Skocz do zawartości

Kemping Loch Ness


GraKo

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro się wybieramy do loch nes czy jest ktoś ktos z naszych braci co poda mi dokładne namiary na GPS jak tam dojechać . Chcemy jutro z rana tam wyruszyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No cóż namiary są na stronie kempingu ale podpowiedź....bedac w gackach  kieruj się w stronę Pińczów ok 600 metrów od centrum będzie skrzyżowanie w prawo masz stację z gazem i fabrykę regipsu  A Ty jedziesz w lewo stromo pod górę i na wierzcholku jeszcze raz w lewo i ok 100 m wjazd w prawo na kemping

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechaliśmy na miejsce. Camping super cisza spokój właściciel pola bardzo miły i chętnie służy pomocą. Ceny przyzwoite. Napewno tu jeszcze wrócimy ale narazie cieszymy się miejscem i odpoczynkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wrócilismy do domu  z loch Ness. Polecam ten camping sanitariaty czyste i wyremontowane a na samym polu cisza i spokój. W pobliżu są sklepy oraz stacje także jak braknie czegoś śmiało jest się gdzie zaopatrzyć. Polecam ten camping. Napewno wrócimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wpadamy do LochNess 27go lub 28go maja, jak się spodoba to może zostaniemy na weekend bożociałowy. 

Ktoś się wybiera tam też w tym terminie? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dobra...wróciliśmy z przedłużonego długiego weekendu. Miejscówka bardzo fajna, sanitariaty świetne. Jezioro czyściutkie, plaża również. Komarów tylko kilka napotkałem :) właściciel miły i pomocny. 

Jednak mam ‚ale’. Przed wjazdem dostaliśmy do ręki regulamin do przeczytania i zaakceptowania. Głównie chodzi o cisze nocną (22-06) itp. Wszystko ok, lubimy cisze i spokój. Jednakże, jest ekipa która ma na stałe postawioną przyczepe (odkręcone koła) na miejscu nr 21 która przyjeżdża tam w weekendu i traktuje to jako swoją działke. Cicho nie było, przekleństw mnóstwo, tak do 3:00 w nocy.  W weekend bożociałowy zjechalo mase ludzi (zostały tylko 2 wolne parcele) i jak sie okazało nie tylko nam to przeszkadzało. Były skargi u właściciela, który delitaknie mówiąc przywrócił ich do porządku :) oby na dłużej. 

 

Ogólnie mówiąc...polecam, ale jak najdalej od miejsca nr 21 :P 

napewno tam jeszcze zawitamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam swoją opinię. Byłem w Loch Nessie dwa lata temu w sezonie. Osobiście nie przypadł mi ten kemping do gustu. Dojazd po płytach betonowych bardzo kiepski. Kemping ciasny, ludzi bardzo dużo, wszystko pozajmowane i musiałem rezerwować wcześniej miejsce(samo rezerwowanie uważam za plus kempingu). Sanitariaty w bardzo dobrym stanie ale mało, mianowicie były ciągle kolejki i sterczenie pod drzwiami. Osobiście przekładam ilość toalet nad jakość(oczywiście do pewnego stopnia). Podpisywanie regulaminów i dopłata do pobytów jednodniowych(tego już chyba nie ma teraz). Cenny jak dla mnie ciut za wysokie (pewnie wynikłe z braku alternatyw w okolicy). Właściciel miły ale niestety daje się mocno odczuć, że jesteś klientem drugiego sortu, przejazdowym, prawdziwi klienci siedzą miesiąc albo dwa  :) Na plus to ogólny porządek, czystość, bezpieczeństwo i woda przyjemna do kompania.

Edytowane przez grzeniu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Miejsce super -przyjeżdżam tam od kilku lat 

Tak rezerwacja w okresie wakacyjnym wymagana ( każdy dzięki temu ma trochę prywatności) kemping nie dla imprezowiczów -podkreślam ma on charakter rodzinny

Parcele tak usytuowane by nie było sytuacji iż siedzi przyczepa na przyczepie czy namiot krzyżuje się linkami z innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Byłem tam dzisiaj przy okazji wyjazdu w sprawach firmy. Są tam  dwa campingi  na dwoma zalewami - Loch Ness i Camping Gacki. Zaletą Loch Ness jest bardziej zacieniony teren a wadą fatalny dojazd na ostatnim kilkusetmetrowym podjeździe pod górkę - rozpadające się, bardzo nierówne  płyty betonowe. Trzeba jechać bardzo powoli. Dojazd do Camping Gacki jest idealny. i chyba jednak na ten drugi się wybierzemy,  Na obydwu campingach są małe piaszczyste plaże. W okolicy nic specjalnego nie ma, poza termami w Solcu ( ok 20 km) no i Buska Zdroju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa różne kempingi mimo ze koło siebie . W Gackach nie wolno się kąpać plaża jest dla rybaków . Z tego co zauważyłem w tamtym roku stały na plaży tablice zakazu kąpieli .W Loch Ness bardziej się przestrzega ciszy nocnej , imprezowa młodzież jest goniona , bardziej rodzinny kemping . Wolno się kąpać , widziałem jak pani z sanepidu pobierała wodę do badań . W Gackach za to bardziej można się zabawić . Centralnym punktem kempingu jest grzybek . Jak spacerowałem tam z psem to cały czas słychać było muzykę na cały kemping .Mnie by to przeszkadzało ale są tacy co to lubią . Tak wiec co komu pasuje 
Jeszcze edytuję bo o tych atrakcjach . tereny do wędkowania , lasy z dużą ilością  grzybów jak jest sezon , spływy kajakowe po Nidzie , stadnina koni ,właściciel latem przyjeżdża z końmi nawet na kemping by dzieci miały atrakcje i mogły pojeździć , niedaleko kolejka wąskotorowa , ogród na rozstajach wart polecenia . Wiele różnych innych rzeczy można znaleźć w internecie w opisie atrakcji turystycznych Pińczowa, Buska Zdroju i okolic

Edytowane przez leszek
dodanie atrakcji (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, leszek napisał:

....W Gackach za to bardziej można się zabawić .Jak spacerowałem tam z psem to cały czas słychać było muzykę na cały kemping .Mnie by to przeszkadzało ale są tacy co to lubią...

są tacy którzy lubią muzykę z innej cepki, inną niż może my słuchamy, łomot nie pozwala powiedzieć dzieciom spać, a pogadać z kobietą to już nie mówię. 

Kurde, moim zdaniem lubią to tylko Ci co puszczają...i mają w poważaniu resztę. Gacki dla mnie odpadły, ale Loch Ness Wygląda z fotek ?

No i mam tam 140 km ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.