbane mimo że pełne obłożenie na czas gotowe do odbioru ,czyste ,zdezynfekowane.Przemiła obsługa klienta,żadnych problemów.Szczerze polecam,ceny przystępne.☺

Z tymi zadbanymi przyczepami, czy w pełni sprawnymi to bym polemizował. Widziałem kilka przyczep używanych z tej wypożyczalni i daleko było im do ideału czy pełnej sprawności. Już o przeciekającej kasecie w przyczepie, którą wypożyczył od Mańczaka mój brat wspominałem - na własne oczy widziałem jak sporo z kasety się wylało do przyczepy :D

Plus taki, że Mańczak tego nie ukrywa i wprost mówi, że budki są z przeszłością wypadkową. Natomiast nowe, albo nowe po sezonie ma w całkiem dobrym stanie i dobrych pieniądzach. 

Edytowane przez jacek00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.