Skocz do zawartości

22. Przystanek Woodstock - Kostrzyn nad Odrą 14-16.07 2016


pkwadrat

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Woodstockowiczków którzy jeżdżą na ten festiwal przyczepkami. 

 

W tamtym roku pojechałem pierwszy raz i zaparkowałem na "patelni" gdzieś 150m od sceny. Wszystko było ok, po za tym radiem woodstockowym które grało od rana i cała przyczepa drżała i nie można było spać;). Ja zazwyczaj przyrządzam  w sobotę lub w niedziele. W tamtym roku od poniedziałku nie można było juz było wjechać na "patelnie" od poniedziałku. 

 

 

W tym roku podobno ma być zakaż wjazdu autami na " pole namiotowe" na "patelni". 

Wiec mam pytanko czy ktoś z użytkowników z forum wybiera sie na Woodstock w tym roku i czy jest szansa żeby się zorganizować i utworzyć jakąś forumową wioskę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się, (przyjazd na pole wieczorem 8 lipca). Zatrzymujemy się za ASP lub na "polu Malinowskiego". Myślę że aby stworzyć samemu wioskę należałoby dotrzeć w niewielkim odstępie czasowym, nie utrzymasz długo zajętego miejsca o ile jest ono "atrakcyjne" dla innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się, (przyjazd na pole wieczorem 8 lipca). Zatrzymujemy się za ASP lub na "polu Malinowskiego". Myślę że aby stworzyć samemu wioskę należałoby dotrzeć w niewielkim odstępie czasowym, nie utrzymasz długo zajętego miejsca o ile jest ono "atrakcyjne" dla innych.

 Na "patelnię" od 9 lipca nie wjedziesz, a jak wjedziesz szybciej to i tak auto będziesz musiał przestawić poza teren.

TOM podał fajne miejsce, ale odległość do dużej sceny jest taka sama jak i z końca "pola Malinowskiego" że o ASP nie wspomnę.

Ale pomysł kilku przyczep w jednym miejscu jest wart urzeczywistnienia.

Dobry obraz całego pola z zeszłego roku jest tutaj http://www.mggpaero.com/WOODSTOCK/

Edytowane przez archisan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku przyjechałem 26.07.2015 okol 2:00 i udało mi się zająć miejsce wskazana na mapce. Wiem ze w tym roku nie będzie można zostawić auta na patelni   ale może zgodzą sie na pozostawienie przyczep to w końcu taki większy namiot na kółkach. Może warto my napisać do Jurka jakieś zapytanie. Jak dostanie zgodę po pokażemy im np wdrukowanego maila z numerami rejestracyjnymi i nie powinno być problemu. 

 

A jak się nie uda to warto zebrać parę ekip  i ustawić sie gdzieś na malinowskim. Ja w najlepszym przypadku przyjechałbym w nocy z 08.07 na 09.07.

http://imageshack.com/a/img921/9435/XqThPo.jpg

 

Otwieramy oficjalna listę zapisów:

 

użytkownik              od kiedy         

1.pkwadrat              09.07.2016     

 

2.archisan               08.07.2016

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniższy link wszystko wyjaśnia:

https://facebook.com/PrzystanekWoodstock/#!/story.php?story_fbid=10157017788560241&substory_index=0&id=214363450240&_ft_=top_level_post_id.10157017788560241%3Atl_objid.10157017788560241&__tn__=%2As

 

Najlepszym miejscem na zorganizowanie wioski będzie obszar za Kriszną no chyba ze ktoś ma lepszy pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka, dorzucę grosz do Woodstocku.

na toi campie spędziliśmy 2 ostatnie woody, ale jak mam płacić 6 stówek za pobyt, to się w to nie wpisuje. aczkolwiek powiem, że z dzieciakiem byliśmy i było okej, wjazd i wyjazd o każdej porze,przepustka, tylko te trzepanie kempingów....

od dłuższego czasu znajomi, wcześniej ja rozbijaliśmy się za ASP na górce, dobra miejscówka pod lasem, wjeżdżamy z drogi dębno-Kostrzyn przez parking.

 planują wjazd 12 lipca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toi camp sporo  kosztuje ale mamy gwarancje bezpieczeństw i łatwego dostępu do wody itp. Ja jednak wole być na otwartym polu bo tam jest prawdziwy Woodstock:)

 

Czy po za polem za ASP może ktoś polecić jakieś fajnie miejscówki ?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dla mnie nie wchodzi w grę stacjonowanie z dla od centralnego pola. W najgorszym przypadku moża stanąć za kriszną. Nadal podtrzymuje propozycje stworzenia forumowej wnioski - istotny jest tylko termin przyjazdu bo nie uda sie utrzymać miejsca. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.