Skocz do zawartości

Najlepsze kawałki na poprawę nastroju


Commander

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.09.2019 o 18:32, vrs napisał:

Zimno, deszcz pada... ale mnie nosi. W taką pogodę bym gdzieś pojechał, uderzył w trasę z przyczepą, powalczyć z naturą. Im gorsza pogoda tym lepiej...

Jeszcze jesień , jeszcze pięknie i rydze i kolorki na drzewach się zaczynają ...........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 253
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...
11 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał:

z Lubelską Federacją Bardów stworzył sporo bardzo ciekawych nagrań

Słuchałem , słuchałem i nasłuchać się nie mogłem ☺️ Wasilewska na skrzypcach elektrycznych i te jej solówki ...... zresztą inni też dobrzy .
Jeszcze jeden jego utwór co chwyta za serce . Na początku opowiada co go natchnęło do napisania tekstu .


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)  Jak tak gracie trochę może mniej znanie ale ambitnie i ciekawie oraz kapkę nostalgicznie - to tak sobie myślę że będzie tu pasował ten Człowiek którego miałem przyjemność poznać  gdy organizowaliśmy  jeden z koncertów charytatywnych na chore dzieciaki.  Koleżeństwo z Katowic - zna na pewno Legendę Staromiejskiej  :) 

A tak na marginesie - osobiście wole Jacka live niż studyjnie :)

 

 

Edytowane przez smok_wawelski (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostając w klimatach niszowych: Tym razem bez video, samo audio, za to w jakości HD. Piosenka bardzo karawningowa, podróżnicza o tytule "Portret drogi". Dzisiejsza premiera, efekt współpracy krakowskiej grupy konstelacje ze znakomitym krakowskim realizatorem Piotrem Wende.

https://soundcloud.com/konstelacje/konstelacje-portret-drogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Łza Włóczynutka napisał:

Piosenka bardzo karawningowa, podróżnicza o tytule "Portret drogi".

Jak to w życiu . Jest się na drodze ale okazuje się ze kierunek nie ten .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.12.2019 o 20:56, smok_wawelski napisał:

:)  Jak tak gracie trochę może mniej znanie ale ambitnie i ciekawie oraz kapkę nostalgicznie - to tak sobie myślę że będzie tu pasował ten Człowiek którego miałem przyjemność poznać  gdy organizowaliśmy  jeden z koncertów charytatywnych na chore dzieciaki.  Koleżeństwo z Katowic - zna na pewno Legendę Staromiejskiej  :) 

A tak na marginesie - osobiście wole Jacka live niż studyjnie :)

 

 

Szanuje mega za analogsów hehe. Co prawda ich koncert zawsze mi jakoś ucieka, ale nawet dziś kilkakrotnie słuchałam blasku szminki ;). Ostatnio często punkowe numery poprawiają mi humor, dzięki temu nie przejmuje się codziennymi sprawami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal mam wschodnie ciągoty do rzeczy niszowych.  Od wielu lat uważam, że tam powstają najciekawsze produkcje muzyczne na świecie.

 

Edytowane przez Łza Włóczynutka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.