Skocz do zawartości

Coś dla wędkarzy i nie tylko


Wirek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Chyba czas odgrzebać temat... :ok: Zostawiacie tam przyczepkę na dłużej? Jeśli tak to ile sobie życzą za takie przechowanie i tylko przyjazd w weekendy? Podana stronka niestety zdechła... :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kartrait, nie wiem jak obecnie sprawa wygląda , bo właściciel jesienią zmarł , który tam pilnował porządku ( były policjant), czy ten kemping działa nie wiem czy współwłaścicielka go prowadzi ? , może coś więcej będzie wiedział AkiTigra , może będzie chwila to podjadę i się dowiem jak prawy się mają.

 

Też szukam takiego miejsca co by niedaleko było od domku i nie ciągać budki co weekend, jak coś podobnego znajdziesz daj znać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wir57, Kurcze to ciulowo trochę :hmm: Ale bądźmy dobrej myśli że wspólnik dalej będzie prowadził i utrzyma poziom... Ja czasami bywam w tamtych okolicach służbowo (choć na razie się nie zanosi) to jak będę postaram się znaleźć i zobaczyć.

Ta miejscówka bardzo mi się spodobała pod względem lokalizacji bo mieszkam na wylocie na Strzelin, szybkie pakowanko w czwartek i w piątek po robocie w drogę :ok:

Oczywiście jak znajdę coś fajnego to dam znać. Najgorsze są te lakoniczne opisy w informacjach o takich obiektach, kilka zdjęć (głównie widok recepcji i baru) i nic nie wiadomo... Przymierzam się już żeby zrobić sobie listę potencjalnych miejsc dookoła Wrocławia i któregoś weekendu zapakować rodzinkę do samochodu i objechać to wszystko celem rekonesansu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ubiegłym roku w czerwcu i lipcu cały czas przyczepka tam stała i tez przez Strzelin , Ziębice w weekendy dojeżdżałem za postój jedynie 50 zł płaciłem a w weekendy według cennika. Facet trzymał tam porządek i nic nie zginęło przez cały czas pobytu tam przyczepki, nie mam pojęcia jak tam teraz jest czy jak będzie , czy ktoś poprowadzi to jak on. Obawiam się , ze nie będzie to tak , jak za niego.

 

Szukam w okolice coś podobnego , a ze wędkuje to dostęp do wody konieczny, cos podobnego może być za Brzegiem Opolskim - dla mnie to 20 km dla Ciebie plus 25 , ale to trzeba osobiście sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I jak tam sprawa z tym polem? Coś wiadomo czy działa? Ja na razie swoją budkę zostawiłem w Jesionce, niedaleko Sławy, przechowanie gratis, ale już sporo osób z tego korzysta i pole szybko się zapełnia, do tego 160km to jak dla mnie na weekendowe wypady trochę daleko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kartrait, Dostałem informacje od AgiTigry , że wszystko jest tak samo jak w ubiegłym roku , ponoć on już tam stacjonuje , poproszę go i info na forum , bo ja osobiście w tym roku tam nie byłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.