Skocz do zawartości

Podatek ekologiczny, czy od starych pojazdów?


kmtaxi

Rekomendowane odpowiedzi

"Podatek" od starych aut jest prawie w całej Europie. Skoro jesteśmy w UE to normalne jest, że będziemy wdrażać niektóre nawet bzdurne przepisy, tak się dzieje gdy jesteśmy podległym państwem. Z drugiej strony jak na to popatrzeć to ile jeszcze można sprowadzić szrotów do Polski i sprzedawać jako sprwne auta. W sumie to jestwm ZA... Kilka stówek nie zbiedniejesz.

Sam dzisiaj rano byłem świadkiem zdarzenia jak łysy jełop w starym bmw 3 spowodował wypadek. Jak by miał opłaty jak w DE to by jeździł hultajem i10 i szanował każdy litr paliwa lub pekaesem. Oj zabierze się nowa władza za strupy zabierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to mało, ja proponuje:

​- Ma być dobrze. Wszystkim według potrzeb - i z gwarancją na piśmie, w konstytucji.

- Słońce ma być. Padać ma w nocy, ale oprócz długich weekendów bo wtedy grill jest. Wiatry umiarkowane, południowo-wschodnie.

- Piwo ma być tanie i dobre.

- Lekarze i prawnicy mają mieć kasy fiskalne, żeby nie ciemiężyli szarego człowieka, bo to są kułacy XXI wieku.

- Robotnik ma zarabiać godnie, bo dużo potu daje. Prezes zarządu ma ich szanować i pracować za taką samą pensję, bo ma przecież taki sam żołądek. Rząd ma o to zadbać.

- Obcy kapitał ma najpierw kupić każdemu obywatelowi polskiemu po samochodzie o średniej wieku poniżej 3 lat, potem ewentualnie może poprosić o zgodę na wybudowanie nam pięknych i nowoczesnych fabryk, w których będziemy godnie zarabiać, bo dużo potu dajemy, polskiego potu.

- Obcy kapitał może mieć z tego 5%, o ile nie jest Żydem, Ruskiem, Arabem, Niemcem. W takiej sytuacji ma dopłacić 100%, za krzywdy Ciemiężonego Narodu Polskiego przeszłe, obecne i przyszłe.

- Samoloty mają latać, nie spadać, ale nie nad moim ogródkiem, bo hałas płoszy mi żywinę i dziatwę.

- Pedały won.

- UE won.

- Reklamy w TV won.

- W radiu tylko pliki o wysokim bitrate, ewentualnie analog.

- Gazety nie mają opluwać tylko informować. Zdjęcia w nich - ładne i przyzwoite.

- Ludzie mają żyć w zgodzie, przekazywać sobie codziennie znak pokoju. Pielęgniarki mają być grzeczne i ładnie się prezentować.

- Pielęgniarki mają być grzeczne i ładnie się prezentować.

 

​I najważniejsze:

- Tabletki na głowę - ogólnodostępne i smacznie podane.

Edytowane przez OnionSkin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Podatek" od starych aut jest prawie w całej Europie. Skoro jesteśmy w UE to normalne jest, że będziemy wdrażać niektóre nawet bzdurne przepisy, tak się dzieje gdy jesteśmy podległym państwem. Z drugiej strony jak na to popatrzeć to ile jeszcze można sprowadzić szrotów do Polski i sprzedawać jako sprwne auta. W sumie to jestwm ZA... Kilka stówek nie zbiedniejesz.

Sam dzisiaj rano byłem świadkiem zdarzenia jak łysy jełop w starym bmw 3 spowodował wypadek. Jak by miał opłaty jak w DE to by jeździł hultajem i10 i szanował każdy litr paliwa lub pekaesem. Oj zabierze się nowa władza za strupy zabierze.

Jestem za a nawet przeciw. :hmm:

Nie porownuj Rzeczypospolitej Absurdu z cywilizacją ktora kazdy podatek rozwaza latami a nie po nocach !

Zyczylbym sobie aby idac tym tropem przy okazji opodatkowac najwiekszych trucicieli Elektrownie oraz posiadaczy  piecy weglowych to ponad 80% zanieczyszczeń w tym najbardziej zanieczyszczonym kraju UE. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy warto się aż tak podniecać tym co pisze "Onet" , jak do tej pory gdyby spełniła się tylko połowa przewidywań Onetu po dojściu do władzy pisiorów to Polski już by nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.