Skocz do zawartości

FIRMY na zlocie .


finger

Rekomendowane odpowiedzi

Nie poruszałem jeszcze tego tematu ale chyba najwyższa już pora .

 

Aby nie pominąć zwracam się bardzo ogólnie  do firm , które chcą pojawić się na jubileuszowym , 20 zlocie karawaning.pl , celem zareklamowania , wystawienia i sprzedaży swoich artykułów , rzeczy , produktów .

Czy są chętni ?

 

Zapraszam w imieniu zlotowiczów . :thank:

 

Chętnych proszę o zgłaszanie się w postach niżej .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że może . Zapewne wniesie wiele kolorytu na naszym zlocie . Fajniutki koszyczek wiosenny i jesienny od Was mam . Zostały jeszcze dwie pory roku . :skromny:

Ogólnie może pojawić się wszystko co mieści się w kategoriach zdrowego rozsądku . :ok:


Wyjątkowo do udziału zaprosiłem wcześniej jedynie firmę ALPO (przeglądy gazowe) po to by można było się wcześniej zastanowić nad przeglądem lub naprawą sprzętu . Ogólnie słabo rośnie lista chętnych . Może jeszcze się coś ruszy . Jak wiadomo , potrzebne jest 10 przyczep/kamperów do ruszenia z tematem .

http://forum.karawaning.pl/topic/21714-firma-alpo-na-xx-zlocie/

 

W tym temacie zapraszam wszelakie firmy . Post nr 1 .

 

Ja np. chętnie kupię kotki do drzwi wejściowych , płyny do toalety , najlepiej 5l . Nie ma się co rozdrabniać .  Może jeszcze coś co mi się rzuci w oczy . :look::)

 

MINI giełda zlotowa , wymianka pomiędzy sobą też wchodzi w grę . Ten temat do tego też może posłużyć .

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.