Skocz do zawartości

Żywiec - kempingi nad jeziorem.


Andrzej

Rekomendowane odpowiedzi

grace Ty byłaś chyba w Brennej na Kotarzu , ja też byłem , mnie się nie podoba .....

W Brennej na Kotarzu byłam tylko w odwiedzinach u znajomych :niewiem:

Preferuję spokojniejsze miejsca, dlatego w Brennej zatrzymuję się w Leśnicy. Ale tam tez nie ma żadnych wygód i ten kemping tez został kiedyś skrytykowany.

Innymi kryteriami kieruję się gdy wyjeżdżam tylko na weekend a innymi jesli mam się na danym kempingu zatrzymać na dłużej.

Pozdrawiam :hop1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Innymi kryteriami kieruję się gdy wyjeżdżam tylko na weekend a innymi jesli mam się na danym kempingu zatrzymać na dłużej.

 

No właśnie , dlatego pisałem Gregowi / z Krakowa / aby się zastanowił ...

Nie odradzam, ale też nie polecam ,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odległos dla mnie to pikus, jeżdże czesto do Ket pograć z kumplami w karty, na luksusie też mi nie zbyt zalezy, bo luksus pociaga niestety i natłok ludzi, a ludzie jak to ludzie, i tak beda krecic nosami. jedyne co lubie tp aby cena była adekwatna do standartu, bo mnie trafia gdu ktos w kiblu nie sprząta przez tydzień a cene woła jak za standart np. z Warki. W sumie to mi zalezy nad tym żywieckim to nad czystą woda w zalewie, bo już sie doczytałem że towarzystwo bedzie przednie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, tu świeża aczkolwiek z drugiej ręki sprawozdawczość z brzegów Jeziora Żywieckiego : :piwo: Kemping ZACISZE - do samego jeziora 100m, ładny ale ciasny i w chwili obecnej sami namiotowcy :jump: Przybytki kontemplacyjne(wc, natrysk) marne ale czyste.Cena za przyczepę i samochód 40 złociszów, nie wiem ile za prąd. Poprosiłam Grega o fotki w miarę możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale przegapiłem wątek :ok:

Pisałem o literze T , tak nazywamy po swojemu to miejsce.

Można na dziko nad samym jeziorem Międzybrodzkim,ale obok jest pole co na szczęście zaczyna się wyrabiać.

Cenę opuścili , jest prąd , natryski i ubikacje.

Szkoda ,że przegapiłem chęć przyjazdu kolegi Grega, a miałem wolne.

Na pewno woda na Międzybrodziu jest czyściejsza niż na Żywieckim.

Ja się często kąpałem i nic mi nie wyszło.

Jak jeszcze kiedyś kolega Greg lub inni będą chcieli przyjechać nad Międzybrodzie to z chęcią służę pomocą i oczywiście sam się zjawię :czerwona:

:niewiem::piwko::hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witamy. Byliśmy w ten weekend w Międzybrodziu,przejechaliśmy przez most - kierunek, tak jak na Żar - i zaraz w lewo. Jadąc wzdłóż jeziora zaczyna się po lewej stronie pole namiotowe, jest też tam na początku wejście na owe enigmatyczne "T" Jest to wysoki wał usypany w kształcie litery T około 50m x 100m. Całkowita długość pola to około 300m gdzie na końcu są wypasy socjalne i budka gdzie pobierają opłaty. Niestety teren nie jest ogrodzony,wygląda na zupełnie dzikie pole, i juz o tej porze roku ciepła woda tylko po wcześniejszym zamówieniu telefonicznym. Można palic ogniska grillować i łowić ryby.

Wrzucamy parę fotek -

 


widok na pole z jeziora

post-99219-imported-9761ab31-78ea-4c85-aade-d9f9344f1a14_thumb.jpg

 

cennik

post-99219-imported-dbe7e82a-4373-493e-b848-97f74f43293e_thumb.jpg

 

nasza budka,dalej następne

post-99219-imported-805757dc-a448-4679-b7eb-c8fbbe26c328_thumb.jpg

 

widok z budki na jezioro

post-99219-imported-b8740dae-fe54-427a-b5dc-9b201abecf30_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super my też tam byliśmy. Jest tak jak mówisz. Pozdrawiam

 

 

Dziękujemy za pozdrówki! Fajnie że też dorzuciliście fotkę,ale jakoś nie widzieliśmy w weekend żebyście pstrykali fotki,chyba to jakaś - sądząc po żaglu - letnia fotka. :swieca: - a jak powrót?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.