Skocz do zawartości

Cichowo- Zielona Chata


horte

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym podzielić się z Wami informacją o miejscówce w Cichowie.

 

W pierwszej kolejności podaję linka: http://www.zielonachatacichowo.republika.pl/

 

W drugiej kilka zdjęć:

post-21148-0-45078400-1467011525_thumb.jpg

post-21148-0-78215800-1467011542_thumb.jpg

post-21148-0-34126600-1467011553_thumb.jpg

post-21148-0-49689800-1467011564_thumb.jpg

post-21148-0-61391400-1467011572_thumb.jpg

post-21148-0-86673200-1467011581_thumb.jpg

 

 

Moje spostrzeżenia.

 

1. Widać, że pole jest "świeże": Drzewa są jeszcze małe więc nie zacieniają terenu.

2. Niestety najciekawsze miejscówki są na ternie o dużym nachyleniu.

3.WC, umywalkę i prysznic znajdziemy w bardzo ładnej łazience znajdującej się w budynku agroturystycznym. Minusem jest fakt, że jest tylko jedna i przy większej ilości zainteresowanych robi się korek. Ponoć właściciel buduję drugą toaletę.

4. Do dyspozycji jest kuchnia wraz ze zmywakiem mieszcząca się w budynku agroturystyki.

5. Nie doszukałem się zrzutu nieczystości.

6. Na polu znajdują się skrzynki z prądem. 

7. Na polu nie ujęć wody. Po wodę trzeba udać się w pobliże domu agroturystyki.

8. Dużym plusem jest przylegająca do terenu pola kempingowego plaża. Niestety żeby dostać się do niej trzeba zejść po stromej skarpie zarośniętej trawą. Sama plaża jest fajna, idealna dla dzieciaków ze względu na fakt, że dość daleko jest płytko. Przy plaży znajduje się plac zabaw dla dzieci.

9. Na terenie pola kempingowego znajduje się miejsce do biesiadowania ( ławki, stoły drewniane oraz miejsce na ognisko). Przy plaży znajdują się bary z zimnym piwkiem :)

10. Na polu kempingowym, plaży i w barach nie stosuje się zasady ciszy nocnej. Imprezy trwają dość długo. O ile hałasy z barów i okolic plaży jeszcze można znieść,  to już sąsiedzi z namiotów balujący do rana przy głośnej ( super głośnej) muzyce, to MASAKRA!!! Reakcji właściciela ZERO! 

 

 

Miejsce dość sympatyczne pod warunkiem, że trafimy na fajną pogodę i sąsiadów :)

post-21148-0-51496400-1467011533_thumb.jpg

Edytowane przez horte (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym polu byliśmy w 2012 roku, jest zrzut szarej i są przylacza wody... W rogu póla po przekątnej od domu właścicieli...

 

PS reakcji nie będzie bo swoi go znowu na soltysa nie wybiorą...

PS kolejka jezdzila?

Edytowane przez BartoszK (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byliśmy teraz, to woda była dostępna tylko pod schodami domu.

Szczerze mówiąc, to o atrakcjach miejscowych zapomnieliśmy,  bo była przepiękna pogoda w sobotę i żal było się ruszać. No i jeszcze mecz lecia ł!!! "Polska, biało czerwoni ..."  :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jestem po kolejnej wizycie w Zielonej Chacie i ....... jestem miłe zaskoczony!

1. Właściciel oddał do użytku kolejne 2 łazienki. Teraz mamy łącznie 3 sztuki. Woda pod prysznicami zawsze gorąca!

 

2. Odnalazł się zrzut "szarej".

 

3. Niespodzianka!!!

Udało mi się z "młodym" właścicielem Mikołajem uzgodnić warunki współpracy z członkami forum.

 

Wszyscy forumowicze z naklejką forumową na przyczepie i podaniu hasła "KACZOR" przy pobycie weekendowym (od piątku do niedzieli) lub dłuższym niż 3 dni otrzymają 10% rabatu.

 

Telefon do mikołaja 667585320

Edytowane przez horte (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po kolejnej wizycie w Zielonej Chacie i ....... jestem miłe zaskoczony!

1. Właściciel oddał do użytku kolejne 2 łazienki. Teraz mamy łącznie 3 sztuki. Woda pod prysznicami zawsze gorąca!

2. Odnalazł się zrzut "szarej".3. Niespodzianka!!!

Udało mi się z "młodym" właścicielem Mikołajem uzgodnić warunki współpracy z członkami forum.Wszyscy forumowicze z naklejką forumową na przyczepie i podaniu hasła "KACZOR" przy pobycie weekendowym (od piątku do niedzieli) lub dłuższym niż 3 dni otrzymają 10% rabatu.

Telefon do mikołaja 667585320

a jak wygląda woda w jeziorze, mam na myśli temperaturę oraz przejrzystość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda ciepła. Co do przejrzystości, to tudno mi jednoznacznie odpowiedzieć, bo zawsze jak szliśmy nad wodę była już przez dzieciaczki zmącona. Subiektywnie, to na krystalicznie czystą nie wygląda. Plusem jest to, że jest długo płytko. Dzieciaki śmiało mogą "walczyć" w wodzie.

Aha... Na posterunku w ciągu dnia 2 ratowników.

Edytowane przez horte (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka!!!

Udało mi się z "młodym" właścicielem Mikołajem uzgodnić warunki współpracy z członkami forum.

 

Wszyscy forumowicze z naklejką forumową na przyczepie i podaniu hasła "KACZOR" przy pobycie weekendowym (od piątku do niedzieli) lub dłuższym niż 3 dni otrzymają 10% rabatu.

 

Telefon do mikołaja 667585320

 

Brawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.