Jump to content
PAKO23

Kemping Osada w Niechorzu

Recommended Posts

PAKO23

Witam, chcialem zrobic reklame i polecic kemping Osada. Jestesmy tutaj pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Pole jest polozone dokladnie po srodku miedzy Niechorzem a Rewalem, gosppdarzami jest Pani Elwira i jej syn Jarek, jest to bardzo przyjemne i kameralne miejsce. Przy tegorocznym nalocie ludzi na Polskie morze bardzo duzym plusem jest to ze mamy ppd nosem dzikie zejscie na plaze gdzie nie ma praktycznie ludzi. Goraco polecam.

babula

Tom-R

Cześć,

Dzięki za namiar. Ostatnie lata jeździłem z rodzinką do Pustkowa ale w tym roku z miejscem jest kłopot.

Interesuje mnie jeszcze to zejście na plażę. Czy jest na tyle cywilizowane, że można spokojne przejść z dzieckiem i gratami ? I jak daleko jest od pola?

Pozdrawiam

Tomek

wkizet

I jakie ceny?

lukpyr

Własnie jestem na tym kempingu (polu namiotowym). Powiem tak moje planowanie było na Pogorzelicę i nawt dotarłem ale jak zobaczyłem kemping na morskiej moje wyobraźnia padła. Cóz spodziewaliśmy sie czegoś innego po opisach. Miałem własnie ten kemping w rezerwowej liście i sie nie pomyliłem. Cicho,przytulnie ,trawka przystrzyżona , brak jakiekolwiek zgiełku . Jak na teraz to miejsca są, jest to mały kameralny kemping. Cena za moja załoge 2, dorosłe dziecko i komplet przyczepa ,prad to 80zł.

kartrait

Własnie jestem na tym kempingu (polu namiotowym). Powiem tak moje planowanie było na Pogorzelicę i nawt dotarłem ale jak zobaczyłem kemping na morskiej moje wyobraźnia padła. Cóz spodziewaliśmy sie czegoś innego po opisach. Miałem własnie ten kemping w rezerwowej liście i sie nie pomyliłem. Cicho,przytulnie ,trawka przystrzyżona , brak jakiekolwiek zgiełku . Jak na teraz to miejsca są, jest to mały kameralny kemping. Cena za moja załoge 2, dorosłe dziecko i komplet przyczepa ,prad to 80zł.

Hej,

jest tam jakiś plac zabaw dla dzieci?

lukpyr

Nie ma placu zabaw

Shaylla

Poszukuję campingu na pomorzu zachodnim i trafiłam na Osadę. Ktoś mi podpowie jak wyglądają sanitariaty, ogólnie czystość na całym polu? I jak obłożenie w tym roku?